۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
کارفرمایان افزایش حقوق بر اساس نرخ تورم را می‌پذیرند
نماینده کارفرمایان در شورای عالی کار گفت: کارفرمایان آماده‌اند بر اساس آخرین نرخ تورم اعلامی از سوی مرکز آمار، میزان دستمزد کارگران را در سال آینده بالا ببرند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۹
بزرگترین وبسایت فروش بازی‌های ویدیویی
بازار سرگرمی‌های دیجیتال از دیرباز به عنوان یکی از پر رقابت‌ترین حوزه‌های اینترنتی مطرح بوده است. وبسایت‌های فروانی پیرامون فروش کنسول، بازی و لوازم جانبی PlayStation – Xbox – Nintendo – PC در ایران فعالیت می‌کنند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
توزیع ۳۰ هزار تن مرغ منجمد با قیمت ۱۰۵۰۰ تومان
مدیرکل بازرگانی داخلی شرکت پشتیبانی امور دام گفت: در راستای تنظیم بازار ۳۰ هزار تن مرغ منجمد وارد کشور شده و به قیمت کیلویی ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می‌شود.
۲۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵
اقلام اساسی مشمول کنترل قیمت شد
ستاد تنظیم بازار اقلام اساسی مشمول حفظ تعادل و کنترل قیمت‌ها در بازار ایام پایانی سال را اعلام کرد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
ارز دولتی، عامل نابسامانی بازار گوشت
یک مقام مسئول با بیان اینکه تا وقتی قیمت گوشت وارداتی حدود ۲۹ تا ۳۰ هزارتومان باشد، نابسامانی‌های بازار ادامه دارد، گفت: ارز ۴۲۰۰ تومانی باید از واردات این کالا حذف شود.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۲
پوشاک پدیدآورندگان طلوع صفا توان رقابت با پوشاک خارجی را دارد/ فروش اقساطی محصولات به دلیل کاهش قدرت خرید مردم
عضو تعاونی پوشاک پدیدآورندگان صفا:
عضو شرکت تعاونی پدید آورندگان صفا گفت: پوشاک تولیدی در شرکت تعاونی پوشاک پدیدآورندگان طلوع صفا از نظر کیفیت توان رقابت با پوشاک خارجی را دارند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۷
رییس کنفدراسیون صادرات ایران: بازار کشش دلار بالای ١٠هزارتومان را ندارد
رئیس کنفدراسیون صادرات ایران با بیان اینکه نرخ‌های کنونی دلار در بازار واقعی نیست، گفت: بازار دلار بالای ۱۰هزار تومان را پس زد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۶
افزایش شدید قیمت گوشت داخلی با وجود افزایش واردات نهاده
بررسی‌ها نشان می‌دهد، با وجود تخصیص ارز دولتی به نهاده‌های دامی شاهد افزایش قابل توجه قیمت محصولات نهایی گوشتی تولید داخل در بازار‌های مختلف کشور بوده‌ایم.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۹
سایپا افزایش قیمت پراید را تکذیب کرد
معاون بازاریابی و فروش گروه خودروسازی سایپا گفت: در طرح فروش فوری اسفندماه محصولات سایپا، قیمت خودروی پراید فعلا هیچ‌گونه افزایشی نداشته است.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
قیمت رسمی یورو و پوند کاهش یافت
بانک مرکزی نرخ ۴۷ ارز را برای امروز اعلام کرد که طی آن نرخ ۱۳ ارز نسبت به روز پنج‌شنبه افزایش و قیمت ۲۲ واحد پولی از جمله یورو و پوند کاهش یافت. نرخ دلار و ۱۱ ارز دیگر نیز ثابت بود.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
بازرسان اصناف نگذارند به اعتبار بازار خدشه وارد شود/ مردم آرامش‎می‌خواهند
حسن پور در گفتگو با دانشجو:
رئیس فراکسیون اصناف مجلس گفت: در این مقطع حساس مسئولیت اصناف در قبال آرامش بخشیدن به بازار بیشتر از دیگران است و بازرسان موظفند در جهت آرامش مردم با سودجویان متخلف به جد برخورد کنند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
دو عامل اصلی گرانی آجیل و خشکبار
رئیس اتحادیه آجیل و خشکبار تهران با اشاره به سرمازدگی باغات در سال جاری گفت: ۳۰ درصد از افزایش قیمت محصولاتی مانند پسته، گردو، بادام و فندق ناشی از افزایش قیمت ارز است و بقیه افزایش قیمت به دلیل سرمازدگی و کاهش تولید این محصولات بوده است.
قبلی۲بعدی