۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
راه حل بهبود وضعیت بازار گوشت و مرغ، تشکیل وزارت بازرگانی نیست/ دولت دنبال بهانه تراشی است
غضنفری:
وزیر اسبق صنعت، معدن و تجارت ضمن انتقاد از تلاش دولت برای تشکیل وزارت بازرگانی و تاکید بر مضرات آن گفت: شاید دولت با انجام این کار بدنبال خرید فرصتی به منظور بهانه تراشی است تا بگوید من برای انجام کار‌های اقتصادی ام وزارتخانه ندارم.
۲۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
مشکل نهاده‌های دامی فقط درحرف حل شد/١٠٠هزارتن تخم‌مرغ مازاد داریم
یک مقام مسئول با بیان اینکه مشکل نهاده‌های دامی فقط در حرف حل شده، اما در عمل چیزی مشخص نیست، گفت:١٠٠ هزارتن تخم مرغ مازاد داریم که باید صادر شود.
۱۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
مردم نگران تأمین گوشت قرمز نباشند/ واردات گوشت قرمز از ۵ قاره
رئیس سازمان دامپزشکی کشور:
رئیس سازمان دامپزشکی کشور در سفر به مازندران گفت: مردم نگران تأمین گوشت قرمز نباشند، تاکنون ۱۴۵هزار تن گوشت وارد شده و تا پایان سال به ۲۴۰ هزار تن می‌رسد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۰
ابهام در ایجاد ۹۸۰ هزار شغل در سال ۹۷/ جای خالی عملکرد در گزارش سازمان برنامه
وضعیت اعتبارات اشتغال‌زایی که در بودجه‌های سنواتی دولت مصوب می‌شود چندان روشن نیست؛ سازمان برنامه و بودجه در پاسخ به این ابهامات از تخصیص ۲۰ درصد اعتبارات و هدف‌گذاری ایجاد ۹۸۰ هزار شغل طی ۷ برنامه خبر می‌دهد، اما روشن نیست که چه میزان این هدف محقق شده است.
۰۹ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۰:۱۳
ارز ۴۲۰۰ تومانی برای واردات گوشت صنایع و فرآورده‌های گوشتی
یک مقام مسئول در وزارت صنعت خبر داد؛
یک مقام مسئول در وزارت صنعت گفت: با وزارت جهاد کشاورزی هماهنگ شده تا صنایع فرآورده‌های گوشتی بتوانند با ارز ۴۲۰۰ تومانی نسبت به ثبت سفارش گوشت اقدام کنند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
آخرین نرخ سکه طلا ارز ۸ بهمن ۱۳۹۷
 طلای ۱۸ عیار ۳,۷۳۰,۵۳۰، سکه طرح قدیم ۴۰,۵۰۰,۰۰۰، سکه طرح جدید ۴۱,۹۸۰,۰۰۰، نیم سکه ۲۲,۲۰۰,۰۰۰، ربع سکه ۱۳,۵۰۰,۰۰۰،  سکه یک گرمی ۷,۵۰۰,۰۰۰،  ریال قیمت گذاری شدند.
۰۸ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۴
موبایل‎های توقیفی تزریق شد، بازار آرام نگرفت/چرا پرونده واردات گوشی مسافری بسته نمی‎شود؟
مطابق اعلام رئیس کل گمرک بخش مهمی از گوشی‌های توقیفی و در گمرک مانده ترخیص شده، اما ظاهرا با توجه به تداوم واردات از طریق رویه مسافری تعادل به بازار گوشی تلفن همراه بازنگشته است.
۰۷ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
قیمت مرغ به ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان رسید
امروز قیمت هر کیلو مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌ها ۱۳ هزار و ۵۰۰ تا ۱۴ هزار و ۹۰۰ تومان است.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۶
نرخ طلا و سکه در چهارم بهمن ماه ۹۷ + جدول
امروز در بازار آزاد تهران، سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با قیمت ۴ میلیون و ۱۰۰ هزار و سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با قیمت ۴ میلیون تومان معامله شد.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۲
کاهش قیمت مرغ در راه است
امروز نرخ هر کیلو مرغ زنده درب مرغداری ۹ هزار و ۸۰۰ و مرغ آماده به طبخ در خرده فروشی‌های سطح شهر ۱۴ هزار و ۵۰۰ تومان است.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۷
آخرین نرخ مرغ در بازار
هم اکنون بخشی از مرغ تولیدی با نرخ مصوب ستاد تنظیم بازار ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان و بخشی با نرخ آزاد به طور متوسط در استان‌ها ۱۲ هزار و ۵۰۰ تا ۱۳ هزار تومان عرضه می‌شود.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۷
کشاورزان در معاملات بورس فعال هستند/ زعفران ایران در بورس کالای بلژیک
بورس با آموزش و ترغیب کشاورزان به استانداردسازی زعفران، هم به افزایش کیفیت تولید محصول کمک کرده و هم ملاک استانداردی برای بازارهای اروپایی شده است.
قبلی۴بعدی