۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
دین پرست: نرخ بیکاری در سال گذشته ۱۲ درصد بود
معاون هماهنگی امور اقتصادی وزیر کشور گفت: نرخ مشارکت اقتصادی در سال ۹۷ به ۴۰.۵ درصد افزایش و نرخ بیکاری نیز به ۱۲ درصد رسید.
۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۷:۵۹
جواب قاطع واعظی به سخنان غیرمسئولانه روحانی/ برخی از دولت‌ها وقتی ناکارآمد می‌شوند از قانون اساسی ایراد می‌گیرند!
گزارش|
رئیس دفتر رئیس‌جمهور گفت: برخی از دولت‌ها وقتی با مشکلاتی مواجه و ناکارآمد می‌شوند، به جای اینکه به خودشان برگردند به دنبال این هستند که از قانون اساسی ایراد بگیرند! این اسمش قانون‌گریزی است!
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۴
آمریکا حق ندارد علیه ایران تحریمی تصویب کند/ بزرگترین قدرت برای دفاع از نظام، مردم ایران هستند
روحانی در دیدار صمیمی با وکلا و حقوقدانان:
رئیس جمهور با بیان اینکه بزرگترین قدرت برای دفاع از نظام، مردم ایران هستند، گفت: حکومت جمهوری اسلامی ایران، حکومت قانون است.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۶
تصویب اصلاحیه «آیین‌‌نامه تشکل های مردم نهاد» در کمیسیون سیاسی و دفاعی دولت
جلسه اصلی کمیسیون سیاسی و دفاعی به ریاست وزیر اطلاعات و با محوریت بررسی پیشنهاد شورای‌عالی استان‌ها درخصوص اصلاح مواد (۷)، (۹) و (۱۱) «آیین‌نامه تشکل‌های مردم نهاد» ۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ به میزبانی دفتر هیات دولت برگزار شد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۱
تصویب لایحه شفافیت در هیات دولت
هیات وزیران در جلسه روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور، به منظور ترغیب کارفرمایان و کارآفرینان بخش خصوصی و تعاونی به جذب فارغ‌التحصیلان دانشگاهی جوان به صورت کارورز، آیین نامه اجرایی مربوط را به تصویب رساند.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۹
روحانی: بی تردید با ایستادگی و مقاومت از این مرحله عبور خواهیم کرد
رئیس جمهور با اشاره به تصمیم آمریکا برای متوقف کردن صادرات نفت ایران و اخلال در صادرات غیرنفتی و فشار روانی و تبلیغی، تصریح کرد: با ایثار و وحدت مردم و با سازماندهی، برنامه ریزی، مدیریت بهتر و هماهنگی بیشتر و تمرکز در اداره کشور می توانیم از این معضلات عبور کنیم.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۰:۱۳
جهانگیری: دانشگاه محل تفکر انتقادی است
معاون اول رئیس جمهور در صفحه توئیتر نوشت: دانشگاه محل گفتگو، عقلانیت، اخلاق، التزام اجتماعی و تفکر انتقادی است و دانشجویان اعضای این خانواده اند که باید بتوانند با خود، استادان، مدیران و با مسئولان کشور آزادانه و حتی منتقدانه گفتگو کنند.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۳
وابستگی دولت به نفت به ۳۰ درصد رسید
معاون اول‌ رئیس‌جمهور گفت: با تلاش‌هایی که طی سال‌های اخیر صورت‌گرفته میزان وابستگی بودجه به درآمدهای نفتی تا حد زیادی کاهش یافته و اگر زمانی بودجه دولت ۸۰ تا ۹۰ درصد به نفت وابسته بود، این وابستگی امروز به ۳۰ درصد رسیده است.
۲۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
مجوز رئیس جمهور برای اولویت بخشی به ۵ طرح امنیتی و دفاعی؛ از رادار تا زیرسطحی
با تایید مصوبات شورای عالی عتف از سوی رئیس جمهور، چند طرح مهم امنیتی و دفاعی در اولویت طرح‌های کلان ملی قرار گرفت.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۴
روحانی: ایران و ملت ایران بزرگتر و با عظمت‌تر از آن است که کسی بتواند آن را تهدید کند
رئیس جمهور در دیدار صمیمی با علما و فرهیختگان اهل سنت سراسر کشور تاکید کرد: ایران و ملت ایران بزرگتر و با عظمت‌تر از آن است که کسی بتواند آن را تهدید کند. ان شاء‌الله با عزت و سربلندی و شکست دشمنان از این مرحله سخت عبور خواهیم کرد.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
رحمانی فضلی: وزارت صمت بازار را مدیریت کند/ لزوم مدیریت نظام توزیع
رئیس ستاد اطلاع‌رسانی و تبلیغات اقتصادی کشور گفت: از وزارت صنعت، معدن و تجارت درخواست داریم تا نظام توزیع را به گونه‌ای طراحی و مدیریت کنند تا از همه ظرفیت‌های توزیع استفاده شود.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
ظرفیت تولید کارخانه‌های داخلی برای رفع نیاز کاغذ در کشور باید افزایش یابد
جهانگیری:
معاون اول رئیس جمهور گفت:‌به منظور حل مشكل كاغذ بايد علاوه بر نظارت جدی و دقيق بر جريان واردات و توزيع كاغذ، تلاش شود تا ظرف چند ماه ظرفيت توليد كارخانه های داخلی به منظور مرتفع كردن نيازهای كشور در اين زمينه افزايش پيدا كند.
قبلی۴بعدی