۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
تا زمان اخراج آمریکا از منطقه ایران کوتاه نخواهد آمد
یک مجله آمریکایی تاکید کرد ایران انتقام خون ژنرال سلیمانی تا زمان بیرون راندن نیرو‌های آمریکایی از منطقه را رها نخواهد کرد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
وزیر بهداشت دست تنهاست آقای روحانی وارد گود شوید!
روزنامه‌های حامی و منتقد دولت، متفق‌القول هستند که رئیس‌جمهور باید نقش جدی‌تر در مدیریت متمرکز ستاد مبارزه با بیماری کرونا ایفا کند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
مردم بیچاره آمریکا را درمان کنید کمک به ایران پیشکش
در حالی که دولت آمریکا به شدت سرگرم پنهانکاری درباره شیوع ویروس کرونا در این کشور است و برخی مقامات محلی نسبت به این موضوع اظهار نگرانی می‌کنند، دونالد ترامپ گفت: آمریکا آماده کمک به ایران برای مقابله با بحران کروناست.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
انتقام اصلاح‌طلبان از امید مردم به تلافی شکست در انتخابات!
اصلاح‌طلبان پس از اینکه در انتخابات به کارنامه منفی خود باختند، ناامید کردن مردم از مجلس جدید و تفرقه‌افکنی در میان منتخبان اصولگرا را در پیش گرفته‌اند.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
پدر و پسر شاید با هم بروند!
یادداشت کیهان|
آنچه این روز‌ها در عربستان و دربار آل‌سعود می‌گذرد، این احتمال را قوت می‌بخشد که دوران یکه‌تازی بن‌سلمان به سر آمده و قطار شاهزاده جنایتکار و کودک‌کش سعودی به ایستگاه آخر رسیده است.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۴
دکتر هاملمن: ایران یکی از قوی‌ترین نظام‌های مراقبت درمانی را دارد
نماینده سازمان جهانی بهداشت تصریح کرد ایران یکی از قوی‌ترین نظام‌های مراقبت درمانی را دارد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۷
زحمات مدافعان سلامت تحت‌الشعاع اظهارات غیرمسئولانه
این روز‌ها با شیوع کرونا در ایران همزمان با بیش از صد کشور دیگر جهان، کادر بهداشت و درمان کشورمان در خط مقدم مقابله با این بیماری مشغول خدمت هستند، اما ...
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۴
عرف: تایید زمان انتخابات بر عهده شورای نگهبان است / در مجلس علی البدل نداریم
رییس ستاد انتخابات کشور با بیان اینکه تایید زمان برگزاری انتخابات برعهده شورای نگهبان است، درباره زمان برگزاری دور دوم انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی، گفت: یکی از زمان‌های پیشنهادی وزارت کشور شهریورماه ۹۹ است.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۴
خنجر اسرائیل علیه مسلمانان و هندوها
یادداشت روز کیهان|
کشتار مسلمانان در هند یک اتفاق ساده نیست. مسلمانان در هند قدیم نیمی از جمعیت و در هند امروزی دومین جمعیت پس از «هندوها» به حساب می‌آیند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
خلأ‌های مدیریتی مقابله با پیامد‌های کرونا باید هرچه زودتر پر شود
رسانه‌های حامی و منتقد دولت، درباره خلأ‌های موجود در مقابله با عوارض و پیامد‌های اقتصادی و مدیریتی کرونا اتفاق‌نظر دارند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۷
ادامه نجومی‌بگیری ۲۴۱ مدیر و انحراف ۴۷ درصدی شرکت‌های دولتی
یک روزنامه حامی دولت به نقل از گزارش دیوان محاسبات تصریح کرد: ۲۴۱ مدیر همچنان نجومی‌بگیر باقی مانده‌اند و ۴۷ درصد انحراف از احکام بودجه شرکت‌های دولتی گزارش شده است.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
نگاه اجاره‌ای به دولت یا حمایت از مدافعان خط مقدم سلامت؟
یک روزنامه زنجیره‌ای از این که اصولگرایان از وزیر بهداشت در جنگ با کرونا حمایت می‌کنند، اما اصلاح‌طلبان علیه او بد می‌گویند ابراز تعجب کرد.
قبلی۵بعدی