۳۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
اصناف و بازاریان از ابتدای سیل به یاری سیل‌زدگان شتافتند
رئیس سازمان بسیج اصناف:
رئیس سازمان بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور گفت: اصناف و بازاریان از همان ابتدای وقوع سیل در مرحله امدادونجات و سپس کمک‌هایی نقدی وغیرنقدی ازطریق اتاقها، اتحادیه ها، خیرین ومساجدبازار بامدیریت رده‌های بسیج اصناف به یاری سیل زدگان شتافتند.
۲۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۰
افت قیمت پیاز و سیب زمینی در ۲ هفته آینده/ نرخ هندوانه فروکش کرد
رئیس اتحادیه بارفروشان با بیان اینکه قیمت پیاز و سیب زمینی طی دو هفته آینده با فراوان شدن عرضه این محصولات کاهش می‌یابد، از کاهش نرخ هندوانه خبر داد.
۲۶ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۹
آغاز فروش گوشت نیمایی در فروشگاه‌ها از اول اردیبهشت
توزیع گوشت تنظیم بازاری درحالی از اول اردیبهشت ماه در فروشگاه‌های زنجیره‌ای از سرگرفته خواهد شد که قیمت‌ها نسبت به قبل تفاوت بسیاری دارد.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۳
قیمت سکه طرح جدید به ۴ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان رسید
در بازار آزاد تهران؛
در جریان معاملات بازار آزاد تهران، امروز شنبه ۲۴ فروردین ماه، قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید به ۴ میلیون و ۷۲۵ هزار تومان رسید.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۴
ذخایر کافی مواد غذایی حداقل برای ۶ ماه فراهم شده است
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
نماینده ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: برای مقابله با بحران‌ها باید ذخایر کافی مواد غذایی حداقل برای ۶ ماه کشور داشته باشیم که وزارت جهاد کشاورزی در این زمینه به خوبی عمل کرده است.
۲۴ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
تفاوت فاحش قیمت پیاز در میدان مرکزی و خرده‌فروشی‌ها
در حالی که قیمت عمده فروشی هر کیلوگرم پیاز در میدان مرکزی میوه و تره بار تهران ۶ تا ۷ هزار تومان است، اما این محصول در خرده فروشی‌های تهران تا ۱۵ هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.
۲۱ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
مرکز آمار: تعداد دام سبک کشور در اسفند ١٣٩٧ به ۶۶.۶ میلیون رأس رسید
در اسفند ماه سال گذشته، تعداد ۳.۳ میلیون رأس بره و ۱.۴ میلیون رأس بزغاله در بهره‌برداری‌های پرورش دهنده دام سبک کشور متولد شده است.
۲۰ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
قیمت گوشت و مرغ در ماه رمضان بالا نمی‌رود
دبیر ستاد تنظیم بازار:
دبیر ستاد تنظیم بازار، با بیان اینکه قیمت گوشت و مرغ در ماه رمضان افزایش نمی‌یابد، گفت: کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم در این ایام تامین خواهد شد.
۱۸ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
کاهش قدرت خرید سدی در برابر رونق تولید/ نبض بازار کند می‌زند
گرانی غیر معمول اجناس و کالا‌ها علاوه بر رکود بازار، بیکاری کارگران را به همراه دارد و ضرر همه جانبه را رقم می‌زند و سبب می‌شود پای تولید لنگ بزند و تولید از رونق بیفتد بنابراین تا دیر نشده باید از این ضرر جلوگیری شود.
۰۷ فروردين ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
قیمت پیاز از دلار هم گرانتر شد!
در روز‌های اخیر و با فرارسیدن سال نو عرضه پیاز به عنوان یکی از اقلام پرمصرف در سبد خانوار کاهش یافته و قیمت آن با افزایش بیش از ۱۰۰ درصدی به کیلویی ۱۵ هزار تومان رسیده است.
۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۳
برخورد با عرضه‌کنندگان مرغ ۲۲هزارتومانی
رئیس گشت‌های مشترک تعزیرات حکومتی استان تهران از برخورد با مراکز عرضه مرغ به‌قیمت ۲۲هزار تومان خبر داد.
۰۲ فروردين ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۵
عرضه میوه تنظیم بازاری تا ۲۰ فرودین + قیمت
مدیرعامل سازمان تعاون روستایی کشور با بیان اینکه قیمت میوه در استان‌های مختلف متفاوت و شناور است، گفت: توزیع میوه شب عید تا ۲۰ فرودین سال آینده ادامه دارد و ما مداخله گری هدفمند و هوشمندی برای تنظیم بازار میوه (سیب و پرتقال) خواهیم داشت.
۱بعدی