۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
سازمان حفظ نباتات نقش کلیدی در تامین امینت غذایی کشور دارد
نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی:
نماینده، ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی گفت: سازمان حفظ نباتات نقش کلیدی در تامین امنیت غذایی کشور دارد و متخصصان این حوزه سربازان گمنام نظام و پاسداران سلامت غذایی جامعه هستند.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۶
تعاونی‌ها باید سهم فراوانی در تجمیع سرمایه خرد داشته باشند/  هلدینگ‌های بزرگ در تعاونی کمتر شکل گرفته است
حجت الاسلام سلیمی:
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: اکثر تعاونی‌ها با سرمایه خرد کار انجام می‌دهند و لازم است آن‌ها را به سمت کار‌های بزرگتر سوق داد. باید به تعاونی‌ها اعتماد به نفس را برگردانیم.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۶
افتتاح کارخانه ۲.۵ میلیون تنی گندله سازی بوتیا کرمان
همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب اسلامی، کارخانه ۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تنی گندله سازی بوتیای ایرانیان با حضور اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری افتتاح شد.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۳
توزیع ۶۰۰ هزار تن گندم با استفاده از حمل و نقل ترکیبی
معاون امور بندری و اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: ۶۰۰ هزار تن گندم تولید داخلی با استفاده از حمل ونقل چند وجهی ترکیبی برای نخستین بار و از طریق بنادر جنوبی و شمالی تا پایان امسال در کشور توزیع می‌شود.
۰۱ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
تلف شدن بیش از ۶۰ هزار دام در اثر آلودگی صنایع مس کرمان
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای گفت: آلودگی‌های ناشی از صنایع مس استان کرمان در طول ۱۰ سال بیش از ۶۰ هزار دام را در این منطقه تلف کرد.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۱
نقشه جدید دشمنان برای دام‌های ایرانی
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی مجلس، گفت: مطمئنا شیطنت‌هایی در زمینه قاچاق دام زنده از جمله دام زنده مولد از کشور وجود دارد و امروز ابعاد جنگ تغییر کرده و شلیک گلوله آخرین مرحله از جنگ است.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۱
۱۴ میلیون خانوار سبد حمایتی گرفتند/ کسانی که خود را مشمول می‌دانند اعلام کنند
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: تاکنون ۱۴ میلیون خانوار سبد حمایتی را دریافت کردند و اگر کسانی باشند که خود را مشمول قانون دریافت بسته حمایتی می‌دانند باید تقاضای خود به مراجع حمایتی اعلام کنند
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۶
افزایش ۲ و نیم میلیون تنی محصولات کشاورزی
مدیر عامل موسسه جهاد نصر از افزایش ۲ و نیم میلیون تنی محصولات کشاورزی با اجرای طرح احیاء خبر داد
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۱
بازنشستگان برای همه مدیران کشور مهم هستند/ سوددهی شرکت‌ها از اولویت‌های وزارت کار است
معاون امور مجلس، حقوقی و استان‌های وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی گفت: وزارتخانه جهت جلوگیری از ضرر و افزایش سود شرکت‌ها در حال بررسی راهکار‌های مختلفی است و قطعا بهترین کار انجام خواهد شد، زیرا باید نمره و شاخص شرکت‌ها رشد پیدا کند.
۳۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۶
۱۰۳هزار تن گوشت گاو به تازگی وارد کشور شد
رئیس فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس موضوعاتی همچون عدم تطابق لایحه بودجه ۹۸ با برنامه ششم و افزایش قاچاق گوسفند ماده به‌عنوان یکی از عوامل افزایش قیمت گوشت را ازجمله موضوعات مطروحه در جلسه فراکسیون متبوعش با وزیر کشاورزی عنوان کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
صادرات شیرخشک زمینه گرانی محصولات لبنی را فراهم کرد
عضو کمیسیون برنامه مجلس گفت: مواد اولیه موردنیاز تولید ماست، پنیر و سایر فرآورده‌های لبنی به دلیل افزایش صادرات شیر خشک در ماه‌های اخیر در کشور کاهش چشمگیری داشت.
۲۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۵
صادرات محصولات کشاورزی در شرایط تحریم رکورد زد
با وجود شرایط تحریم در ۹ ماهه امسال، صادرات محصولات کشاورزی ایران ۱۵ درصد افزایش یافت.
قبلی۳بعدی