۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۵
از آمریکا عصبانی باشید نه از منتقدانی که امروز را پیش‌بینی می‌کردند
روزنامه جمهوری اسلامی از روزنامه‌های حامی برجام در گذشته، به نیت خوانی تحسین منتقدان دولت درباره سخنرانی روحانی در مجمع عمومی سازمان ملل پرداخت.
۰۸ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۰
۱۸ ماه وعده پوچ / چرا باید از اروپا قطع امید کرد؟
۱۸ ماه از خروج آمریکا از برجام می‌گذرد و اروپا در حالی‌که در راستای توطئه مشترک با آمریکا علیه ایران، حضور نمایشی خود در برجام را حفظ کرده است، رفتاری جز معطل‌سازی، وقت‌کشی و وعده‌های پوچ و فریبکارانه نداشته است. این در شرایطی است که دولت هنوز به اروپا امیدوار است!
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۳
مزدور رسانه‌های ضدایرانی، باز هم عصبانی شد!
خبرنگار فراری که برای تحمیل بی‌حجابی در ایران از آمریکا مبالغ هنگفت دریافت می‌کرد، باز هم با عصبانیت به پرخاشگری پرداخت!
۰۷ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
درس‌های سفر نیویورک از کارشکنی در صدور ویزا تا ممانعت از عیادت بیمار
سفر اخیر روحانی به نیویورک به منظور شرکت در هفتاد و چهارمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل با حواشی قابل تأملی همراه بود. حواشی که درس‌های مهمی به همراه داشت.
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۸
اذعان کارشناس بی بی سی به شکست اروپا و ترامپ در کشاندن تهران به پای میز مذاکره
کارشناس بی بی سی در برنامه صفحه دو این شبکه اذعان داشت که اروپا و ترامپ، برای کشاندن ایران به میز مذاکرات با شکست مواجه شده اند و همچنین آمریکا توانایی حمله نظامی به ایران را ندارد.
۰۶ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۰
بلومبرگ: اتفاق بد رخ داد، اما برای آمریکا، نه ایران
یک شبکه خبری آمریکایی معتقد است اتفاق بد و بزرگی که ترامپ هشدارش را به ایران می‌داد، برای خود آمریکا اتفاق افتاده است.
۰۲ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
ارتش پوتین با «پرومتئوس» به جنگ شهاب‌سنگ‌ها می‌رود! +عکس
روسیه سیستم جدید دفاع هوایی اس-۵۰۰ را تولید کرده و به افتخار یکی از الهه‌های یونان باستان، نام "پرومتئوس" را بر آن نهاده است.
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۲
تلاش مضحک احمد باطبی برای تطهیر چهره آمریکا
تلاش احمد باطبی برای تطهیر چهره آمریکا و سرپوش نهادن بر واقعیت‌های اجتماعی این کشور باعث شده تا کاربران فضای مجازی این موضوع را مورد تمسخر قرار دهند!
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۴
روحانی: بیان حرف حق ملت ایران برای آمریکایی‌ها تلخ است
رئیس جمهور پیش از سفر به نیویورک گفت: این سفر برای بیان حرف حق ملت ایران توسط ما صورت می‌گیرد که برای آمریکایی‌ها تلخ است و آن‌ها تلاش دارند تا تاثیر این اظهارات در افکار عمومی آن‌ها بازتاب پیدا نکند.
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
اعتراف افسر سابق سازمان سیا به شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه
مایکل پریجنت، افسر سابق و مشاور ارشد دیوید پترائوس در سازمان سیا، طی گفتگو با بی بی سی فارسی با اعتراف به شکست سیاست‌های آمریکا در منطقه اظهار داشت: به دلیل همین سیاست‌ها در عراق و افغانستان است که جامعه بین الملل به ما اعتماد ندارد.
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۹
برجام از نظر رهبر انقلاب «خسارت محض» است نظر ایشان را تحریف نکنید
بر اساس مستندات متعدد، برجام از نظر رهبر معظم انقلاب، خسارت محض بود. اما متأسفانه مدعیان اصلاحات و رسانه‌های زنجیره‌ای با بی‌مسئولیتی در پی تحریف واقعیت و انداختن تقصیر و قصور خود به گردن دیگران هستند.
۰۱ مهر ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۶
متهمان فساد و سوءمدیریت سنگ کارگران را به سینه می‌زنند!
مدعیان اصلاحات که در دولت سازندگی اعلام می‌کردند «اگر چند درصد مردم هم زیر چرخ‌های توسعه له شدند‌اشکالی ندارد!» این روز‌ها سنگ کارگران را به سینه می‌زنند.
قبلی۵بعدی