۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۷
میدری: ۱۱۷ کشور مجبور شده‌اند سن بازنشستگی را افزایش دهند
معاون وزیر رفاه در دولت روحانی گفت: اصلاحاتی مشابه با اصولی که در برنامه هفتم توسعه می‌بینید، در ۱۱۷ کشور دنیا هم اجرا شده است؛ یعنی همه کشور‌ها ناگزیر شدند سن و سابقه‌ای را که فرد مشمول بازنشستگی می‌شود، افزایش دهند.
۰۷ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۲
اگر به تخلفات ما رسیدگی کنید انتخابات تضعیف می‌شود (!)
نشریات زنجیره‌ای می‌گویند شکایت از سوءمدیریت و ترک فعل مدیران سابق یا دروغ‌گویی و اتهام‌پراکنی آنها، به انتخابات آسیب می‌زند و تضعیف نهاد انتخابات است (!)
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۵
بدهکارانی که در نقش طلبکار ظاهر شده‌اند
دشمن در پی بی‌ثبات سازی، نرمال سازی و مهار ایران مقتدر است و شواهد حاکی است مدعیان اصلاحات در دولت روحانی با تحریف‌گری و اخلال در مدیریت کشور همین هدف را دنبال می‌کرده‌اند. آن‌ها خیانتکاران و بدهکارانی اند که امروز در جایگاه طلبکار ظاهر شده‌اند.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۶
آتش‌بس یا ادامه نبرد؟ دورنمای جنگ نامتعارف
«آتش‌بس ادامه می‌یابد، یا جنگ از سر گرفته می‌شود؟». صورت مسئله جنگی که ۵۲ روز از آغاز آن می‌گذرد، اصلا این نیست. اسرائیل تظاهر می‌کند که مصمم است جنگ را پس از آتش‌بس چهار روزه ادامه دهد، اما واقعیت، چیز دیگری است.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۹
مرگ بیش از ۳۲۰ هزار اروپایی در اثر آلودگی هوا
۲۵۳ هزار نفر در اتحادیه اروپا ظرف یک سال به خاطر به خاطر آلودگی ناشی از ریزگرد‌ها جان باخته‌اند. ۵۲ هزار نفر هم دراثر آلودگی ناشی از دی‌اکسید نیتروژن مُرده‌اند. ۲۲ هزار نفر دیگر در اثر استنشاق اُزُن جان باخته‌اند.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۰
وقتی متهمان تورم ۶۰ درصدی نگران سفره مردم می‌شوند!
روزنامه حامی دولت سابق، ضمن کنایه زدن به دولت رئیسی نوشت: اعلام سریع‌ترین کاهش تورم در سه دهه اخیر توسط دولت، موجب نشد سفره گرانی‌ها جمع شود.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۴
درس مذاکراتی حماس به تیم آقای ظریف
رفتار معقول حماس در اجرای متوازن و تقابل توافق آتش بس با اسرائیل، درسی برای برخی مدعیان آداب‌دانی دیپلماسی مانند آقای ظریف است.
۰۶ آذر ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۵
سی‌ان‌ان: بایدن در سیاست خارجی بیشتر خرابکاری می‌کند تا حل مشکل!
شبکه سی‌ان‌ان که به حزب دموکرات نزدیک است، در گزارشی ضمن برشمردن مشکلات گریبانگیر آمریکا اذعان کرد: بایدن در سیاست خارجی، بیشتر خرابکاری می‌کند تا رفع مشکل.
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۶:۳۶
ذوالنوری: افزایش سن بازنشستگی غیرشرعی است/ شورای نگهبان آن را رد می‌کند
نایب رئیس مجلس گفت: مبانی محکم قانونی و شرعی برای رد مصوبه افزایش سن بازنشستگی داریم و فکر می‌کنم شورای نگهبان آن را رد کند.
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۱۱:۰۵
پیش‌بینی شبکه تلویزیونی الجزیره: جنگ غزه می‌تواند آغاز پایان باشد، اما نه برای فلسطین
تحلیلگر ارشد سیاسی تلویزیون الجزیره می‌گوید: این احتمال وجود دارد که جنگ غزه، آغاز پایان تل‌آویو باشد... احتمالا با این جنایات هولناکی که اسرائیل در غزه مرتکب شده ما شاهد پایان دولت یهود خواهیم بود.
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۱
با بسیج، از جماران تا قلب پاریس و لندن
یادداشت روز کیهان/
۵ آذرماه مصادف است با سالروز تشکیل بسیج مستضعفان به فرمان امام خمینی (ره). رهبر معظم انقلاب با اشاره به این مسئله فرمودند: بسیج یکی از آن پدیده‌های شگفت‌آور دوران انقلاب بود؛ امام بزرگوار از طرف پروردگار ملهَم شد به اینکه این اقدام را بکند؛ بسیج بیست میلیونی که ایشان اعلان کردند و سازمان بسیج که تشکیل شد، خیلی کار بزرگی بود.
۰۵ آذر ۱۴۰۲ - ۰۹:۱۴
نتانیاهو ناتوان از ادامه جنگ نگران فروپاشی کابینه و زندان است
«نتانیاهو دچار سرگردانی در جنگ شده، چرا که نه می‌تواند به آتش‌بس دائم تن دهد و دست خالی از غزه بیرون بیاید و نه برایش راحت است همین‌طور جنگ را ادامه دهد».
قبلی۳بعدی