۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۱
شریعتمداری: نرخ بیکاری در بهار امسال نسبت به پارسال کاهش یافت
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه نرخ بیکاری در بهار امسال نسبت به سال قبل کاهش یافته است، گفت: تاکنون ۱۳۰ هزار نفر از سربازان دوره مهارت در پادگان‌ها گذرانده‌اند.
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
همه سربازان با گواهینامه مهارت ترخیص می‌شوند / امسال ۲۰۰ هزار سرباز آموزش مهارتی می‌بینند
سردار کمالی:
رئیس اداره سرمایه انسانی سرباز نیرو‌های مسلح گفت: امسال ۲۰۰ هزار سرباز دوره‌های آموزش مهارتی را در پادگان‌ها می‌گذرانند.
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۱
یاوری: ۱۸ هزار مقرری‌بگیر بیمه بیکاری پارسال مجدد مشغول کار شدند
مدیر کل حمایت از مشاغل و بیمه بیکاری وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: در سال ۱۳۹۷ حدود ۱۸ هزار نفر از مقرری بگیران بیمه بیکاری اشتغال مجدد پیدا کرده‌اند.
۳۱ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۲
کار بزرگ دولت روحانی برای اقتصاد: واردات گندم در سال خودکفایی
در شرایطی که پیش بینی شده امسال با تولید ۱۴ میلیون تن گندم به خود کفایی برسیم؛ سیاست‌های غلط دولت تدبیر کار را به جایی رسانده که اخبار کاهش خرید تضمینی گندم و احتمال ازسرگیری واردات به گوش می‌رسد.
۲۹ تير ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۳
ابلاغ اجرای پروژه‌های کشاورزی مشارکتی با بخش خصوصی
از سوی وزیر جهاد کشاورزی صورت گرفت
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: وزیر جهاد پروژه‌های عمومی- خصوصی بخش کشاورزی را به استان‌ها و روسای سازمان‌ها تبیین و ابلاغ کرد.
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
استفاده ۶۷ هزار نفرازتسهیلات مشاغل خانگی
مدیرعامل بانک صادرات با تاکید بر اینکه تزریق پول در بنگاه‌ها به تنهایی کارگشا نیست و باید تقاضای کل را تحت تاثیر قرار دهیم، گفت: طرح طراوت زنجیره‌ای از ابتدا تولید تا مرحله اصناف که مرحله توزیع است تعریف شده و این طرح دو هفته است که آغاز به کار کرده است.
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۸
ایجاد ۹۳ هزار شغل در مشاغل خانگی
رئیس دبیرخانه مشاغل خانگی وزارت کار از ایجاد ۹۳ هزار شغل جدید در قالب مشاغل خانگی در سال گذشته خبر داد و گفت: ما خواستار این هستیم حداقل ۲۰ درصد از منابع صندوق کارآفرینی امید به مشاغل خانگی اختصاص یابد.
۲۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۰
ایجاد ۹۳ هزار شغل در مشاغل خانگی / درخواست اختصاص ۲۰ درصد از منابع صندوق کارآفرینی امید
رئیس دبیرخانه مشاغل خانگی وزارت کار از ایجاد ۹۳ هزار شغل جدید در قالب مشاغل خانگی در سال گذشته خبر داد و گفت: ما خواستار این هستیم حداقل ۲۰ درصد از منابع صندوق کارآفرینی امید به مشاغل خانگی اختصاص یابد.
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۴
پیشنهاد ساخت «گاندو تراریخت»
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهادکشاورزی استان البرز، پیشنهاد کرد فصل دوم سریال «گاندو» با محوریت داستان غذای دستکاری‌شده ژنتیک در ایران ساخته شود.
۲۴ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۲۸
۲۰ درصد شکر مورد نیاز وارداتی است
مجری طرح چغندر قند:
مجری طرح چغندر قند وزارت جهاد کشاورزی اعلام کرد: نیاز سالانه شکر کشور حدود ۲٫۲ میلیون تن است که در سال‌های اخیر حدود ۸۰ درصد آن در داخل کشور تولید و مابقی آن از طریق واردات تامین می‌شود.
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۰
جهش ۴ برابری قیمت میوه از باغ تا مغازه / طمع دلالان بر سفره کشاورزان
درحالی که هرکیلوگرم گیلاس درجه یک در محل تولید ۷ تا ۸هزار تومان قیمت دارد که این محصول تا به تهران برسد تا ۲۵هزار تومان نیز به فروش می‌رسد.
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۵
تولید ۱ میلیون اصله نهال برای نوسازی توتستان‌ها
رئیس مرکز نوغانداری کشور عنوان کرد
رئیس مرکز نوغانداری کشور گفت: تولید یک میلیون اصله نهال توت در سال ۹۹ برای توسعه و نوسازی توتستان‌های کشور و تامین غذای کرم ابریشم، برنامه ریزی شده است.
قبلی۳بعدی