۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
چرا یک «میلیاردر» نمی‌تواند مسئول دولتی باشد؟
حجت الله عبدالملکی در حساب توئیتری خود از استدلالِ یکی از بزرگان انقلاب درباره "عدمِ اعطای مسئولیت به افراد ثروتمند" نوشت.
۲۱ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۱۵
«روحانی» در یزد اشتباه کرد/ تثبیتِ جایگاه خود در سمتِ دفاع از فساد!
یک تحلیلگرِ سیاسی و امنیتی نوشت: هیچ رییس جمهوری در 3 دهه گذشته، در سال ششم، وضعی چنین اسف بار از حیث محبوبیت نداشته است. روحانی تلاش کند دوقطبی قدرتمند "موافق روحانی-مخالف روحانی" را با دوقطبی جدیدی جایگزین کند.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
خروج
وکیل مشایی: "قطعا اینگونه نیست، اولا ایشان کجا برود، کشور و مملکت خودش است و به چه دلیل باید برود. کسانی که این حرف را درآوردند خودشان باید به زودی بروند."
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۹
توصیه فرمانده سابق سپاه پاسداران به رئیس جمهور روحانی
سرلشکر «محمد علی جعفری» به سخنان دیروز رئیس جمهور «روحانی» خطاب به «قوه قضاییه» واکنش نشان داد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
انفعال خودخواسته جریان انقلابی در موضوع «آزادی»
آزادی آنچنان مفهوم ظریفی است که امام (ره) تاکید داشتند حتی «اعطا شدنی نیست»؛ یعنی اگر کسی بگوید «ما آزادی را به شما اعطا کردیم»،‌صرف گفتن این عبارت جرم است.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۲
بیش از ۹۰ درصد نفت اسرائیل توسط پهلوی تأمین می‌شد!
صهیونیست‌ها می‌دانستند چه باید کرد تا در میان آن‌همه دشمن در منطقه، ایران دوره پهلوی برایشان دوست خوبی باشد. روی یک واقعه تاریخی دست گذاشتند؛ نجات یهودیان توسط کوروش هخامنشی. شاه ایران کوروش بازی درمی‌آورد، آن زمان که هنوز مد نبود!
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۰۲:۱۴
عناوین روزنامه‌های سیاسی ۲۰ آبان ۹۸/ کلاه فریدونی +تصاویر
تیتر نیم صفحه نخست روزنامه‌های سیاسی دوشنبه ۲۰ آبان ۹۸ به مسائل مهم روز سیاست پرداخته است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۷:۵۷
ببینید| پیش بینی رحیم پور ازغدی درباره صحبتهای امروز روحانی
استاد رحیم پور ازغدی در یکی از سخنرانی‌های خود درسال ۱۳۹۶ با پیش بینی حاشیه سازی های حسن روحانی در سال های منتهی به پایان دولت گفت: به نظر من در این یکی دو سال هرچه گفتند باید بگوییم "هر چه شما می‌گویید درست است" اما جواب بدهید برای کشور چه کار کرده‌اید؟
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۷
«حضرت علی» هم ادعایِ شیخ حسن روحانی را نکردند! + فیلم
روحانی در جمع مردم یزد گفت: در دولت ما یک ریال هم گم نخواهد شد، آن در دوران دیگر بود که میلیاردها گم شد و هنوز هم پیدا نکردیم.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۹
«روحانی» از اقدامات قوه قضائیه عصبانی شده است؟
روحانی در جریان سخنرانی خود در مقابل مردم در اعتراض به قوه قضاییه گفت: این درست نیست عده‌ای را به عنوان شو نشان دهید! باید به همه مسائل رسیدگی کنید.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۳
جا داشت «روحانی» از گوش‌های مخملی ما هم یاد می‌کرد!
رئیس جمهور که صبح امروز به همراه تعدادی از وزرا و معاونین خود به استان یزد سفر کرده بود، با حضور در میدان امیر چخماق این شهر سخنرانی کرد.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
حرفِ وزیر خارجه ایران را قبول کنیم یا ژنرالِ ارتش اسرئیل؟!
به نوشته پایگاه «عاروتص شوع»، فایل صوتی اظهارات یکی از فرماندهان ارشد ارتش اسرائیل که در نشست اداره بودجه وزارت دارایی رژیم صهیونیستی مطرح شده، پخش شده است. بر اساس این فایل صوتی، ژنرال «خلیوا» به تشریح تهدیدات پیش روی این رژیم پرداخته است.
قبلی۲بعدی