۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۸
نفرمودید پاسخ چه بود
یادداشت/ حسین شریعتمداری
امروز هم به نظر می‌رسد که نامه ۸ وزیر به رهبری با همان سمت و سو نوشته شده و همان رنگ و بوی برجام خسارت‌بار و فاجعه‌آمیز را دارد!
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۵
ضمیمه قطعنامه ۲۲۳۱ ضمانت نداشت چرا به FATF اعتماد کنیم؟
وزیر کار و رفاه نامه ۸ وزیر به محضر رهبر معظم انقلاب مبنی بر درخواست برای تسریع رسیدگی و تصویب دو لایحه پالرمو و CFT در مجمع تشخیص مصلحت نظام را تأیید کرد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۴
نیویورک‌تایمز: هیچ کشوری مانند ایران لیاقت رهبری خاورمیانه را ندارد
روزنامه نیویورک تایمز در یادداشتی درباره روابط ایران و آمریکا نوشت: اگر رئیس‌جمهور ترامپ خواهان ثبات خاورمیانه است باید به جای خصومت ورزی، با ایران وارد تعامل شود.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۶
آقای روحانی! اینجا که واتیکان نیست!
یادداشت/ حسین شریعتمداری
در کجای دنیا و با کدام عقل سلیم گرداب‌های خطرناک را که ظاهری فریبنده دارند، پیش پای مردم قرار می‌دهند و مسئولیت مقابله با آن را از دوش خود برمی‌دارند!
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۳
دولت، مسئول تدابیر اقتصادی است یا دفتر بزک برجام‌های جدید؟
عضو فراکسیون امید، از نامه برخی وزرا برای تسریع در رسیدگی و تصویب لایحه الحاق به CFT و پالرمو خبر داد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۰:۵۵
فیلترینگ واقعی فراموشی وعده‌ها و سانسور مشکلات مردم است
رئیس‌جمهور روز گذشته طی سخنانی در جمع وزیر و مدیران وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات دوقطبی همیشگی فیلترینگ و آزادی ارتباطات را مطرح و منتقدین عدم ساماندهی فضای مجازی را مورد هجمه قرار داد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۴۹
بالاخره آمریکا را شناختند، اما با تحمیل خسارت سنگین به مردم
۳ سال پس از اجرای برجام، ظریف و عراقچی به ابعاد جدیدی از سیاست آمریکایی‌ها پی‌بردند و لابد باید برای آن‌ها کلاس آمریکاشناسی گذاشت.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۲۶
بی‌کفایتی‌های مدعیان تدبیر و امید را بیندازید گردن دولت اسبق
یک روزنامه حامی دولت روحانی پس از پنج سال توجیه اعتماد به غرب و بی‌عملی دولت ادعا کرد سوء عملکرد دولت مربوط به وزرا و معاونانی است که از دولت قبل از دولت روحانی باز مانده‌اند!!
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۴۹
اجلاس ضدایرانی لهستان شروع نشده شکست خورد
نشست ضدایرانی لهستان که قرار بود ۱۳ و ۱۴ فوریه برگزار شود پیش از برگزاری شکست خورد، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا اعلام کرده است در این نشست شرکت نمی‌کند.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۰
اصلاح‌طلبان نمی‌گذارند روحانی از زیر دین آن‌ها خارج شود
اصلاح‌طلبان همچنان مدعی‌اند رأی روحانی متعلق به آنهاست. رسول منتجب‌نیا می‌گوید بیش از دو سوم آرای روحانی متعلق به اصلاح‌طلبان است.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۰۱
سازمان منافقین آبرومند است! باور نمی‌کنید؟
یک روزنامه بین‌المللی چاپ سوئیس، با انتشار گزارشی مستند، بخشی از فجایع و فریبکاری‌های نهفته در سازمان تروریستی منافقین را بازگو کرد.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۱:۵۰
بسته پر از هیچ SPV به جای انجام تعهدات برجامی
در حال حاضر بیش از ۲ هفته از آغاز سال ۲۰۱۹ سپری شده است و جز وعده‌های پوچ، چیزی از بسته اروپایی و spv نصیب ایران نشده است.
قبلی۵بعدی