۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۲۵
تشکیل کمیته حقیقت‌یاب درباره کشتار معترضان و محاکمه البشیر
نخست‌وزیر سودان دستور تشکیل کمیته حقیقت‌یاب مستقل درباره حمله به محل تحصن معترضان در مقابل فرماندهی کل نیرو‌های مسلح در خارطوم و کشته شدن ده‌ها نفر را صادر کرد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۰
محور مقاومت بازوی بازدارندگی ایران شده است
نیویورکر:
نشریه «نیویورکر» در گزارشی درباره معادلات جاری در غرب آسیا، نوشت: محور متشکل از گروه‌های همسو با ایران، معادلات منطقه را دستخوش تحول کرده است و به ایجاد بازدارندگی برای تهران منجر شده است.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸
لیبرمن: حامی هیچ نخست‌وزیری نخواهم بود
رئیس حزب «اسرائیل بیتنا» که نقش تعیین‌کننده‌ای در مشخص کردن نخست وزیر بعدی رژیم صهیونیستی دارد گفت که حزب وی از هیچ فردی برای تصدی این سمت حمایت نخواهد کرد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
اسارت 100 فلسطینی ساکن غزه توسط صهیونیست‌ها در سال جاری
یک کارشناس فلسطینی در امور اُسرا، اعلام کرد که مقامات رژیم صهیونیستی از ابتدای سال جاری میلادی بیش از صد فلسطینی اهل نوار غزه را بازداشت کرده‌اند.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۲
ارسال ۲۰۰ کامیون سلاح آمریکایی به شرق سوریه
آمریکا در ادامه ارسال سلاح مداوم برای شبه‌نظامیان کُرد در شرق سوریه، دویست کامیون سلاح دیگر برای آنان ارسال کرد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
دولت اردن خواستار پایان اعتصاب معلمان شد
اعتصاب معلمان در اردن وارد هفته سوم شد و بر خلاف درخواست مسئولان دولتی برای بازگشت معلمان و دانش‌آموزان به مدارس، اعتصاب همچنان ادامه دارد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۷
حزب‌الله: پس از عملیات آرامکو، معادلات منطقه به نفع آمریکا و متحدانش نیست
یکی از اعضای شورای اجرایی حزب‌الله ضمن اعلام اینکه تنها گزینه سعودی در یمن «شکست» است، افزود: پس از عملیات علیه آرامکو، ریاض و واشنگتن ناامید و سردرگم شده‌اند و تحولات جدید منطقه به نفع آن‌ها نیست.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۲
ترامپ: برای دیدار با مقام‌های ایرانی در سازمان ملل برنامه‌ای ندارم
رئیس‌جمهور آمریکا در جمع گروهی از خبرنگاران گفت: قرار نیست میان او و مقام‌های ایرانی شرکت‌کننده در مجمع عمومی سازمان ملل متحد دیداری انجام شود.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۱
اعتصاب معلمان اردنی وارد سومین هفته شد
اعتصاب معلمان اردنی امروز در حالی وارد سومین هفته متوالی شد که دولت این کشور همچنان بر مخالفت با خواسته معلمان اصرار دارد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
حمله هوایی به فرودگاه نظامی در غرب عراق
یک مقام الحشد الشعبی از حمله هوایی ناشناس به یک فرودگاه در غرب عراق خبر داد، اما گفت، این حمله به خارج فرودگاه انجام شده است.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۵
اردوغان: آمریکا با پول به ما سلاح نمی‌فروشد، اما به تروریست‌ها رایگان سلاح می‌دهد
رئیس‌جمهور ترکیه ضمن تأکید بر آمادگی آنکارا برای اقدام نظامی احتمالی در سوریه گفت که گرچه خواهان تقابل نظامی با آمریکا در سوریه نیست، اما نمی‌تواند حمایت این کشور از تروریست‌ها در سوریه را تاب بیاورد.
۳۱ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۰
نیویورک‌تایمز: ادعای ترامپ درباره ناسا و ایران دروغ است
روزنامه نیویورک‌تایمز در گزارشی، ادعا‌های رئیس‌جمهور آمریکا درباره ایران در دیدار با نخست‌وزیر استرالیا را به چالش کشیده و مورد راستی‌آزمایی قرار داده است.
قبلی۲بعدی