۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۵
آیت‌الله جنتی: مسؤولان در اصلاح یارانه‌ها طوری عمل کنند که مردم دچار سختی نشوند
دبیر شورای نگهبان گفت: مسؤولان در اجرای اصلاح یارانه‌ها با بررسی‌های همه‌جانبه، به نحوی برنامه‌ریزی کنند که مردم دچار سختی و فشار نشوند.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۰۰
مدیران خودروسازی «دایه» هستند نه «مادر» / خیلی از آقایان با سفارش نمایندگان مجلس پست گرفته‌اند + فیلم
صباغیان در گفتگو با دانشجو مطرح کرد؛
عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراهای مجلس شورای اسلامی گفت: وقتی بیشتر مدیران خودروسازی با سفارش نمایندگان و آدمهای موثر و دیگران وارد حوزه مدیریت، ناظران و کارکنان می شوند، مجموعه نمی تواند تولیدات خوبی داشته باشد.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۳
حقوق و مزایای پرسنل اداری مجلس چقدر افزایش می‌یابد؟
عضو کمیسیون تدوین آیین نامه داخلی مجلس از مصوبه این کمیسیون برای افزایش حقوق و مزایای پرسنل اداری مجلس در سال جاری خبر داد.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۴
جلسه علنی مجلس شورای اسلامی به ریاست قالیباف آغاز شد و بررسی طرح دو فوریتی شفافیت قوای سه‌گانه و دستگاه‌های اجرایی و سایر نهاد‌ها در دستور کار قرار گرفت.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۲:۴۰
هشدار نماینده کرمان درباره برخی عوارض افزایش حقوق برای اشتغال
نماینده مردم کرمان در مجلس شورای اسلامی گفت: مخالف افزایش حقوق کارگران نیستیم بلکه نگران بحران بیکاری در واحد‌های کوچک و متوسطی هستیم که تعدیل نیرو کرده‌اند و این موضوع را پیگیری خواهیم کرد.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۰۷
خط مقدم آموزش و پرورش معلم و مدرسه است/ در جبهه‌ها نیز همه امکانات برای خط مقدم بود
رئیس مجلس در دیدار جمعی از معلمان و فرهنگیان:
رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه موضوع اول و خط مقدم آموزش و پرورش، مدرسه و معلم است گفت: همان طور که در دوران دفاع مقدس هر امکانی که در جبهه وجود داشت برای پشت خاکریز‌ها و در خط مقدم جبهه بود، خط مقدم وزارت آموزش و پرورش هم مدرسه و معلم است.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۵۰
رییس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور: دولت با واریز یارانه به حساب مردم اعتماد سازی کرد
جوکار رییس کمیسیون شورا‌ها و امور داخلی کشور در مجلس گفت: صحبت‌های رییس جمهور و واریز یارانه به حساب مردم، موجب اعتماد جامعه به اجرای طرح هدفمندی یارانه‌ها شد.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۲
تحقیق و تفحص مجلس از وزارت نیروی دولت روحانی
نمایندگان مجلس با تحقیق و تفحص از وزارت نیرو در مورد توسعه ظرفیت‌های نیروگاهی صنعت برق کشور از سال ۱۳۹۲ تا ۱۴۰۰ موافقت کردند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
دولت وقت در تاراج منابع میادین مشترک نفتی و گازی ایران توسط کشور‌های دیگر نقش داشته است
خضریان:
نماینده مجلس گفت: عملا سرمایه‌های ملی و ذخایر زیرزمینی جمهوری اسلامی با قصور و کم کاری وزارت نفت و شخص وزیر سابق، توسط کشور‌های رقیب و همسایه به تاراج می‌رود و متاسفانه حاصل این کم کاری در ۸ سال دوره وزارت ایشان به چند ده میلیارد دلار می‌رسد.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۶
نادران برای ریاست مجلس اعلام نامزدی کرد
الیاس نادران طی نامه‌ای برای ریاست مجلس شورای اسلامی اعلام نامزدی کرد.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۵
مخالفت مجلس با یک فوریت طرح منع مسئولان از امتیازات ویژه
نمایندگان مجلس با یک فوریت طرح منع مسئولین و مقامات از امتیازات و امکانات ویژه با ۷۵ رای موافق و ۱۲۶ رای مخالف و ۱۵ رای ممتنع مخالفت کردند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۴
جزئیات نشست غیرعلنی مجلس
نماینده تبریز در مجلس گفت: وزیر امور خارجه در نشست غیرعلنی مجلس عنوان کرد که ایرا و ترکیه در کنواسیون‌های مربوط به حقابه‌ها عضویت ندارند و مسائل مربوط به آب‌های مرزی‌مان را باید از طریق معاهدات دوجانبه با کشور‌ها پیگیری کنیم.
قبلی۵بعدی