۲۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۸:۱۸
مخالفان FATF آرامش مردم در شب عید را برهم می‌زنند یا موافقان؟
در حالی همتی منتقدین FATF را متهم به بر هم زدن آرامش اقتصادی مردم در شب عید کرده است که بررسی فضای رسانه‌ای نشان می‌دهد که پس از فراخوان رییس جمهور، مسئولین دولتی و نمایندگان فعالیت رسانه‌ای قابل توجهی در این زمینه داشته اند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
آیت‌الله آملی طبع فیلسوفی دارد و اهل چون و چراست/ اکثریت اعضای مجمع معتقدند پذیرش FATF معیشت مردم را لنگ می‌کند
صفارهرندی:
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اکثریت اعضای مجمع تشخیص به این نتیجه رسیدند که پذیرش FATF باعث بیشتر لنگ شدن معیشت مردم می‌شود.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۸
تضمین قطعی اروپایی‌ها شرط مجمع برای تصویب FATF است
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام:
رضایی گفت: اروپایی‌ها برای تصویب سریع لوایح بین المللی پالرمو و FATF توسط ایران، خود را به آسمان و زمین می‌زدند، ولی حرف منطقی این مجمع برای تایید این کنوانسیون ها، گرفتن تعهد و تضمین قطعی از اروپایی‌ها توسط وزارت امور خارجه است.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۵
امنیت و آسایش امروز ما مرهون جانفشانی شهداست/ خانواده شهدا در ثواب استمرار انقلاب اسلامی شریک هستند
کدخدایی در دیدار با خانواده شهدا:
سخنگوی شورای نگهبان با حضور در منزل شهید مدافع حرم محمدتقی ارغوانی، به مقام والای شهدا ادای احترام و با خانواده این شهید دیدار و گفتگو کرد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴
۱۱۲ دستاورد هسته‌ای در سال آینده رونمایی می‌شود
کمالوندی خبر داد
سخنگوی سازمان انرژی اتمی ایران گفت: در بیستم فروردین ماه سال آینده، ۱۱۲ دستاورد جدید هسته‌ای رونمایی می‌شود که دارای اهمیت بالایی بوده و در زمینه‌های اکتشاف، چرخه سوخت، فنی، پیشرفت لیزر، نیروگاهی، استخراج و ... است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۴
برخورد مزوّرانه غرب با تروریسم بار دیگر خود را نشان داد
در بیانیه جامعه مدرسین درباره حادثه نیوزیلند آمده است: برخورد مزوّرانه و دوگانه غرب با تروریسم در این حادثه خونبار، بار دیگر خود را نشان داد. مدعیانی که فریاد مبارزه با تروریسم می‌زنند این جنایت بزرگ را تروریستی نمی‌دانند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۴
تروریسم به‌زودی دامان حامیان غربی خود را خواهد گرفت
بیانیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی:
شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی جنایت تروریستی علیه نمازگزاران در نیوزیلند را از تبعات حمایت غرب از اسلام‌هراسی دانست و تأکید کرد که تروریسم به‌زودی دامان حامیان خود را خواهد گرفت.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۹
حادثه نیوزلند سازمان یافته بود/ اسلام‌هراسی با محوریت رژیم صهیونیستی انجام می‎شود
محسن رضایی:
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه جنایت بی‌سابقه در کشور آرامی مثل نیوزلند نشان از اقدامی سازمان یافته دارد، گفت: تشدید اسلام هراسی با محوریت اسرائیل از علل اصلی این جنایت است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۰
مجلس خبرگان حادثه تروریستی نیوزلند را محکوم کرد
در بیانیه مجلس خبرگان آمده است: بی شک این جنایت وحشیانه، نتیجه اسلام ستیزی و تحریک عده‌ای نژادپرست علیه مسلمانان به سردمداری برخی سران کشور‌های غربی با ایدئولوژی منسوخ قرون وسطایی و تصور برتری نژادی است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۱
برخی رسانه‌های غربی درباره حادثه نیوزلند از تعبیر «حمله تروریستی» استفاده نکردند
آملی لاریجانی:
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: برخی رسانه‌های دنیای غرب مثل رسانه دولتی انگلیس در بازگو کردن حمله به نمازگزاران نیوزلندی حتی از تعبیر «حمله تروریستی» استفاده نکردند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
درخواست وزارت كشور از شهردار تهران براى افزایش اقدامات نوروزى
سید سلمان سامانی در صفحه شخصی خود در توییتر نوشت: «از شهردار تهران اکیداً خواسته ایم رنگ و بوی نوروز و مظاهر شادابی عید را در تهران افزایش دهند.»
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۳
حمله به نمازگزاران نیوزلندی چهره ریاکار حامیان تروریست‌ها را روشن‌تر کرد
رئیس مجمع تشخیص مصلحت:
رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام حمله تروریستی به نمازگزاران در نیوزیلند را موجب روشن‌تر شدن چهره ضد حقوق بشری و ریاکار حامیان غربی تروریست‌ها خواند.
قبلی۲بعدی