۲۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
ابلاغ شیوه‌نامه‌های مشوق‌های صادراتی
معاون وزیر صنعت از ابلاغ شیوه‌نامه‌های پرداخت مشوق‌های صادراتی تا پایان هفته جاری خبرداد.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۰
دانلود فیلم‌های ایرانی با کیفیت از سایت فردیس فیلم
در این متن ما شما را با سایتی به نام فردیس فیلم، آشنا خواهیم کرد که بتوانید در مواقع فراغت از آن فیلمی بسیار با کیفیت تهیه کرده و به تماشای آن بپردازید.
۲۰ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۴
آیفون ۱۱ پرو را درجشنوارۀ «ارومیه از گذشته تا آینده» بانک آینده برنده شوید
آیفون ۱۱ پرو را درجشنوارۀ «ارومیه از گذشته تا آینده» بانک آینده برنده شوید.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۲
سه زبانی مهم در دنیای کسب و کار چیست؟
این روز‌ها و با توجه به شرایط اقتصادی حاکم بر کشور کلیه کسب و کار‌ها در تب و تاب این هستند تا بتوانند شرایط کاری خود را بهبود بخشند.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۳
خودتان جواهر ساز و طلاساز شوید
فقط یک خانم می‌داند زمانی که از کنار یک مغازه طلا و جواهر فروشی رد می‌شود چه حسی با دیدن طلا‌های جذاب با طرح‌های زیبا و شیک به او دست می‌دهد.
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۴
لب‌های کودکان سیستانی آراسته به لبخند، از سر امید، همراه با کمپین
سیل اخیر سیستان و‌بلوچستان تمام مردم ایران را متاثر کرد. سیلی که علاوه بر اثرات مخرب اقتصادی و آسیب به خانه هم میهنان عزیز و اماکن عمومی، به شدت بر روحیه، انگیزه و نشاط خانواده‌ها و به طور خاص کودکان و دانش آموزان محروم این منطقه تاثیر منفی داشت.
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۱
صادرات ۱۲۱ میلیارد دلاری مناطق آزاد و ویژه اقتصادی کشور
دبیر شورای عالی مناطق آزاد گفت: ۱۲۱ میلیارد دلار در شش سال گذشته از طریق مناطق آزاد و مناطق ویژه اقتصادی به خارج از کشور صادرات کالا صورت گرفت.
۱۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۳
قالیشویی بدون هزینه و کاملا رایگان
شاید شما هم قالیشوی رایگان را در اینترنت دیده باشید. ا. آیا قالیشویی رایگان حقیقت دارد؟ یا تبلیغی بیش نیست؟ آیا امکان شستشوی فرش به صورت کاملا رایگان وجود دارد؟ چطور ممکن است خدمات قالیشویی رایگان استفاده کرد؟
۱۳ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
ایده‌ی کسب و کار زود بازده با کمتر از ۱ میلیون تومان
بهره مندی از کسب و کار‌های زود بازده در دستیابی به سود بالا و سریع یکی از بهترین انتخاب‌ها بخصوص برای انتخاب یک شغل خانگی می‌باشد. در این جستار به بررسی بازده استفاده از دستگاه جوجه کشی در منزل خواهیم پرداخت.
۰۸ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
افزایش صادرات ایران به اقلیم کردستان عراق/ از ابتدای امسال ۹ میلیارد دلار صادرات به عراق داشته‌ایم
آل اسحاق:
رئیس اتاق مشترک ایران و عراق با بیان اینکه مسائل و مشکلات ناشی از ناامنی‌های اخیر در عراق بر وضعیت صادرات ایران به عراق، موقت است، گفت: علیرغم کاهش صادرات به جنوب عراق، صادرات به اقلیم کردستان عراق افزایش یافته است.
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۴
آغاز ثبت نام ترم زمستان دوره دانشجویی تدبر در قرآن
واقعیت تلخ آن است که قرآن میدان دار گفتمان دینی رایج نیست و عمدتاً اخبار، نقلها، عرفان، فلسفه و گاه خواب و شعر! سکان دار دینداری اند. در این شرایط طبیعی است که «فهم قرآن» بخش مهمی از سبد فعالیت‌های یک فرد دغدغه‌مند دیندار را تشکیل ندهد.
۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۱
دفاع مالیاتی چیست و چه تاثیری بر میزان پرداختی به سازمان امور مالیاتی دارد؟
اگر خود شما به شخصه تجربه گذراندن یک پرونده قضایی و حضور در دادسرا‌های همیشه شلوغ و پر رفت و آمد را نداشته باشید، بی تردید از گوشه و اطراف نقل قول‌هایی از آن را شنیده و پرده‌هایی از آن را ولو در رسانه‌های تصویری و اجتماعی دیده اید.
قبلی۴بعدی