۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۸
کدخدایی: گزارش‌های مردمی از تخلفات در انتخابات دریافت کرده‌ایم/  نتایج بررسی به اطلاع مردم می‌رسد
سخنگوی شورای نگهبان گفت: در سامانه مردم ناظر گزارش‌های مردمی از تخلفات در امر انتخابات دریافت کرده‌ایم.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۷
یامین‌پور: خبر مسرت بخش وحدت منتشر شده/ اگر نام بنده در فهرست نباشد انصراف خود را به احترام نیرو‌های انقلاب اعلام می‌کنم
فعال رسانه‌ای و مجری تلویزیون نوشت: خبر مسرت بخش وحدت منتشر شده، روشن است که اگر نام بنده در این فهرست نباشد انصراف خود را به احترام همگرایی و همدلی نیرو‌های انقلاب اعلام کرده
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
جبرائیلی: هر اکانت بی‌هویتی که لیست جبهه انقلاب را تخریب کرد، بدانید خودی نیست
«سیّد یاسر جبرائیلی» تحلیلگر مسائل اقصادی گفت: لشکر فیک مجازی دشمن، در جلد دوست، بنا دارد هر لیستی را که از طرف جبهه انقلاب منتشر می‌شود، تخریب نماید.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۴
نبویان: نمیدانیم این بار قرار است [اصلاح‌طلبان] چه بلای مهلک دیگری سر مردم بیاورند؟
نماینده سابق مجلس گفت: وقتی به لیست اصلاح‌طلبان نگاه میکنیم نام افرادی را میبینیم که در انتخابات سال ۸۸ در مقابل رای مردم ایستادند و یا حامی دولت فعلی هستند که گرانی ها، کاهش وحشتناک ارزش پول ملی و فاصله‌های طبقاتی را به ارمغان آورده است.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۸
زاکانی: اصلاح‌طلبی و اصولگرایی دیگر کشش ندارد / رد صلاحیتم در ۹۲ و ۹۶ تبانی بود / لاریجانی ظلم بزرگی در حق مجلس و نظام کرد
در گفتگو تفصیلی با دانشجو مطرح شد؛
نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: باید در دسته‌بندی سیاسی کشور، اصلاح جدی صورت بگیرد و اصلاح‌طلب و اصولگرا، دیگر کشش و ظرفیت ندارد و نمی‌تواند ادامه‌دهنده نسل آینده باشد؛ باید یک دسته انقلابی و غیرانقلابی ملاک قرار بگیرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۸
توافق شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب و جبهه پایداری بر روی انتشار یک لیست مشترک
ساعاتی پیش نمایندگان شورای ائتلاف نیروهای انقلاب و جبهه پایداری پس از مذاکراتی فشرده بر روی انتشار یک لیست مشترک به توافق رسیدند.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۵
کبری خزعلی: به نفع لیست شورای ائتلاف نیرو‌های انقلاب کناره‌گیری می‌کنم
رئیس شورای فرهنگی- اجتماعی زنان و خانواده گفت: به دلیل اتحاد بیشتر میان نیرو‌های انقلاب، به نفع لیست ائتلاف نیرو‌های انقلاب اسلامی کنار می‌کشم، چراکه معتقدم با وحدت لیست‌ها می‌توانیم اختلاف را به اشتراک تبدیل کنیم و یک مجلس قوی و کارآمد تشکیل دهیم.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۹
لیست‌ها برای چه کسی منتشر می‌شوند؟ / مقایسه لیست‌های انتخابات مجلس در تهران + جدول
گزارش |
مهم‌ترین لیست‌هایی که باهم اشتراکاتی دارند در جدول زیر بررسی می‌شوند تا شاید در انتخاب سی نفری که باید در برگه رأیمان بنویسیم کمک‌کننده باشد.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۰
لیست یاران هاشمی منتسب به خانواده آیت‌الله هاشمی نیست
محسن هاشمی گفت: لیست یاران هاشمی به خانواده آیت‌الله هاشمی منتسب نیست.
۲۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
واکنش کدخدایی به اعتراف جان کری از رژیم واشنگتن: انتخابات در آمریکا یعنی نمایش دمکراسی!
سخنگوی شورای نگهبان، با اشاره به اعتراف جان کری به حکومت یک درصدی دلارکراسی در آمریکا، گفت: انتخابات در آمریکا یعنی نمایش دمکراسی!
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
سروری: قالیباف به مصوبه شورای ائتلاف اعتراض داشت / یکدیگر را در فضای انتخاباتی تخریب نکنیم
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
دبیر شورای ائتلاف نیروهای انقلاب گفت: مصوبه‌ای در شورای تصویب‌شده بود که ۸ اقتصاددان باید در لیست حضورداشته باشند. قالیباف به آن مصوبه اعتراض کرد و معتقد بود که تعداد افراد اقتصاددان در لیست کافی نیست.
۲۷ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
آیت‌‍‌الله مصباح‌یزدی: باید به کسی رأی بدهیم كه برای انتخاب او حجت داشته باشیم
در صفحه توئیتری منتسب به آیت‌‍‌الله مصباح‌یزدی آمده است: ما باید در انتخابات حضور فعال و جدی داشته باشیم و به کسی رأی بدهیم كه برای انتخاب او حجت داشته باشیم .
قبلی۴بعدی