۲۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۳
بالسینی: اجازه ندهیم کرونا بازار‌ صادراتی را از ایران بگیرد / سهم ایران از واردات کشور‌های همسایه تنها 2 درصد است!
در گفتگو با دانشجو بیان شد؛
یک تحلیلگر مسائل اقتصادی گفت: براساس گزارش‌های سازمان توسعه تجارت، ایران توان افزایش صادرات خود به ۱۰۰ میلیارد دلار را با توجه به ظرفیت ۱۲۰۰ میلیارد دلاری بازار کشور‌های همسایه دارد، در حالی که اکنون این رقم کمتر از ۲۴ میلیارد دلار است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۳
چای وارداتی در گمرک رسوب کرد
رییس کمیسیون تخصصی چای گفت: با توجه به وضع قانون جدید سازمان غذا و دارو در مورد واردات چای و برنج، درصد زیادی از مایحتاج عمومی در آستانه عید نوروز و ماه مبارک رمضان در گمرک باقی مانده و امکان ترخیص آن وجود ندارد.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۳
افت ۱۰ درصدی تخلیه و بارگیری کالا در بنادر کشور
با وجود تاکید سازمان بنادر نسبت به افزایش توان عملیاتی بنادر کشور، عملیات تخلیه و بارگیری در بنادر کشور، حدود ۱۰ درصد نسبت به سال گذشته کاهش داشته است.
۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
مخالفت گمرک با ترخیص نهاده‌های دامی با نظارت شرکت امور دام
معاون گمرک اعلام کرد با توجه به نبود زیرساخت و زمان بر بودن مجوز‌های فیزیکی امکان تحت کلید بودن نهاده‌های دامی توسط شرکت پشتیبانی امور دام تشریفات گمرکی کالا‌های اساسی را با اختلال مواجه می‌کند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
ورود نخستین محموله ماسک N۹۵ / توزیع در مراکز درمانی و داروخانه‌ها به نرخ مصوب
مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت از ورود اولین محموله وارداتی ماسک N۹۵، ماسک سه لایه پزشکی و لباس‌های کادر درمانی به کشور خبر داد و گفت: این یکی از محموله‌های تجاری حاوی ماسک، لباس پزشکی و تب سنج است.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
ترخیص ۱۰۰۰ دستگاه کمک تنفسی بیماران کرونایی
معاون فنی گمرک خبر داد
معاون فنی گمرک از ترخیص ۱۰۰۰ دستگاه کمک تنفسی از گمرک انزلی خبر داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
پرداخت ۸۴ درصد مطالبات قطعه‌سازان
دبیر انجمن سازندگان قطعات و مجموعه‌های خودرو از پرداخت چهار هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان از مجموع پنج هزار میلیارد تومان (در مجموع ۸۴ درصد) از تسهیلات وعده داده شده به قطعه‌سازان خبر داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
آسیب دیدگی ۶۵۰ هزار واحد تولیدی از کرونا
مشاور مالیاتی اتاق اصناف با اشاره به درگیری ۹۰ درصد اصناف در شرایط کنونی تصریح کرد: در حال حاضر ۶۵۰ هزار واحد تولیدی از این بابت آسیب دیده اند.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۰
تمدید پروانه‌های ورود موقت و کارت کارگزاری‌ها از سوی گمرک
گمرک ایران از تمدید پروانه‌های ورود موقت کالا و کارت کارگزاری‌ها تا پایان اردیبهشت سال ۹۹ به واسطه شیوع کرونا خبر داد.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۷
ضرورت حمایت وزارت‌خارجه از بازرگانان در بحران کرونا / مرکز داوری اتاق بازرگانی چگونه به تجار کمک می‌کند؟
در گفتگو با دانشجو
رئیس کمیسون حمایت قضایی و مبارزه با فساد اتاق بازرگانی، صنایع، معادن وکشاورزی ایران گفت: وزارت امور خارجه باید در بحران کرونا با ابزار دیپلماسی اقتصادی از تجار و بازرگانان ایرانی حمایت کند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۶
نشست دوم شورای عالی کار به چهارشنبه موکول شد
با توجه به اینکه امروز در نخستین نشست شورای عالی کار برای تعیین حداقل دستمزد کارگران به توافق نرسیدند، جلسه بعدی این شورا به روز چهارشنبه موکول شد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۷
فروشگاه‌های عرضه‌کننده کالا‌های اساسی تعطیل نمی‌شوند
کلامی:
سخنگوی ستاد تنظیم بازار با اشاره به حضور فعالانه دستگاه‌های مرتبط برای تأمین و توزیع کالا‌های اساسی در ایام تعطیلات نوروز گفت: هیچ فروشگاهی در زمینه تأمین کالا‌های اساسی و مایحتاج عمومی موردنیاز مردم تعطیل نخواهد بود.
قبلی۳بعدی