۰۷ خرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۴۳
علل مخالفت مرکز پژوهش‌های مجلس با توزیع کوپنی کالا‌های اساسی
مرکز پژوهش‌های مجلس با تاکید بر اینکه هرگونه دریافت کالایی انحراف بسیار بیشتری نسبت به دریافت نقدی خواهد داشت، اعلام کرد: لحاظ نشدن حق انتخاب خانوار در تهیه کالا و افزایش دلالی از جمله معایب توزیع کوپنی کالا‌های اساسی است.
۰۵ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۷
گرانی لاستیک همچنان گریبان‌گیر کامیونداران /‌ وعده تازه دولت برای توزیع لاستیک‌
در شرایطی که ناوگان عمومی جاده‌ای همچنان در تأمین لاستیک با مشکل مواجه است، رئیس سازمان راهداری وعد ه. داده است، از هفته آینده در پایانه‌ها و شهرک‌های حمل و نقل به کامیون‌هایی که در طرح جابه‌جایی کالای اساسی و کشاورزی مشارکت کنند، لاستیک تعلق می‌گیرد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۹
افزایش ۸۰۰ تومانی قیمت شیر توسط یک واحد لبنی
یک واحد لبنی قیمت شیر در بازار را به طور خودسرانه ۸۰۰ تومان افزایش داد.
۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۴
توضیح دبیر انجمن صنایع لبنی درباره صعود قیمت شیر
دبیر انجمن صنایع لبنی گفت: طی دو ماه گذشته هزینه تولید صنایع لبنی ۲۷ درصد افزایش یافته و به‌رغم اینکه بار‌ها به مسئولان دولتی التماس کردیم که وضعیت صنایع لبنی را مشخص کنند، اما توجهی نکردند.
۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۵
سقوط لحظه‌ای قیمت خودرو / افت ۹ میلیونی پراید
مصوبه اخیر مجلس برای سپردن قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت و هم‌چنین سیر نزولی نرخ ارز موجب کاهش قیمت خودرو در بازار شد. این روند نزولی طوری است که برای خودرو‌ها نرخ لحظه‌ای تعیین می‌شود و البته خریداران فعلا دست نگه داشته‌اند.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۴۶
قیمت‌گذاری خودرو در جلسه امروز شورای رقابت بررسی می‌شود
رئیس شورای رقابت گفت: در پی مصوبه دیروز مجلس برای واگذاری قیمت‌گذاری خودرو به شورای رقابت، این موضوع در نشست امروز شورا مورد بررسی قرار می‌گیرد.
۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۵
مهاجرت دلالان مسکن و خودرو به بازارهای زیرزمینی
سخنگوی اتحادیه کسب و کار‌های اینترنتی با هشدار نسبت به تبعات حذف قیمت از آگهی‌های فروش خودرو و مسکن، از کوچ خریداران و فروشندگان به کانال‌ها و گروه‌های تلگرامی و شکل‌گیری بازار‌های زیرزمینی توسط دلالان خبر داد.
۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۸:۱۳
قیمت گوشت قرمز کاهش می‌یابد
رئیس شورای تامین کنندگان دام کشور:
منصور پوریان پیش بینی کرد: با وفور عرضه گوشت‌های وارداتی و دام زنده گوسفندی تولید داخل از خرداد و تیرماه امسال، قیمت گوشت قرمز کاهش می‌یابد.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۷
دلالان اجازه خودکفایی در شکر را نداند
اکبری:
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت:در حال حاضر، روزانه ۷ هزار تن شکر در بازار توزیع می‌شود که بیش از نیاز واقعی بازار است و عده‌ای شکر‌های توزیع شده را در انبار‌ها ذخیره و از دسترس مردم خارج می‌کنند.
۲۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
تخصیص ۳ میلیارد دلار ارز دولتی به کالا‌های اساسی/ برخورد با باجه‌های VIP بانک‌ها
وزیر اقتصاد خبر داد
وزیر امور اقتصادی و دارایی با اشاره به نحوه تخصیص ارز دولتی به کالا‌های اساسی در سال ۹۸، گفت: در حال حاضر از واردات سال گذشته استفاده می‌کنیم و تاکنون در سال جاری حدود ۳ میلیارد دلار ارز برای کالا‌های اساسی تخصیص یافته است.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳
افت قیمت مرغ و گوشت در بازار
قیمت هر کیلوگرم مرغ در هفته اول ماه مبارک رمضان با هزار تومان کاهش به ۱۰ هزار و ۳۰۰ تومان رسیده است، قیمت گوشت گوساله هم ۹۸ هزار تومان عرضه می‌شود.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۳
قیمت تولید مرغداری‌ها ۷۹.۳۸ درصد افزایش یافت
شاخص کل قیمت تولیدکننده محصولات مرغداری‌های صنعتی کشور در زمستان سال ١٣٩٧ به عدد ٥٣٦,٢٤ رسید که ١٣.٩٦ درصد نسبت به فصل قبل و ٧٩.٣٨ درصد نسبت به فصل مشابه سال قبل افزایش داشته است.
قبلی۶بعدی