۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۷
جدیدترین پیش‌بینی بانک جهانی از رشد اقتصاد ایران
بانک جهانی رشد اقتصادی ایران در سال ۲۰۱۸ را منفی ۱.۵ برآورد و پیش بینی کرد اقتصاد ایران در سال ۲۰۱۹ رشد منفی ۳.۶ درصدی را تجربه کند.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
آماده سازی طرح عملیات بازار باز/ دوسال زمان برای نهایی شدن اجرای حذف ۴ صفر نیاز است
همتی در حاشیه جلسه امروز هیات دولت؛
رئیس کل بانک مرکزی گفت: بعد از تصویب مصوبه حذف ۴ صفر، اجرای آن از لحاظ قانونی و فنی به یک سری مقررات، اصلاحات در حسابرسی‌ها و اصلاحات در گمرک نیاز دارد که به دوسال زمان برای نهایی شدن نیاز است.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۸
گزارش از تالار بورس؛ رشد ۸۶۲ واحدی شاخص بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات نوزدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۸۶۲ واحدی به پله ۱۶۴ هزار و ۸۲۹ واحدی صعود کرد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
شرایط اعطای تسهیلات بانکی به اتباع خارجی
بانک مرکزی اعلام کرد که اتباع خارجی دارای مدرک اقامت ویژه می‌توانند از خدمات بانکی همچون افتتاح حساب و دریافت تسهیلات استفاده کنند.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
شورای پول و اعتبار «مقررات بازار متشکل معاملات ارزی» را تصویب کرد
شورای پول و اعتبار در جلسه عصر روز سه شنبه ۱۸ دی ماه «مقررات مربوط به بازار متشکل معاملات ارزی» را به تصویب رساند.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۴
شاپور محمدی رئیس سازمان بورس باقی ماند
جلسه شورای عالی بورس دیروز به ریاست ­وزیر اقتصاد در محل این وزارتخانه تشکیل و با اتفاق آرا، ­ ­شاپور محمدی برای یک دوره ۳۰ ماه دیگر به عنوان سکاندار بازار سرمایه برگزیده شد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
تاسیس شعبه بانک ایرانی در بمبئی هند تا ۴ ماه آینده
معاون مدیرعامل بانک پاسارگاد گفت: این بانک اولین شعبه هندی خود را در شهر بمبئی طی سه تا چهار ماه آینده راه اندازی می‌کند تا معاملات بین دو کشور تسهیل شود.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۲
رییس سازمان بورس ماندنی شد
مخالفت دژپسند با کناره گیری شاپور محمدی؛
شورای عالی بورس به ریاست دژپسند وزیر اقتصاد بعد از ظهر امروز تشکیل جلسه داد و با ادامه همکاری شاپور محمدی برای دو سال و شش ماه آینده موافقت کرد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۰
بانک مرکزی براساس قانون همچنان به تولید و انتشار آمار ادامه می‌دهد
مدیر اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی:
مدیر اداره آمار اقتصادی بانک مرکزی با اشاره به بند (پ) ماده 10 احکام دائمی برنامه های توسعه کشور گفت: این بانک با قوت به فعاليت‌های قانونی خود در زمینه تولید و انتشار آمار و پاسخگویی به نیازهای جامعه ادامه خواهد داد.
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
شورای عالی آمار مانع انتشار آمار بانک مرکزی شد/ مرکز آمار درپی انحصارطلبی است؟
همزمان با تصمیم بانک مرکزی برای عدم انتشار آمار تورم تا اطلاع ثانوی، مرکز آمار از تصمیمی رونمایی کرد که طبق آن بانک مرکزی اجازه محاسبه و نشر آمار‌های اقتصادی را نخواهد داشت!
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
موافقت سازمان بورس با تامین مالی سهامدار عمده مخابرات از طریق اوراق اجاره
واسط مالی اسفند دوم در حالی اقدام به انتشار ۵۰۰ میلیارد تومان اوراق اجاره با هدف خرید ۳.۷ درصد از کل سهام مخابرات را خواهد کرد که این میزان سهام دوباره با بازده ۶۴ درصدی تا ۴ سال به توسعه اعتماد مبین اجاره به شرط تملیک داده می‌شود.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
حذف ۴صفر از پول ملی دو سال زمان می‌برد
رئیس کل بانک مرکزی، با اشاره به فرایند ۲ ساله حذف چهار صفر از پول ملی در صورت تصویب دولت و تایید مجلس، گفت: پول‌های جدید به تدریج و با جایگزینی اسکناس‌های فرسوده قبلی وارد چرخه می‌شوند.
قبلی۳بعدی