۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۰۷
مسکو: دشواری ایران در مقابله با کرونا نتیجه تحریم‌های شدید است
سخنگوی وزارت امور خارجه روسیه تصریح کرد که شرایط دشوار ایران در مبارزه با ویروس کرونا نتیجه تحریم‌های ایالات متحده آمریکا است و خواستار لغو این تحریم‌ها شد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۳:۴۸
تولید ۷ نمونه اولیه واکسن کرونا در روسیه/ افزایش مبتلایان در اسرائیل
در حالی که تعداد مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان به ۶۰۰ هزار نفر نزدیک شده و قربانیان آن از مرز ۲۷ هزار نفر عبور کرده است، سازمان بیولوژیک پزشکی روسیه، هفت نمونه اولیه از واکسن ضد-کووید-۱۹ را تولید کرد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۹
اندیشمند آمریکایی: مطمئنم کرونا ساخت آمریکاست
یک تحلیلگر سیاسی آمریکایی بر این باور است که آسیب وارد شده به افراد عادی در داخل و خارج آمریکا مانع از این نشده است که ایالات متحده از سیاست‌های امپریالیستی خود دست بکشد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۷
دستور پنتاگون به نظامیان آمریکایی برای افزایش تنش در عراق
وزارت دفاع آمریکا به فرماندهی نظامیان خود در عراق دستور داد که برای افزایش تنش‌ها و حمله احتمالی به یک گروه مقاومت در این کشور آماده شوند.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۱
الزام جنرال‌موتورز به تولید دستگاه‌ تنفسی / ترامپ بسته حمایتی ۲ تریلیون دلاری را امضا کرد
رئیس‌جمهور آمریکا ضمن امضای طرح بودجه ۲ تریلیون دلاری برای مقابله با ویروس کرونا، شرکت جنرال‌موتورز را به ساخت دستگاه تنفس مصنوعی ملزم کرد.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۵
ابتلای ۲ هزار نفر به کرونا در ترکیه در یک روز
وزارت بهداشت ترکیه با اعلام آمار جدیدی از تعداد کل مبتلایان ویروس کرونا در این کشور، گفت: بیش از دو هزار نفر در یک روز به این بیماری مبتلا شدند.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۱۲
ابتلا با منشأ محلی در چین باز هم صفر شد
مسئولان درمانی چین می‌گویند در ادامه روند کاهشی شیوع ویروس «کووید۱۹» در این کشور، ابتلای روزانه با منشأ محلی در چین مجدداً به صفر رسیده است.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۲:۲۰
تعداد مبتلایان در آمریکا از مرز ۱۰۰ هزار نفر عبور کرد
بر اساس آمار اعلام‌شده از سوی منابع درمانی ایالات متحده، طی بیست‌وچهار گذشته تا کنون نزدیک به پانزده هزار مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا در این کشور گزارش شده است.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۴
گفت‌وگوی تلفنی بشار اسد و ولیعهد ابوظبی
رئیس جمهور سوریه و ولیعهد ابوظبی تلفنی درباره روابط دوجانبه و حمایت امارات از ملت سوریه در شرایط ویژه کنونی گفت‌وگو کردند.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۰۳
سخنگوی گوترش: تحریم‌ها علیه کشورها باید برداشته شود
سخنگوی دبیر کل سازمان ملل شامگاه جمعه در مصاحبه‌ای تاکید کرد که در بحبوحه شیوع ویروس کرونا، تحریم‌ها علیه کشورها باید برداشته شود.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۳۱
۱۱ سناتور آمریکایی خواستار معافیت ۹۰ روزه ایران از تحریم‌ها شدند
۱۱ سناتور آمریکایی از دولت این کشور خواستند تا در بحبوبه شیوع ویروس کرونا، آمریکا برای مدت ۹۰ روز تحریم‌های خود را علیه دو کشور ایران و ونزوئلا بردارد تا این کشور‌ها بتوانند با شیوع گسترده ویروس کرونا مقابله کنند.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۱۷
مسکو: آمریکا در خصوص شیوع کرونا در سوریه مسئول است
سخنگوی وزارت خارجه روسیه گفت که دولت آمریکا باید نیاز‌های پزشکی و بهداشتی مناطقی که در سوریه اشغال کرده را فراهم کند.
قبلی۳بعدی