۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۲۲
روحانی: سال ۹۹ سال افتتاح طرح‌های بزرگ و تحول در زندگی مردم خواهد بود
رئیس‌جمهور در پیام نوروزی خود با بیان اینکه «وحدت، اتحاد و اخلاق است که می‌تواند آینده خوبی را برای ما بسازد»، تأکید کرد: سال ۹۹ سال افتتاح طرح‌های بزرگ، سال رونق با کمک همه مردم در بخش اقتصاد و سال تحول در زندگی مردم و روابط اقتصادی ما با جهان و تعاملات ما با همسایگان ما خواهد بود.
۰۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۱:۱۶
پاسخ وزیر بهداشت به نامه فرمانده سپاه
وزیر بهداشت در پاسخ نامه فرمانده سپاه گفت: همگامی بی‌دریغ نیرو‌های مسلح به‌ویژه سپاه و بسیج موجب دلگرمی بنده و همکاران شد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۰:۲۹
رئیس جمهوری فرا رسیدن نوروز را به سران کشورهای حوزه تمدن نوروز تبریک گفت
در پیامهایی جداگانه؛
رئیس جمهور در پیام‌های جداگانه‌ای فرا رسیدن نوروز و آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی را به سران کشور‌های حوزه تمدن نوروز (افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان، قرقیزستان، عراق و ازبکستان) تبریک گفت.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۰۰
محسنی بندپی: ۳۹۰۰ بیمار مبتلا به کرونا در استان تهران بستری هستند
استاندار تهران گفت: در حال حاضر ۳۵۰۰ بیمار بستری در بیمارستان‌های دولتی و ۴۰۰ بیمار در بیمارستان بقیه الله داریم که از این تعداد ۶۰۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۷
روحانی: امیدوارم با تداوم همراهی مردم در آینده شیوع ویروس کرونا سیر نزولی یابد
رئیس جمهور با قدردانی از همراهی مردم در رعایت پروتکل‌ها و توصیه‌های بهداشتی به ویژه در خصوص ماندن در منزل و خودداری از سفر گفت: امیدوارم با ادامه همراهی مردم در آینده سیر شیوع ویروس کرونا به مرحله نزولی شدن نزدیک شود.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
رحمانی فضلی: حوادث سال ۹۸ نشان از توان ارزنده مسئولان در استان‌ها دارد / مراسم تشییع سپهبد سلیمانی در کشور دستاورد‌ی مهم بود
وزیر کشور طی پیامی از همکاران خود در وزارت کشور، استانداری‌ها و فرمانداری‌ها قدردانی کرد.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۳
برگزاری جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا پشت در‌های بسته
جلسه ستاد پیشگیری و مبارزه با بیماری کرونا در استان تهران پشت در‌های بسته در حال برگزاری است.
۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۰
نامه­ پنج وزیر بهداشت و ۱۷ اسـتاد برجسته­ پزشکی به رئیس‌جمهور: با تعطیلی صنوف غیرضرور و کنترل خروجی شهرها، زنجیره انتقال کرونا را قطع کنید
تعدادی از وزرای بهداشت و اساتید برجسته پزشکی کشور طی نامه‌ای به رئیس‌جمهور توصیه‌هایی را برای قطع زنجیره ابتلای کرونا ارائه دادند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۴۲
سخنگوی دولت: بدبینانه‌ترین سناریو را درباره کرونا پیش‌بینی کردیم
علی ربیعی با اشاره به اینکه بدبینانه‌ترین سناریو را درباره کرونا پیش‌بینی کردیم، گفت: بین سه هزار تا ده هزار تجهیزات (تخت) نیرو‌های مسلح آماده کرده اند که در صورت نیاز به ما کمک می‌کنند.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۰۲
روحانی درگذشت مادر شهیدان موسوی و شهیدان بیات را تسلیت گفت
در پیام هایی
رئیس جمهور در پیام‌های جداگانه‌ای درگذشت مادر شهیدان سید مهدی، سید هادی، سیده مریم و سیده خدیجه موسوی و نیز مادر شهیدان مجید، محمد و حمید بیات را تسلیت گفت.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۳
گزارش وزارت بهداشت از دستاورد‌های طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا ارائه شد
در آخرین جلسه هیات دولت در سال ۱۳۹۸ که روز چهارشنبه به ریاست حسن روحانی رئیس جمهوری برگزار شد، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گزارشی از دستاورد‌های طرح بسیج ملی مبارزه با کرونا به هیات وزیران ارائه داد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۶
امیر حاتمی: اولویت وزارت دفاع در سال ۹۹ دستیابی به فناوری‌های پیشرفته است
وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح گفت: رویکرد وزارت دفاع در سال جدید،دستیابی به فناوری‌های پیشرفته و نوظهور براساس تهدیدات آینده خواهد بود.
قبلی۴بعدی