۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۸
قابلیت بالای صنعت بیمه در اشتغالزایی
رییس کل بیمه مرکزی گفت:صنعت بیمه بدون دریافت کمک از دولت می‌تواند با تکیه بر قابلیت‌های خود در حوزه اشتغال، تحولی عظیم ایجاد کند و از سوی دیگر با ارائه خدمات لازم باری از روی دوش دولت‌ها بردارد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۹
رونمایی از تراول پنجاه هزار تومانی جدید
اولین نسخه نسل جدید ایران چک پانصدهزار ریالی با حضور همتی رئیس کل بانک مرکزی و دژپسند وزیر امور اقتصادی و دارایی در محل سازمان تولید اسکناس و مسکوک رونمایی شد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۶
گزارش از تالار شیشه ای؛ رشد ۴۳۵ واحدی شاخص بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات یازدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۴۳۵ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۸۴۰ واحدی صعود کرد.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
تأمین کنندگان کالا و خدمات مجاز به واگذاری مطالبات قراردادی خود به بانک‌ها شدند
نمایندگان مردم با واگذاری مطالبات قراردادی اعم از محقق شده یا نشده از سوی تأمین کنندگان کالا و خدمات به بانک‌ها و موسسات اعتباری در چارچوب قانون برگزاری مناقصات موافقت کردند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۵
گزارش از تالار شیشه ای؛ رشد اندک شاخص بورس
شاخص بورس و اوراق بهادار تهران در معاملات یازدهمین روز از دی ماه با رشد بیش از ۹۵ واحدی به پله ۱۶۱ هزار و ۴۰۵ واحدی صعود کرد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۷
معاملات الگوریتمی در افزایش شفافیت معاملات بورسی نقش موثری دارند
معاون سازمان بورس:
معاون سازمان بورس و اوراق بهادار گفت: امروز بخش عمده­‌ای از فعالیت‌های بازار سرمایه، از حالت دستی خارج شده و به صورت الکترونیکی انجام می‌شود؛ این در حالی است که یکی از مهمترین روش‌ها در مسیر بازار سرمایه الکترونیکی، معاملات الگوریتمی است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
مبادلات بانکی ایران و سوریه تسهیل می‌شود
در دیدار رئیس کل بانک مرکزی ایران با وزیر اقتصاد سوریه، بر گسترش روابط بانکی دو کشور بر مبنای توافقنامه همکاری اقتصادی منعقد شده تاکید شد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
رشد ۳۰.۶ درصدی شاخص بهای تولیدکننده
شاخص بهای تولیدکننده در ایران در دوازده ماه منتهی به آذر ماه ۱۳۹۷ نسبت به دوازده ماه منتهی به آذر ماه ۱۳۹۶ به‌میزان ۳۰.۶ درصد افزایش یافته است.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
برنامه "پیشران" شبکه چهار سیما، سه شنبه شب (۱۱ دی ماه) با اجرای سید مهدی مفیدی به موضوع "راهکارهای تقویت ارزش پول ملی" می پردازد.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۳
اشتباه بزرگ مدیران با واردات گسترده اتوبوس های دست دوم/ ورشکستگی کارخانه های تولید داخل با واردات
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: هنوز چند روزی از جان باختن جوانانمان به علت فعالیت اتوبوس های فرسوده و دست دوم نگذشته، حال چگونه مسئولان به فکر واردات این گونه اتوبوس ها هستند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۰
بانک مرکزی اعلام نرخ تورم را متوقف کرد
بانک مرکزی به منظور بررسی های تخصصی و کارشناسی دو جانبه با مرکز آمار در خصوص به حداقل رساندن اختلافات آماری، اعلام نرخ تورم را تا اطلاع ثانوی متوقف کرد.
۰۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۲
کاهش ۲۵ درصدی آمار چک‌های برگشتی
بانک مرکزی از کاهش ۲۵ درصدی آمار چک‌های برگشتی در آبان ۹۷ در کل کشور خبر داد.
قبلی۵بعدی