۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
رکورد صادرات برق شکسته شد
وزیر نیرو با اشاره به اینکه امسال رکورد صادرات برق شکسته شد، گفت: در بازه زمانی اول خرداد تا ۲۰ مرداد حدود ۲.۳ میلیارد کیلووات ساعت انرژی صادرات برق داشتیم که این میزان بیشترین مقدار صادرات در سال‌های اخیر بوده است.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۰:۴۳
صدور 47 میلیون کارت سوخت جدید برای خودروها
میرزایی در جلسه کمیسیون انرژی تشریح کرد
عضو کمیسیون انرژی گفت:۲۴میلیون خودرو و موتورسیکلت در کشور وجود دارد، اما تعداد ۴۷ میلیون کارت سوخت صادر شده است که این مغایرت به خاطر وجود کارت‌های المثنی است.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۴
جزئیات جدید درباره ثبت‌نام متقاضیان کارت سوخت / برای پیگیری به پلیس 10+ مراجعه نکنید
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با بیان اینکه کسانی که قبلا در سامانه‌های اعلام‌شده تقاضای خود را برای کارت سوخت ثبت کرده‌اند نیازی به ثبت‌نام مجدد ندارند، گفت: برای پیگیری کارت سوخت خود از طریق سایت EPOLICE.IR اقدام کنید.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
مشترکان برق انگیزه کاهش مصرف ندارند
سخنگوی صنعت برق:
سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه میزان مصرف برق در تابستان امسال به ۵۷ هزار و ۶۸۱ مگاوات رسید که با پیش بینی‌های قبلی ۳ هزار و ۳۰۰ مگاوات فاصله داشت، گفت: نرخ برق به گونه‌ای نیست که مشترکان برای کاهش مصرف برق انگیزه داشته باشند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۳
توافق اولیه ایران، روسیه و آذربایجان درباره کریدور انرژی شمال - جنوب
مقامات آذربایجان، ایران و روسیه توافق کردند تا زمینه آغاز اجرای مطالعات امکان سنجی برای ایجاد کریدور انرژی شمال - جنوب را فراهم کنند.
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۹
افزایش ۱۰ هزار بشکه‌ای تولید نفت میدان مشترک «یادآوران»
مدیرعامل شرکت مهندسی و توسعه صنعت نفت گفت: با توجه به ظرفیت‌های موجود در این میدان و با اصلاحات جزیی توانستیم ۱۰ هزار بشکه در روز به ظرفیت تولید این میدان اضافه کنیم.
۲۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۷
کارت سوخت مصرف بنزین را روزانه ۱۰ میلیون لیتر کاهش داد/دولت باید به جای قاچاقچی در بازار صادرات فعال باشد
کارشناسان در میزگرد احیای کارت سوخت با بیان این که این پروژه متاسفانه با لج بازی دو وزیر به تعویق افتاد، گفتند: با احیای کارت سوخت، مصرف بنزین روزانه ۱۰ میلیون لیتر کاهش می‌یابد و دولت می‌تواند این مقدار بنزین را صادر کند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۲
تولید نیمی از بنزین کشور مدیون قرارگاه خاتم‌الانبیا
یکی از پاشنه‌های آشیل اقتصاد ایران واردات بنزین بوده است که در اواخر دولت نهم، صادرات آن به ایران تحریم شد
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۸:۳۹
تجهیز مجتمع‌های تجاری بزرگ به کنتور هوشمند
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر گفت: در مرحله دوم طرح ملی فهام، به‌منظور جمع‌آوری دقیق اطلاعات مصرفی مشترکان و ارائه برق با ولتاژ و کیفیت مناسب به آنها، نصب کنتور‌های هوشمند برای مجتمع‌های تجاری بزرگ در دستور کار قرار گرفته است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۱
آغاز نصب کنتور‌های هوشمند در مجتمع‌های تجاری بزرگ
مدیرکل مدیریت مصرف و امور مشترکین توانیر گفت: در مرحله دوم طرح ملی فهام، به‌منظور جمع‌آوری دقیق اطلاعات مصرفی مشترکان و ارائه برق با ولتاژ و کیفیت مناسب به آنها، نصب کنتور‌های هوشمند برای مجتمع‌های تجاری بزرگ در دستور کار قرار گرفته است.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲
کارت‌های سوخت در نقاط مرزی مورد سوء‌استفاده قرار می‌گرفت
مدیر برنامه‌ریزی شرکت پخش فراورده‌های نفتی:
مدیر برنامه‌ریزی شرکت پخش فراورده‌های نفتی با بیان اینکه تا این لحظه مصوبات دولت و مجلس حمل بر سهمیه‌بندی یا افزایش قیمت نبوده، گفت: کارت جایگاه‌داران تا اطلاع ثانوی در اختیار مردم خواهد بود.
۲۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
شرکت‌های روغن سازی سودده شدند / کاهش ۶ تا ۲۳ درصدی قیمت خوراک
با تعیین نرخ جدید خوراک واحد‌های روغن سازی و قیر سازی، این واحد‌ها اکنون در حالت سود به سر می‌برند.
قبلی۲بعدی