۱۹ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۰:۳۳
فرصت چشم ایران اینترنشنال
رسانه‌های ارتباط جمعی در راستای اصل بقا اهتمام ویژه‌ای دارند تا با پیشگامی در انتشار سریع و به روز اخبار نسبت به سایر بنگاه‌های خبرپراکنی، بتوانند به واسطه جذب اعتماد مخاطبان، در راستای اهداف و سیاستگذاری خبری ترسیم شده گام‌های اثرگذارتری بردارند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۸:۲۸
 شهید طالب طاهری از شهدای عملیات مهندسی منافقین آسمانی شد
حسین طاهری مبارز قبل از انقلاب و پدر شهید طالب طاهری از شهدای شاخص کشور که در عملیات مهندسی منافقین در سال ۱۳۶۰ به شهادت رسید، صبح امروز همزمان با نخستین روز دهه مبارک فجر به فرزند شهیدش پیوست.
۰۶ بهمن ۱۴۰۱ - ۱۶:۵۸
پیش‌بینی حضور ۵ میلیونی زائر راهیان نور
سردار قریشی مطرح کرد
فرمانده قرارگاه مرکزی راهیان نور با بیان اینکه سال گذشته با وجود مشکلات کرونا حدود دو میلیون نفر در روز زائر در یادمان‌های دفاع مقدس حضور یافتند، گفت: پیش‌بینی ما حضور بیش از ۵ میلیون زائر در اردو‌های راهیان نور امسال است.
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۹
حاج علی اکبری: سپاه رکن رکین و نقطه قوت جمهوری اسلامی است / توجه به معیشت مردم از فوریت‌های گام دوم انقلاب است
در خطبه‌های نماز جمعه
خطیب نمازجمعه تهران با اشاره به اینکه سپاه پاسداران رکن رکین و نقطه قوت جمهوری اسلامی است گفت: مردم و اندیشه‌های توحیدی امامین انقلاب همواره پشتیبان سپاه پاسداران هستند.
۳۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۱۶
محکومیت نشریه فرانسوی از سوی روحانیون اهل سنت کردستان
حرکت توهین‌آمیز نشریه فرانسوی از سوی علما و روحانیون اهل سنت کردستان محکوم شد.
۲۸ دی ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۳
از ساخت محصولات ارزان تا ایجاد زنجیره تولید؛ چگونه چین در مقابل تهدیدات آمریکا تاب آورد؟
خبرگزاری سی جی تی اِن گزارش داد
خبرگزاری "سی جی تی اِن" در گزارشی به سیلِ اقدامات تهدید آمیز و تخریبی غرب به رهبری آمریکا علیه چین و به طور خاص اقتصاد این کشور و تلاش جهت حذف آن از زنجیره‌های تدارکاتی اقتصاد جهانی پرداخت.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۰۸
سوء قصد بزرگ علیه برجام در برلین و پاریس
اگر نگوییم برجام دچار مرگ قطعی شده که نمی‌توان گفت، چون هنوز طبق قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل، برجام جاری است، عملا تقریبا هیچ بند مهمی از آن اجرایی نمی‌شود.
۲۶ دی ۱۴۰۱ - ۰۹:۲۶
اندیشکده کوئینسی گزارش می‌دهد؛
اندیشکده کوئینسی در گزارشی می‌نویسد: «سیاستمداران و تحلیلگران حوزه سیاست خارجی آمریکا، زمانی که می‌خواهند در مورد مسائل مختلف بین المللی و کشور‌های گوناگون صحبت کرده و تحلیل ارائه دهند، حدی از احتیاط و خویشتنداری را لحاظ می‌کنند.
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۴
فراخوان فرهنگی هنری «بنیان اساسی» منتشر شد
فراخوان تولید آثار با هدف آشنایی کودکان و نوجوانان با مسائل قانون اساسی ویژه تمامی نویسندگان و تولیدکنندگان آثار فرهنگی، هنری و آموزشی منتشر شد.
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۲
اصرار و پیام‌های پی‌درپی برخی اعضای سعودی‌اینترنشنال برای همکاری مخفیانه با ایران
در پی شکست پروژه اغتشاشات وضعیت شبکه تروریستی سعودی‌اینترنشنال واحد مرحله جدیدی شده و برخی اعضای این شبکه برای اعلام برائت از اقدامات تروریستی آن، از یکدیگر سبقت می‌گیرند و به ایران پیام می‌فرستند.
۲۰ دی ۱۴۰۱ - ۱۱:۴۵
حکمرانی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی
برنامه نقش جهان به موضوع «حکمرانی فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی» پرداخته است.
۱۹ دی ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۹
تحلیل «سی جی تی اِن» از جایگاه مهم چین برای اقتصاد جهانی در سال ۲۰۲۳
خبرگزاری «سی جی تی اِن» در گزارشی می‌نویسد: «نیاز‌های داخلی چین عملا آن را به یک کارگاه تولیدی برای بسیاری از کشور‌های جهان تبدیل کرده است و اگر چین بخواهد سرعت رشد و فعالیت‌های خود در این حوزه را آهسته کند، ما می‌توانیم تاثیر منفی این مساله را از آلمان تا غنا به وضوح مشاهده کنیم.
قبلی۲بعدی