۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۹
شکر وارداتی تا هفته آینده به بنادر می‌رسد
دبیر انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر کشور با بیان اینکه مجوز واردات ۸۰۰ هزار تن شکر داده شده است، گفت: بخشی از این شکر توسط بخش خصوصی و دولتی با ارز ۴۲۰۰ تومان در راه رسیدن به بنادر کشور است.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۹
راه‌اندازی سامانه هوشمند ثبت اطلاعات تخلیه و بارگیری در بندر شهید رجایی‌
مدیرکل امور بندری سازمان بنادر و دریانوردی از راه اندازی سیستم هندهلد اندرویدی برای ثبت اطلاعات تخلیه کالا‌های عمومی و متفرقه در بندر شهید رجایی خبر داد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۶
سهل‌انگاری وزارت نفت در ابلاغ آیین‌نامه اجرایی تهاتر نفت با کالا
علی رغم وجود بستر قانونی و تأکیدات فراوان مقامات ارشد دولتی درباره باز کردن راه تهاتر نفت در برابر کالا، هنوز خبری از ابلاغ آیین نامه اجرایی تهاتر توسط وزارت نفت نیست.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۴
معاون وزیر صمت: قیمت برنج داخلی بزودی کاهش می‌یابد
معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت با اشاره به علل نوسان قیمت برنج داخلی گفت: این موضوع تحت تاثیر جو روانی سیل شمال قرار گرفت و شاهد افزایش در قیمت بودیم که امیدواریم با عرضه بیشتر برنج قیمت‌ها تعدیل شود و به مردم این اطمینان را می‌دهیم که این برنج با قیمت مناسب عرضه شود.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۶
نمی‌دانم شکر وارداتی بخش خصوصی کجا می‌رود! / شکر تنظیم بازار قابل احتکار نیست
رئیس اتاق اصناف تهران:
رئیس اتاق اصناف تهران با بیان اینکه حواله‌های شکر اصناف تامین کالا نشده است، گفت: با توجه به وجود بازرسی‌ها امکان احتکار شکر تنظیم بازاری وجود ندارد.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
افزایش ۲۹۰ درصدی واردات کره / واردات شکر ۱۰۵ درصد رشد کرد
در فروردین ماه ۹۸ رقم خورد
بررسی آمار تجارت خارجی کشور در فروردین ماه سال جاری نشان می‌دهد که واردات برنج، شکر و کره به ترتیب با رشد ۱۸۵ درصدی، ۱۰۵ درصدی و ۲۹۱ درصدی مواجه شده است.
۲۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۳
توقف دستور وزارت صمت به گمرک تا اطلاع ثانوی
انجمن فولاد اعلام کرد
انجمن تولیدکنندگان فولاد اعلام کرد: صادرات مقاطع طویل فولادی تا اطلاع ثانوی ادامه خواهد یافت.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
گاندو سرویس برای چهارمین بار نشان حمایت از حقوق مصرف کنندگان را دریافت نمود
گاندو سرویس تنها واحدی است که مجوز رسمی خدمات پس از فروش کنسول‌های بازی سونی Sony را از سازمان صنعت و معدن دریافت نموده است.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۰
چطور خدمات شستشوی مبل بگیریم؟
مبلمان در همه خانه‌ها هست. امروزه کمتر خانه‌ای هست که مبلمان نداشته باشد. نگهداری و تمیز کردن مبلمان نیز یکی از موارد مهم خانه داری است. مبلمان کثیف و پر لکه اعتبار خانه تمیز شما را زیر سوال می‌برد.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۸
تشکیل وزارت بازرگانی قیمت محصولات را کاهش نخواهد داد
دبیر انجمن تولیدکنندگان لوازم خانگی با تاکید بر اینکه با تشکیل وزارت بازرگانی واردات محصولات خارجی افزایش می‌یابد و عملا کار کشور را به خارجی‌ها می‌سپاریم، گفت: این طور نیست که با تشکیل وزارت بازرگانی شاهد کاهش قیمت محصولات باشیم.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۹
تبعات تشکیل دوباره وزارت بازرگانی از دیدگاه مرکز پژوهش‌های مجلس
در حالی دولت بر تشکیل مجدد وزارت بازرگانی اصرار دارد که مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به تجربیات جهانی، اسناد بالادستی و تبعات لغو قانون تمرکز بر بخش کشاورزی، مخالف این موضوع است و بر ضرورت نگرش یکپارچه به تولید و تجارت تاکید دارد.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
راهنمای حفظ و نگهداری از فرش‌های دستباف
از انجایی که فرش دستباف کالایی نفیس و با ارزش می‌باشد حفظ و نگهداری آن، شرایط خاص خود را می‌طلبد. نکات ذیل جهت نگهداری از فرش‌های دستباف مصرفی توصیه می‌گردد:
قبلی۲بعدی