۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۱
نسبت صادرات و واردات سال ۹۷
معاون وزیر اقتصاد و رئیس کل گمرک ایران تراز تجاری سال گذشته را مثبت ۱.۷میلیارد دلار عنوان کرد و گفت: صادرات غیرنفتی سال گذشته ۴۴.۳ و واردات ۴۲.۶ میلیارد دلار بود.
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۹
دلار را برای جبران کسر بودجه گران کردند/ ۴۲۰۰ را از کجا آوردند؟!/ خام فروشی خوردن سهم نسل‌های آینده است
رئیس اتاق مشترک ایران و امارات:
رئیس اتاق مشترک ایران و امارات گفت: می‌گویند دلار تا ۲۰ هزار تومان رسید دولت تا ۱۳ هزار پایین آورد. خب چرا گذاشت بالا برود؟ معلوم است برای جبران کسر بودجه. الان هم دلار نزدیک به ۱۵ هزار تومان است. چه اتفاقی افتاده کسری دارند باید جبران شود!
۰۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۲
تشکیل وزارت بازرگانی دروازه‌های واردات را باز می‌کند
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس:
عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با بیان اینکه تشکیل وزارت بازرگانی باز کردن دروازه‌های واردات به کشور بدون توجه به تولید داخلی است، گفت: در صورت جدا شدن بخش بازرگانی از صنعت دیگر کسی پاسخگوی تضعیف تولید نیست.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
گمرک: ترخیص کالاهای متروکه بدون اخذ مجوز ممنوع است
سرپرست مرکز واردات و امور مناطق آزاد و ویژه اقتصادی گمرک در بخشنامه‌ای ترخیص کالا‌های متروکه بدون اخذ مجوز را ممنوع کرد.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۰
واکنش گمرک به مشکلات واردات مسافری گوشی تلفن همراه
گمرک ایران اعلام کرد: فعالیت سامانه اظهار گوشی‌های مسافری به گمرک ادامه دارد و این سازمان پیشنهاد داده تا برای رفع مشکلات مربوط به گوشی‌های تلفن همراه مسافری واردات گوشی‌های تلفن همراه به صورت تجاری آسان‌تر شود.
۰۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۰
شیوه برخورد آتی کنلون بانک چین با مشتریان ایرانی
اتاق بازرگانی اطلاعیه داد
اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران در اطلاعیه‌ای، شیوه تعامل و همکاری بانک کنلون چین با مشتریان ایرانی را تشریح کرد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۵۱
عضو شورای شهر: حساسیت‌ها بر «ایران مال» مشکوک است
پروژه‌ی ایران مال که این روز‌ها همه را انگشت به دهان کرده، سوالات و شبهات فراوانی را نیز در ذهن اهالی رسانه و کارشناسان به‌وجود آورده است. شایعات زیادی درباره‌ی این پروژه شنیده می‌شود، از تخلفات در ساخت و ساز آن تا هزینه‌های کلان برای مسجد تا کتابخانه‌اش.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۴
اصرار وکیل‌الدوله‌ها بر احیای وزارت بازرگانی/ سود هنگفت مافیای واردات
رئیس مجمع ملی تشکل‌های کشاورزی گفت: طعم شیرین سود‌های هنگفت واردات باعث شده تا روز به روز بر طبل احیای وزارت بازرگانی کوبیده شود و متاسفانه برخی نماینده‌های مجلس که بهتر است آن‌ها را وکیل‌الدوله بنامیم، به این آتش می‌دمند.
۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۵
اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران انتخاب شد/ ابقای خوانساری در ریاست اتاق بازرگانی
اعضای هیأت رئیسه اتاق بازرگانی تهران در اولین جلسه دوره نهم اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی تهران انتخاب شدند.
۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
مجلس طرح احیای وزارت بازرگانی را چند بار رد کرده است
عضو کمیسیون صنایع مجلس:
عضو کمیسیون صنایع مجلس ضمن مخالفت با احیای وزارت بازرگانی و تاکید بر اینکه افراد پیگیر این موضوع به دنبال فرافکنی هستند، گفت: دولت باید به دنبال کوچک کردن خودش باشد و با اصلاح ساختار و افزایش اختیارات استانها، مشکلاتش را برطرف کند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۱
معرفی نمایندگان دولتی عضو هیات نمایندگان اتاق تهران
نمایندگان بخش دولتی اتاق بازرگانی تهران از سوی رضا رحمانی وزیر صنعت، معدن و تجارت و محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی معرفی شدند.
۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۰
کمیسیون اقتصادی ایران و ویتنام تا ۲ ماه آینده تشکیل می‌شود/ راه‌اندازی خط کشتیرانی ایران-ویتنام
معاون دریایی سازمان بنادر و دریانوردی ضمن تشریح دستاور‌های سفر به ویتنام، گفت: تا دو ماه آینده کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و ویتنام در ویتنام تشکیل خواهد شد که ریاست طرف ایران، بر عهده وزیر صنعت، معدن و تجارت است.
قبلی۴بعدی