۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۹
حذف ۴صفر از پول ملی دو سال زمان می‌برد
رئیس کل بانک مرکزی، با اشاره به فرایند ۲ ساله حذف چهار صفر از پول ملی در صورت تصویب دولت و تایید مجلس، گفت: پول‌های جدید به تدریج و با جایگزینی اسکناس‌های فرسوده قبلی وارد چرخه می‌شوند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۰
گزارش از تالار شیشه ای؛ رشد ۱۰۴۷ واحدی شاخص بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات هفدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۱۰۴۷ واحدی به پله ۱۶۲ هزار و ۳۲۳ واحدی صعود کرد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
افزایش ۲۳ هزار میلیارد تومانی سرمایه بانک‌ها از محل تسعیر دارایی‌های ارزی بانک مرکزی + جدول
عملکرد تبصره ۳۵ قانون بودجه نشان می‌دهد در سال گذشته از محل درآمد تسعیر دارایی‌های ارزی بانک مرکزی ۲۲ هزار و ۹۳۰ میلیارد تومان صرف افزایش سرمایه بانک‌ها و ۱۲ هزارو ۶۰۰ میلیارد تومان صرف تسویه بدهی دولت به این بانک‌ها شده است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۹
گزارش از تالار شیشه ای؛ افزایش ۱۶۸ واحدی شاخص کل بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات شانزدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۱۶۸ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۲۷۵ واحدی رسید.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۹
بر بازار ارز مسلط هستیم/ شتاب تورم را کنترل کردیم
همتی:
رئیس کل بانک مرکزی در نشستی که به دعوت فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، سیاست‌های پولی و ارزی دولت را تشریح کرد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۳۹
همتی: بانک مرکزی مقابل صادرکننده‌ها نیست/ همه در یک کشتی هستیم
جلسه هم اندیشی رییس کل بانک مرکزی با هیات رییسه و اعضای اتاق بازرگانی ایران با محوریت بازگشت ارز حاصل از صادرات برگزار شد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۹
نشست رئیس کل بانک مرکزی با مدیران عامل بانک‌های دولتی
از سوی روابط عمومی بانک مرکزی اعلام شد
دولتی و خصوصی با توجه به مشکلات تامین نقدینگی واحد‌های تولیدی، با محوریت حمایت از تولید جهت حفظ اشتغال، افزایش تولید و حمایت از کالای ایرانی، تشکیل شد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۷
گزارش از تالار شیشه ای؛ رشد اندک ۲۰۸ واحدی شاخص بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات پانزدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۲۰۸ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۱۰۷ واحدی صعود کرد
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
بازدهی ۷۱ درصدی شاخص فرابورس در سالجاری
بازده شاخص کل فرابورس ایران از ابتدای سال جاری تا کنون به ۷۱ درصد رسیده است.
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۹
طراحی برنامه‌های لازم برای اصلاح نظام بانکی
همتی خبر داد؛
رئیس‌کل بانک مرکزی از طراحی برنامه‌های لازم برای اصلاح نظام بانکی خبر داد و تاکید کرد که این امر به تدریج اجرایی خواهد شد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۴
گزارش از تالار شیشه ای؛ افت ۹۴۱ واحدی شاخص بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات داوزدهمین روز از دی ماه با اُفت بیش از ۹۴۱ واحدی به پله ۱۶۰ هزار و ۸۹۹ واحدی سقوط کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۴
حمایت از بانک‌ها به چه قیمتی صورت می‌گیرد؟
دولت به روش‌های مختلف تنها به‌دنبال نجات بانک‌هاست؛ اگر در طول ماه حتی برای یک روز بر اثر نیاز یا مورد دیگری، حساب بانکی سپرده‌گذار خالی شد، برای کل ماه به او سودی پرداخت نمی‌شود.
قبلی۴بعدی