۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۳۷
جهانگیری: وارد یک دوره سختگیری جدید خواهیم شد/ از راهنمایی ها‌ی مراجع عظام تشکر می‌کنم
معاون اول رئیس جمهور گفت: سیاست جدید دولت برای کنترل کرونا را که وزیر کشور اعلام می‌کند وارد یک دوره سختگیری جدید خواهیم شد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۸
لاریجانی: سپاه پاسداران برای صیانت از مردم در مقابل کرونا مجاهدانه وارد عمل شد/ وزارت بهداشت جلوتر از کشور‌های اروپایی است
رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: سپاه پاسداران مجاهدانه برای صیانت از مردم در مقابله کرونا وارد عمل شد. امروز هم همه امکانات خود را برای کمک به مردم بسیج کرده است.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۱
روحانی مطرح کرد: درخواست دولت برای برداشت یک میلیارد دلار از صندوق توسعه ملی برای مقابله با کرونا
رئیس جمهور با تاکید بر اینکه عدد بسیار بالایی از تخت‌های بیمارستانی و نقاهتگاهی استفاده نشده در اختیار داریم، گفت: در شرایط سختی که همه کشور‌های دنیا با آن مواجه هستند، حدود ۲۰ هزار تخت بیمارستانی خالی در اختیار داریم.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۴۸
جزئیات طرح فاصله‌گذاری اجتماعی/ مسافران سریعا به خانه‌های خود بازگردند
رئیس کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مبارزه با کرونا گفت: اگر زنجیره انتقال بیماری قطع نشود نمی توانیم شاهد کاهش ابتلا باشیم و آمار نشان از کاهش مبتلایان نمی دهد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۳
رحمانی فضلی: اجرای طرح فاصله‌گذاری اجتماعی صرفاً در راستای صیانت از سلامت و امنیت مردم است
وزیر کشور با بیان اینکه مرکز ثقل و قدرت واقعی اجرای طرح طرح فاصله‌گذاری اجتماعی، مردم هستند، گفت: اجرای طرح صرفاً در راستای صیانت از سلامت و امنیت مردم است.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۹:۳۳
جهانگیری: از فردا محدودیت‌های بیشتری اعمال خواهد شد
معاون اول رییس جمهور با تأکید بر اینکه عامل تعیین کننده در قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا مردم هستند، گفت: ستاد مقابله با کرونا به همین منظور مصوبه‌ای را از فردا عملیاتی خواهد کرد تا با اعمال محدودیت‌های بیشتر این زنجیره قطع شود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۱۹
پارک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ تعطیل می‌شوند
رحمانی فضلی:
وزیر کشور گفت: قرار است مراکز مهم و پرتجمع نظیر بوستان‌ها و پارک‌ها و فروشگاه‌های بزرگ تعطیل شوند، البته فروشگاه‌هایی که مایحتاج عمومی مردم را ارائه خواهند داد به فعالیت خود ادامه می دهند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۳۴
با ابلاغ رئیس‌جمهور، سفرهای جدید ممنوع خواهد شد
سخنگوی دولت:
علی ربیعی از ابلاغ جدید رئیس جمهور خبر داد و گفت: رئیس جمهور ابلاغ کردند سفرهای جدید ممنوع خواهد شد و خروج از شهرها ممنوع خواهد بود.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۲۴
گزارش|
روحانی همچون ترامپ و بوریس جانسون، گمان می‌کند هم می‌توان با کرونا جنگید و هم به روال عادی ادامه داد و مانع از سقوط بیشتر اقتصاد شد.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۱:۱۴
سختگیری برای مبارزه با کرونا بیشتر خواهد شد/ممانعت از موج بعدی سفرها
روحانی در جلسه هیئت دولت:
روحانی با اشاره به طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت:این طرح سخت گیرانه است و برای سفرها مشکلاتی به وجود می آورد و از مردم می خواهد زودتر از سفر برگردند و از موج بعدی سفرهای ممانعت می کند.
۰۶ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۷:۴۵
راه حلی برای بزرگ کردن سفره مردم در سال ۹۹ / نوشداروی نجات از سرطان نفت و ارز
گزارش| جهش تولید؛
نتیجه جهش تولید، رشد اقتصادی کشور خواهد بود، رشد اقتصادی کشور هم مستلزم و ملازم ایجاد اشتغال است؛ لذا وقتی که تولید در کشور فعال بشود، چرخه‌ی اقتصاد کشور هم فعال می‌شود و کالای بیشتری مبادله و مصرف می‌شود که نتیجتاً معیشت عمومی هم بهتر می‌شود.
۰۵ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۲:۳۲
اعمال محدودیت‌های بیشتر در سفر‌های جاده‌ای/ فعالیت کارمندان دولت به صورت شیفتی
ربیعی مطرح کرد
سخنگوی دولت گفت: تصمیم گرفته شد که افراد شاغل در کار‌های اداری به صورت شیفتی کار کنند.
قبلی۲بعدی