۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۰۹
اصلاح طلبان در رفتار سیاسی خود توهم قدرت و مهره چینی را کنار بگذارند/ عدم مشارکت در انتخابات با هدف آبروداری بود
محسن هاشمی:
رئیس شورای مرکزی حزب کارگزاران در یادداشتی با آسیب شناسی شکست اصلاح طلبان در انتخابات مجلس گفت: انتخابات دوره دوم شوراها نشان داد که همیشه باز بودن فضای انتخابات به پیروزی اصلاح‌طلبان منجر نمی‌شود.۰۸ فروردين
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
کنعانی‌مقدم: یارانه از کرونا هم خطرناک‌تر است / طرح مسکن ملی، در واقع همان مسکن مهر است
در گفتگو با «دانشجو» مطرح شد؛
دبیرکل حزب سبز ایران گفت: یارانه سم مهلکی در اقتصاد کشور است که ذره‌ ذره به مردم تزریق می‌شود. کسانی که یارانه‌های نقدی را دریافت می‌کنند، باید چند برابر آن را به خاطر گران شدن قیمت اقلام اولیه پس بدهند و عملاً جیب مردم خالی می‌شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۹
تحریم‌هایی که مانع مبارزه ایران با کروناست
جلالی تشریح کرد؛
سفیر ایران در مسکو گفت: از دولت دوست روسیه انتظار داریم، فعال‌تر عمل کرده و در شورای امنیت به همراه دیگر اعضا بر آمریکا فشار وارد کند تا از تحریم‌ها علیه ایران به خصوص در شرایط کنونی دست بردارد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
نوباوه وطن: دست‌های پشت پرده در مجلس / تابلو مخالفت با برجام را بالای سرم گرفتم
در گفتگو با «دانشجو» بیان شد؛
منتخب مجلس يازدهم گفت: برخی افراد سرشناس در روز رأی‌گیری پیرامون برجام، در مجلس حاضر نشده‌اند. دست‌های پشت پرده، یک واقعیت است و متأسفانه از سوی دستگاه‌های دولتی، ساخت‌وپاخت‌هایی با نمایندگان مجلس صورت می‌گیرد.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۰
کوشکی: ماجرای گرانی بنزین افتضاح بود / برخی با برچسب اصولگرایی و اصلاح‌طلبی مشغول زد و بند‌ هستند
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
عضو هیئت‌علمی دانشگاه تهران گفت: شاید این آخرین انتخاباتی باشد که عده‌ای توانستند با برچسب اصولگرایی، در انتخابات شرکت و رأی مردم را به نفع خود کنند. در ماجرای گرانی بنزین، هیچ‌کسی حاضر به دفاع از عملکرد دولت نیست.
۰۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۱
طغیانی: اقتصاد کشورمان با تورم و بیکاری درگیر است / مهاجرت نخبگان باید متوقف شود
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
منتخب مجلس یازدهم گفت: مجلس دهم در شرایطى شروع شد که به‌هیچ‌وجه آماده جنگ اقتصادی نبود و اصلی‌ترین مشکل این مجلس، نداشتن یک راهبرد اقتصادی روشن، براى برون‌رفت از فشار تحریم‌ها است.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۰۸
زحمات کادر درمان را با بی‌توجهی به توصیه‌های بهداشتی هدر ندهیم
هاشمی‌طبا:
عضو هیئت موسس حزب کارگزاران سازندگی گفت: امروز کادر درمان و غیور ایران در خط مقدم مبارزه با کرونا قرار دارند و در این راه تعداد زیادی شهید داده است پس با بی‌توجهی، زحمت این عزیزان را پایمال نکنیم.
۰۳ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۳۳
انبارلویی: آمریکایی‌ها تحت فشار افکار عمومی جهان هستند / بحران کرونا یک پدیده جهانی است
در گفتگو با دانشجو بیان شد؛
معاون سیاسی حزب موتلفه اسلامی گفت: با شیوع کرونا در کشورمان و سنگ‌اندازی آمریکا برای عدم دسترسی ما به تجهیزات بهداشتی و درمانی، معلوم شد که دولت‌مردان آمریکایی هدفی جز خصومت با ملت ایران ندارند.
۰۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۰۰
فروزنده: جنگ بیولوژیک؛ دنیا را هدف قرار داده است / احتمالا کرونا ساخت بشر است
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
فعال سیاسی اصولگرا گفت: امکان دارد که پخش ویروس، یک حمله بیولوژیکی باشد و رهبری هم دستور فرمودند که این مسئله را نیروهاى مسلح بررسى کنند. بحران کرونا، به یک مسئله ملى تبدیل‌شده است.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۳
لاجوردی: نماینده نباید وام‌دار وزیر باشد / شفافیت آرا حق مردم است
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
منتخب یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی گفت: در بسیاری از مواقع شاهد بودیم که بعد از طرح سؤال یا استیضاح از یک وزیر، ناگهان تعداد امضاکننده‌ها از حدنصاب می‌افتاد و درنتیجه حق مردم در عرصه قانون‌گذاری ضایع می‌شد.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۱۵
شمخانی: فشار‌های مستمر، فولاد پیکره امنیت ملی ایران را آبدیده‌تر کرده است
دبیر شورای عالی امنیت ملی با بیان اینکه پویایی مستمر جمهوری اسلامی، ریشه در ظرفیت‌های کم‌نظیری دارد که مهمترین آن انعطاف و ابتکار است، گفت: سال ۹۹ در حالی آغاز شد که فشار‌های مستمر، فولاد پیکره امنیت ملی را آبدیده‌تر کرده است.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۷
محسن رضایی: سال ۹۸ سال پایان اندیشه چشم به آسمان بیگانگان دوختن بود
دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: سالی که گذشت، سال پایان اندیشه چشم به آسمان بیگانگان دوختن و تفکر آمریکایی در سپهر حکمرانی کشور بود.
قبلی۵بعدی