۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۱۰:۰۸
افتتاح واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار / هدف گذاری افزایش ۱۶۰ مگاواتی تولید برق
با حضور رییس بنیاد مستضعغان صورت گرفت
هم‌زمان با گسترش جمعیت چابهار و استقرار صنایع در این منطقه و افزایش نیاز به استفاده از انرژی، با حضور رئیس بنیاد مستضعفان واحد بخار نیروگاه سیکل ترکیبی چابهار در منطقه استراتژیک سواحل مکران افتتاح شد.
۰۱ تير ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۲
توافق خودرویی مجلس و صمت
چالش‌های خودرویی مجلس و وزارت صمت را می‌توان دلیلی روشن و موثر بر روند استیضاح سیاستگذار خودرو عنوان کرد.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۴۷
لابی‌گران برای استیضاح فاطمی امین را رسوا می‌کنیم/مجلس انقلابی جای لابی‌گری برای صاحبان ثروت نیست
 عضو فراکسیون انقلاب مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اخبار‌های بسیار بدی در مورد لابی‌گری برای استیضاح وزیر صنعت به گوش می‌رسد، اظهار داشت: اگر به یقین برسیم قطعاً این افراد را در مجلس رسوا خواهیم کرد، مجلس انقلابی جای لابی گری و واسطه‌گری برای صاحبان قدرت ثروت نیست.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۱
کالاهای اساسی سال ۱۴۰۱ کشور تامین شد
شرکت بازرگانی دولتی ایران:
شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: با تامین به‌موقع کالا‌های اساسی از محل منابع داخلی و خارجی، میزان خرید گندم، برنج، روغن و شکر به حد مطلوبی رسیده و تا پایان سال، پاسخگوی نیاز مصرفی کشور خواهد بود.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۳۳
اشتغال‌آفرینی و تولید اولویت برنامه ۵ ساله آینده ایران خواهد بود؟ / ضرورت توجه به کارآفرینی در برنامه هفتم
یادداشت|
با توجه به اهمیت کارآفرینی و تولید باید منتظر ماند و دید در برنامه هفتم توسعه باید دید تا چه اندازه به پیشران‌های اقتصادی و کارآفرینی و اقتصاد مولد توجه می‌شود.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۴۹
حذف عوارض صادراتی برخی محصولات پروتئینی و لبنی
مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی خبر داد
محرم سلطانی مدیرکل دفتر توسعه صادرات وزارت جهاد کشاورزی گفت: با تصویب ستاد تنظیم بازار، عوارض صادراتی برخی از محصولات پروتئینی و لبنی حذف شد.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۴
شهیدی: در این مدت کوتاه نمی‌توان از وزیر صمت انتظار معجزه داشت
دبیر انجمن تولیدکنندگان لوازم صوتی و تصویری کشور گفت: با وجود مشکلات و محدودیت‌هایی که عمده آن‌ها خارج از حیطه اختیارات و عملکرد وزارت صنعت است، عملکرد وزارت فاطمی‌امین رو به جلو و خوب بوده است.
۳۱ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۰
صفر تا صد خرید نان در طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد
مشاور وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه طرح مدیریت هوشمند یارانه آرد از دیروز در استان تهران آغاز شده است، گفت: پیش‌بینی می‌کنیم ظرف یک ماه آینده اکثر نانوایی‌های کشور به کارتخوان‌های هوشمند مجهز شوند.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۳:۰۰
مذاکره ایران و روسیه درباره همکاری خودرویی
پیمان پاک مطرح کرد
معاون وزیر صنعت،‌معدن و تجارت با اشاره به امکان برقراری همکاری‌ خودرویی بین ایران و روسیه، گفت: با توجه به اینکه هر دو کشور در تولید رنو کار کرده‌اند، می‌توان امکان راه‌اندازی پلت‌فرم‌ ال نود و ساندرو در ایران را بررسی‌ کرد.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۲:۰۶
آذر و دی ماه ۱۴۰۱؛ تغییر در کیفیت ملموس خودرو
فاطمی امین خبر داد
وزیر صمت با بیان این که طرح واردات خودرو آماده بررسی در دولت است گفت: از زمانی که این طرح تصویب شود، دو تا سه ماه بعد عملیاتی خواهد شد و گفتگو‌هایی برای واردات خودرو‌های زیر ۱۰ هزار دلار از اروپا انجام شده است.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۱۱:۰۲
نخستین پروتز دست روباتیک ایرانی به تولید انبوه رسید
اولین پروتز دست روباتیک ایرانی با توان رقابتی در کیفیت و قیمت با بهترین برند‌های اروپائی در شرکت دانش بنیان عصر صنعت آتبین به تولید انبوه رسید.
۳۰ خرداد ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۴
سود و زیان فروش خودرو در ۱۴۰۰
بررسی صورت‌های مالی تلفیقی سه خودروساز بزرگ کشور مربوط به ۱۲ماهه سال ۱۴۰۰ نشان می‌دهد این سه شرکت در مجموع حدود ۹هزار و ۴۵۰میلیارد تومان زیان را در بخش عملیات در حال تداوم (تولید) در صورت‌های مالی خود ثبت کردند.
قبلی۶بعدی