۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۸
دیوان محاسبات جزییات بودجه شرکت‌های دولتی را بررسی می‌کند
رئیس دیوان محاسبات کل کشور با رد این ادعا که دیوان محاسبات تنها کلیات درآمد وهزینه شرکت های دولتی را بررسی نمی کند، گفت: جزییات حسابرسی بودجه شرکت ملی نفت در ۶۰۰ صفحه در سامانه دیوان محاسبات وجود دارد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
رشد ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد در سال آینده
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه سال ۹۸ از رشد ۲۰ درصدی حقوق و دستمزد در بودجه سال آینده خبر داد و گفت: «خالص بدهی دولت تا پایان سال گذشته ۱۴۳ هزار میلیارد تومان است»که این اعداد نشان می‌دهد، بدهی در محدوده قابل قبولی است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۰
پرداخت ۱۵ هزار میلیارد تومان به دو خودروساز بزرگ
رئیس سازمان حمایت خبر داد
رئیس سازمان حمایت تولید کنندگان و مصرف کنندگان گفت: ۱۵ هزار میلیارد تومان به عنوان سرمایه در گردشگر به دو خودروساز پرداخت می‌شود.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۷
پیشنهاد مرکز پژوهش‌های مجلس برای جبران کسری بودجه در سال ۹۸
مرکز پژوهش‌های مجلس با اشاره به افزایش ۲۶ درصدی کسری بودجه بدون نفت در سال آینده و تاکید بر ضرورت سقف‌گذاری ریالی منابع حاصل از فروش نفت، پیشنهاد قطع رابطه بودجه و نفت و تخصیص ۱۱۵ هزار میلیارد تومان اعتبار به دولت را مطرح کرد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
بازنشستگان وزارت نفت کجا رفتند؟ +اسناد
در حالی که وزیر نفت عملا شرکت هلدینگ خلیج فارس را شرکتی زیرمجموعه شرکت‌های تابعه اصلی وزارت نفت و مشمول مصوبات دولتی می‌داند، این شرکت پس از ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان در سازمان‌های دولتی به پاتوق بازنشستگان تبدیل شده است.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
بررسی جزئیات بودجه ۱۲۷۰ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی برای اولین بار/دولت زیربار شفافیت می‎رود؟
درپی جریان سازی رسانه‌ها برای شفاف شدن بودجه ۱۲۷۰ هزار میلیارد تومانی شرکت‌های دولتی که تاکنون دولت زیربار آن نرفته، سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۸ از بررسی جزئیات بودجه شرکت‌های بزرگ دولتی برای اولین بار خبر داد.
۲۳ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
وعده توخالی دولت/ ۱۴میلیون کارگر برای سبد حمایتی یقه چه کسی را بگیرند، نوبخت یا شریعتمداری؟
این روز‌ها ظاهراً دولتمردان به ویژه آقای رئیس سازمان برنامه و بودجه و وزیر کار شرایط سخت معیشتی کارگران را درک نمی‌کنند که سبد حمایتی ۲۰۰ هزار تومانی آن‌ها هنوز پرداخت نشده است.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
«تقصیرِ تحریم است؟» / دلار را چه کسی گران و ارزان کرد؟
درحالی برخی مسئولان در تلاش هستند تا تمام مشکلات داخلی اقتصاد را به تحریم‌ها گره بزنند که مستندات نشان میدهد حتی گرانی ارز هم دلیل اصلی اش تحریم نیست، چه برسد به دیگر مشکلات اقتصاد مثل بیکاری، گرانی و رکود.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
با هدف کاهش وابستگی به دلار ۱۰۰ میلیارد دلار از ذخایر ارزی روسیه غیر دلاری شد
بانک مرکزی روسیه اعلام کرد سهم دلار از ذخایر ارزی این کشور را به رقم بی سابقه‌ای کاهش و ۱۰۰ میلیارد دلار از این ذخایر را به یورو، ین ژاپن و یوآن چین تغییر داده است.
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۴
افزایش حق مسکن ۹۸ در دستور شورای عالی کار/دستمزد ۹۸ موضوع جلسه فردا نیست
عضو کارگری شورای عالی کار با اشاره به اینکه افزایش حق مسکن و آیین دادرسی کار دستور کار شورای عالی کار است گفت: موضوع تخلفات خیریه نذر اشتغال در جلسه مطرح خواهد شد.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
حمایت امیرکبیر از تولید ملی
یادداشت/سید امیر مکی
۲۰ دی ماه مصادف با یکصد و شصت و هفتمین سالگرد شهادت امیرکبیر است. امیری که در مدت کوتاه صدارت، الگویی برای دولتمردان ایرانی شد.
۲۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
SPV، سازوکاری با مکانیزم و زمان اجرایی نامعلوم
/سازوکاری که در حال ثبت شدن است با SPV وعده داده شده، تفاوت دارد!
گزارش|
سازوکار ویژه اروپا (SPV) قرار بود با دور زدن تحریم‌های آمریکا کانال‌های پرداخت ایران با اروپا از جمله صادرات نفت را تسهیل نماید. اکنون شواهد نشان می‌دهد که این SPV قرار نیست تحریم‌های آمریکا را دور بزند و در چارچوب تحریم‌های آمریکا عمل خواهد کرد.
قبلی۳بعدی