۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۶
تولید الکل تحت نظارت وزارت بهداشت است
قائم مقام وزیر صمت:
قائم مقام وزیر صنعت معدن و تجارت گفت:‌حذف مجوز وزارت صمت برای تولید الکل در راستای سرعت بخشی به امر تولید بوده است، اما همچنان تولید این محصول با مجوز و نظارت وزارت بهداشت انجام می‌شود.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۴
اشتغال زایی یک پرورش‌دهنده شترمرغ برای خانوار‌های سیستان و بلوچستان
پرورش‌دهنده شترمرغ در سیستان و بلوچستان علم و عمل را در هم آمیخته و اشتغال برای خانوار‌های فقیر ایجاد کرده که می‌تواند الگوی بسیاری باشد و نیز «زنجیره ارزش» را که دولت سال‌ها به دنبال اجرای آن است در مزرعه خود راه‌ندازی کند.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۱
کاهش ۱۳ درصدی سرمایه‌گذاری خارجی + سند
در حالی‌که در ۱۰ ماه ابتدای امسال نسبت به مدت مشابه سال گذشته از نظر تعداد شاهد رشد سرمایه‌گذاری خارجی بوده‌ایم، اما از لحاظ حجم کل سرمایه‌گذاری خارجی کاهش ۱۳ درصدی مشاهده می‌شود.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳
داروخانه‌ها فقط مجاز به تک فروشی محلول و ژل ضد عفونی کننده هستند
قائم مقام وزیر صمت در امور بازرگانی، از آغاز توزیع گسترده ژل و محلول ضدعفونی‌کننده در داروخانه‌های کشور خبر داد و با اشاره به افزایش عرضه آن طی روز‌های آینده گفت: داروخانه‌ها حق فروش عمده این محصولات را ندارند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۳
تولید الکل تا اطلاع ثانوی مجوز نمی‌خواهد
قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در امور بازرگانی با صدور ابلاغیه‌ای به سازمان‌های صنعت، معدن و تجارت سراسر کشور اعلام کرد که تولید الکل در کشور تا اطلاع ثانوی نیازمند هیچ‌گونه مجوزی از سوی سازمان صمت نیست.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۵
«مدبر» مدیرعامل پارس خودرو شد
با حکم مدیرعامل گروه سایپا
طی حکمی از سوی مدیرعامل گروه سایپا مصطفی مدبر به عنوان مدیر عامل پارس خودرو منصوب شد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۳
عشقی: صندوق توسعه ملی برای همین روز‌ها طراحی شده / دولت برای مردم و اصناف «بسته‌ی نجات» در نظر بگیرد
در گفتگو با دانشجو
دبیر کل اتاق بازرگانی تهران گفت: دولت باید به دلیل اثرات اقتصادی کرونا با قید فوریت برای کسبه ی بحران زده و سه دهک نیازمند جامعه بویژه زنان سرپرست خانوار بسته‌های حمایتی موقت در نظر بگیرد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۵
تولید شبانه‌رزوی محلول‌های ضدعفونی برای مقابله با ویروس کرونا در البرز دارو
مدیر عامل شرکت البرز دارو خبر داد:
با تأکید رییس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام(ره) و با بسیج تمام امکانات، محلول های ضدعفونی کننده در شرکت البرز دارو برای مقابله با ویروس کرونا، به‌طور شبانه‌روزی تولید و در اختیار مردم قرار می‌گیرد.
۲۱ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۷:۰۷
خوانساری: رایزنی‌های خوبی برای واردات اقلام بهداشتی انجام شده / با حمایت دولت بحران اقتصادی را پشت سر می‌گذاریم
در گفتگو با دانشجو
رئیس اتاق بازرگانی تهران گفت: به دنبال آن هستیم که ماسک و مواد ضدعفونی کننده را به صورت هدیه از چند کشور دریافت کنیم و رایگان در اختیار مراکز بهداشتی قرار دهیم.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۵
تعطیلی برخی معادن تا ۱۵ فروردین/ برنامه ویژه معادن استراتژیک برای مقابله با کرونا
رئیس خانه معدن خبر داد
رئیس خانه معدن ایران با اشاره به اینکه مبادی ورود مواد اولیه به معادن هم بازرسی و رعایت بهداشت آن‌ها بررسی خواهد شد، افزود: قرار شده آن تعداد از معادن که امکان تعطیلی فعالیت خود را دارند موقتاً تا ۱۵ فرودین ماه توقف تولید داشته باشند
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۰
شانه ساز: روز‌های آینده نیاز داروخانه‌ها رفع می‌شود/  تلاش برای واردات ماسک نتیجه نداد
در جلسه ی بررسی تامین اقلام بهداشتی مطرح شد؛
رئیس سازمان غذا و دارو گفت: تلاش زیادی برای خرید ماسک از سایر بازارهای جهانی شد، اما در لحظه‌های آخری که محموله‌ها در حال حرکت به سمت ایران بود، توسط دولت کشورهای صادرکننده متوقف می‌شد، چراکه خود آنها نیز به این اقلام نیاز دارند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۷
ایده‌ای برای شناسایی بهتر مبتلایان کرونا
بهزاد قاسمی گفت: در کشور‌های پیشرفته برای تب سنجی از دوربین‌هایی که درون آن‌ها لنز حرارت سنج قرار گرفته افراد را به صورت دسته‌جمعی بررسی می‌کنند که البته این شیوه نیز دارای اشکالاتی است.
قبلی۵بعدی