۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۷
طرح مجلس برای جایگزینی تعطیلات نوروزی پس از شکست کرونا
رئیس کمیسیون عمران مجلس از تهیه طرحی برای به تعویق انداختن تعطیلات نوروزی سال ۹۹ به ایام پس از رفع خطر ویروس کرونا خبر داد و گفت: با توجه به اینکه به دلیل کرونا مردم امکان سفر در تعطیلات نوروزی را ندارند درحال تهیه طرحی هستیم تا مردم تعطیلاتی پس از شکست کرونا داشته باشند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۹
هفته آینده مجلس به‌صورت مجازی جلسه خواهد داشت
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس از برگزاری نشست مجلس در هفته آینده به صورت مجازی خبر داد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
ذوالنور: گسترش بیماری مهمترین تهدید برای مردم است / مهار، کنترل و رفع این بیماری منحوس مستلزم اقداماتی گسترده و همه‌جانبه می‌باشد
طی نامه به رئیس جمهور مطرح شد؛
رئیس کمیسیون امنیت ملی مجلس طی نامه‌ای به رئیس جمهور نوشت: گسترش بیماری مهمترین تهدید برای مردم کشور محسوب می‌شود و تقریباً کشور را به تعطیلی کشانیده است، کاری مهمتر از مبارزه با آن وجود داشته باشد که وقت رئیس جمهور محترم مصروف آن گردد و فرصت فرماندهی و مدیریت قرارگاه و ستاد مذکور را نداشته باشند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۲
نقوی حسینی: با شعارزدگی نمی‌توان کاری انجام داد / اداره خانواده فرهنگیان با تورم بیش از ۵۰ درصد، سخت و دشوار است
نماینده مردم ورامین و پیشوا با اشاره به شرایط اقتصادی سخت فرهنگیان، گفت: کمیسیون تلفیق بودجه و دولت باید برای فرهنگیان به ویژه بازنشستگان فرهنگی قدم جدی و محکمی بردارند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
پیام تسلیت لاریجانی در پی درگذشت نماینده ادوار مجلس
رئیس مجلس طی پیامی درگذشت محمد علوی‌تبار نماینده ادوار اول و دوم مجلس شورای اسلامی و منتخب مردم در مجلس خبرگان را تسلیت گفت.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۱
موج‌سواری به بهانه کرونا دور از شأن نمایندگی مجلس است
باید با کسانی که به واسطه اظهارنظر‌های خلاف واقع و غیرمسئولانه، به امنیت روانی جامعه آسیب می‌زنند برخورد شود.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۳
حسینی: ناهماهنگی در عرضه و تقاضا؛ دلیل افزایش قیمت طلا و ارز / درباره «بازار متشکل ارزی» بارها تذکر داد‌ه‌ایم
در گفتگو با دانشجو بیان شد؛
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه ما در کشور شاهد یک افزایش قیمت مازاد بر افزایش قیمت جهانی ارز و طلا هستیم مربوط به میزان تقاضا نسبت به عرضه است.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۳:۰۸
تأکید رهبر انقلاب برای ریاست روحانی بر ستاد مقابله با کرونا
پزشکیان خبر داد:
نایب رییس مجلس شورای اسلامی از نامه رییس مجلس به رهبری برای تغییر ریاست ستاد مقابله با کرونا خبر داد و گفت که رهبری خواستار این شدند که خود رییس جمهور مسئولیت را برعهده بگیرند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۴۶
محمدی: افزایش کرایه ناوگان حمل و نقل عمومی در شرایط فعلی امر نادرستی است/ رفع آلودگی هوای پایتخت نیازمند حرکت انقلابی است
عضو کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری مجلس با بیان اینکه رفع آلودگی هوای پایتخت نیازمند حرکت انقلابی است، گفت: افزایش ۲۵ درصدی نرخ کرایه ناوگان حمل و نقل در شرایط فعلی اشتباه است.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۴
خاتمی: تشکیل جلسه سران و اتخاذ تصمیمات اساسی ضروی است/ دولت و مردم باید ویروس کرونا را جدی‌تر بگیرند
نائب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با تاکید بر اینکه دولت و مردم باید ویروس کرونا را جدی‌تر بگیرند گفت: نشست دیروز رئیس مجلس و اعضای کمیسیون بهداشت نتایج خوبی به همراه داشت.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۴
مجلس خبرگان: اخبار ناگوار و تصاویر جانسوزی قلب هر انسان آزاده‌ای را می‌فشارد /  این جنایات پس از سفر ترامپ به هند با شدت بیشتر در حال انجام است
در واکنش به جنایات علیه مسلمانان در هند؛
مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای، ضمن تقبیح کشتار مردم و تخریب مساجد و اماکن مذهبی مسلمانان هندوستان توسط هندو‌های افراطی، خواستار اقدام مناسب دولت هند در قبال حمایت از شهروندان مسلمان این کشور شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
لاریجانی در نامه‌ای خواستار لغو تحریم‌های ضدانسانی در بحران کرونا مداخله شد
رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای به اتحادیه بین‌المجالس و روسای مجالس کشور‌های مختلف جهان، خواستار مداخله جهانی برای لغو تحریم‌های ضدانسانی در بحران کرونا شد.
قبلی۵بعدی