۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۱
نماینده مجلس: از عدم شفافیت برخی همکاران خسارات فراوانی خورده‌ایم
محمدرضا نجفی گفت: از عدم شفافیت و صداقت برخی همکاران آسیب‌ها و خسارات فراوانی خورده‌ایم و ترجیح می‌دهم که شفافیت آراء با ملزومات منطقی و قانونی آن عملی شود.
۲۸ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۴
طرح‌های ضدآمریکایی در کمیسیون امنیت مجلس بررسی می‌شود
هفته آینده؛
در دستور کار هفته آینده کمیسیون‌های مجلس علاوه بر حضور فرمانده ناجا در کمیسیون امنیت ملی بررسی طرح‌های ضدآمریکایی در کارگروه روابط خارجی کمیسیون قرار دارد.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۴
قاضی‌زاده: اعتراض علی مطهری به تلویزیون وارد نیست
عضو شورای نظارت بر سازمان صدا و سیما گفت: از آنجایی که مجریان سازمان صداوسیما اظهارنظری درباره علی مطهری در برنامه «سلام صبح بخیر» نداشته اند، عملا درخواست ایشان برای حضور در برنامه و استفاده از وقت منتفی است.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۸
جلالی: حق مردم است که بدانند نمایندگان‌ چه رأیی می‌دهند
رئیس مرکز پژوهش‌های مجلس گفت: شفافیت آرای نمایندگان امر مثبتی است و این حق مردم است که بدانند نمایندگان‌شان در رابطه با موضوعات مختلف چه رأیی می‌دهند.
۲۷ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۶
حجت‌الاسلام سالک: جمهوری اسلامی حرف اول را در منطقه و دنیا می‌زند
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه مذاکره ایران و آمریکا به دلایل مختلف به نفع کشورمان نیست، گفت: مبنای ارزشی موجود در ایران اجازه نمی‌دهد به سمت مذاکره با آمریکا که شیطان بزرگ و مستکبر جهانی است، برویم.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۵
تذکر به روحانی توسط عضو فراکسیون امید
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از نگارش تذکر به رئیس‌جمهوری برای قطع صد‌ها درخت و از بین بردن بخشی از جنگل بلوط در یازدهمین ذخیره‌گاه زیست‌کره ایران در منطقه زاگرس خبر داد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۴
وزیر علوم به فراکسیون مستقلان مجلس می‌رود
نایب رئیس فراکسیون مستقلان مجلس از حضور وزیر علوم در نشست ۳۱ شهریور این فراکسیون خبر داد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۹
بروجردی: مذاکره با آمریکایی که تمامی تعهدات را نقض کرده بی‌معنا است
عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: اصولاً مذاکره با هدف توافق صورت می‌گیرد، دنیا هم مشاهده کرد که آمریکا به هیچ توافقی پایبند نیست بنابراین مذاکره مجدد با کشوری که پایبند به تعهدات و هنجار‌های حاکم بر جهان امروز نیست، معنی و مفهومی ندارد.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۳
اعلام آمادگی برخی نمایندگان برای اعلام شفاف آراء در مجلس
دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بنده و جمعی از نمایندگان در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس از وی خواسته‌ایم تا آرای ما در رابطه با طرح‌ها و لوایح مختلف به صورت علنی از تریبون مجلس اعلام شود.
۲۶ شهريور ۱۳۹۸ - ۰۱:۱۳
اعلام آمادگی برخی نمایندگان برای اعلام شفاف آراء در مجلس
دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس گفت: بنده و جمعی از نمایندگان در نامه‌ای خطاب به رئیس مجلس از وی خواسته‌ایم تا آرای ما در رابطه با طرح‌ها و لوایح مختلف به صورت علنی از تریبون مجلس اعلام شود.
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۲
نماینده خرمشهر: شفافیت آرای نمایندگان با مشی فعلی دولت امکان‌پذیر نیست
نماینده مردم خرمشهر در مجلس با بیان اینکه رئیس‌جمهور و وزرا برای عکس سلفی گرفتن به شملچه نیایند گفت: سفر وزرا به خرمشهر هیچ ثمری ندارد و علاوه بر بی‌ثمر بودن سفرهای‌شان، تمام امکانات شهرستان نیز باید در خدمت آن‌ها باشد.
۲۵ شهريور ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۴
میرزایی: لابی‌گری مدنظر «تاج‌گردون» کشور را به این روز رسانده / لابی باید در راستای منافع ملی باشد نه وارد کردن دوستان‌ به ادارات
در گفتگو با «دانشجو» مطرح شد
رئیس کمیته سیاسی فراکسیون امید معتقد است لابی گری باید در راستای منافع ملی باشد و آن چیزی که در حال حاضر از لابی گری در جامعه ما جا افتاده با مفهومی که در پارلمان کشورهای دموکراتیک دنیا مرسوم است، تطابق ندارد.
قبلی۲بعدی