۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۷
خرید تضمینی ۴.۶ میلیون تن گندم از کشاورزان / حتی یک مورد قاچاق گزارش نشد
یک مقام مسئول اعلام کرد
قائم مقام شرکت بازرگانی دولتی ایران اعلام کرد: تا کنون حدود ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تن گندم از کشاورزان خرید تضمینی شده است.
۲۲ تير ۱۳۹۸ - ۰۰:۳۱
تخریب جنگل‌های هیرکانی قانونی می‌شود؟
با فشار برخی نمایندگان مجلس در استان مازندران، رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور در تصمیمی عجیب و تامل برانگیز بدون توجه به تهدیدات پیش رو، دستور به خارج کردن درختان شکسته و افتاده می‌دهد.
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
۵ قربانی در موج جدید تب کریمه کنگو / مردم از مراکز مجاز گوشت بخرند
معاون سازمان دامپزشکی کشور خبر داد
معاون سازمان دامپزشکی کشور گفت: به مردم توصیه می‌شود که حتما گوشت قرمز مورد نیاز خود را از مراکز مجاز (ذبح بهداشتی و مورد تایید سازمان دامپزشکی) تهیه کنند و در صورت مواجهه با دام زنده به آن‌ها نزدیک نشوند.
۱۸ تير ۱۳۹۸ - ۱۰:۵۸
ربیعی: مردم می‌دانند اگر وارد برجام شویم مصلحت کشور را می‌خواهیم /  آقای روحانی بر بهبود شرایط اقتصادی تاکید دارد
سخنگوی دولت گفت: مهمترین علت عقب نشینی امریکا از جنگ علیه ایران افزایش انسجام اجتماعی است.
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۶
رحمانی فضلی: بنایی برای افزایش قیمت خرید گندم نداریم
وزیر کشور با رد شایعات مطرح شده در خصوص افزایش قیمت خرید گندم، گفت: نگهداری گندم در خانه و انبار سبب بیماری و باعث ایجاد شرایط نامناسب می‌شود و ممکن است دولت از خرید آن معذور باشد.
۱۷ تير ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۹
عملیات انتقال آب خزر به سمنان منتظر تأیید سازمان محیط زیست/ ارتفاع سد بختیاری ۶۰ متر کاهش یافت
مدیرعامل شرکت توسعه منابع آب و نیروی ایران با اشاره به اینکه طرح انتقال آب خزر به سمنان مطالعات اولیه آن به اتمام رسیده و عملیات اجرایی آن منتظر تأییدیه نهایی سازمان محیط زیست است، گفت: در بازنگری که برای سد بختیاری پس از سال‌ها توقف انجام شد قرار شد ارتفاع سد بختیاری که مشاوران آن خارجی و اروپایی هستند ۶۰ متر کاهش یابد.
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۴
جمع‌آوری مرغ مازاد کیلویی ۱۳۰۰۰ تومان / قیمت تمام شده مرغ تا دو روز دیگر ابلاغ می‌شود
معاون امور دام وزارت جهاد کشاورزی با بیان اینکه قیمت جدید تمام شده مرغ در جلسات کارشناسی مشخص شده و تا دو روز دیگر اعلام می‌شود، گفت: برای جمع آوری مرغ مازاد از بازار توسط شرکت پشتیبانی امور دام به قیمت کیلویی ۱۳ هزار تومان تصمیم گیری شده است.
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۳
وزیر تعاون: مردم حق دارند از دولت ناراضی باشند / برخی محصولات با ارز ۵۰ هزار تومانی عرضه می‌شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به اختصاص ارز ۴۲۰۰ تومانی به واردات برخی کالا‌ها گفت: این در حالی است که برخی محصولات با نرخ ارز ۵۰ هزار تومانی در بازار عرضه می‌شود و با این شرایط مردم حق دارند که از ما ناراضی باشند.
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۵
کمیته مشترک مبارزه با تب خوکی تشکیل شد
رئیس سازمان دامپزشکی کشور با اعلام اینکه کمیته مشترک تب خوکی برای مقابله با این بیماری تشکیل شد، گفت: امکان انتقال بیماری به انسان و دام در صورت جهش‌های ژنتیکی وجود دارد.
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۶
شریتعمداری: اولویت واگذاری بنگاه‌های شستا بخش تعاون خواهد بود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با اشاره به واگذاری بنگاه‌های زیرمجموعه شستا گفت: با اولویت فروش به بخش تعاون کار واگذاری توسعه پیدا می‌کند و یا سهمی از واگذاری به بخش تعاون محول می‌شود.
۱۵ تير ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱
نه پول می‌خواهیم نه چیز دیگر / دولت فقط قوانین مربوط به تعاون را اجرا کند
رئیس اتاق تعاون:
رئیس اتاق تعاون گفت: آنچه که ما فقط از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی توقع داریم این است که پیگیری کند تا قوانین در زمین مانده توسط دولت به اجرا درآید و اگر این اتفاق بیفتد نیاز به چیز دیگری وجود ندارد.
۱۲ تير ۱۳۹۸ - ۱۹:۱۴
انتقاد تند حجتی از وابستگی شدید ایران در صنعت دامپروری
وزیر جهاد کشاورزی با انتقاد از وابستگی شدید صنعت دامپروری به خارج از کشور، گفت: در صنعت طیور دنباله‌رو آمریکا شده‌ایم، این الگوگیری به خاطر تفاوت اقلیم غلط است و باید اصلاح شود.
قبلی۴بعدی