۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۵۶
باغداران برای دریافت شناسنامه محصولات خود به سامانه سبک مراجعه کنند
رئیس اتاق اصناف کشاورزی ایران با بیان اینکه محصولات باغی شناسنامه دار می‌شوند، گفت: باغداران می‌توانند با گوشی موبایل یا رایانه شخصی وارد سامانه سبک شوند و باغ و محصول خود را ثبت کنند.
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۵۸
کارگران همچنان منتظر وعده رئیس جمهور برای حذف پیمانکاران از بازار اشتغال هستند
رئیس اتحادیه کارگران قراردادی و پیمانی با اشاره به اینکه کارگران همچنان مشکل عدم امنیت شغلی دارند گفت: میلیون‌ها کارگر دارای قرارداد موقت در کشور، همچنان پیگیر وعده رییس جمهور و حذف پیمانکاران از بازار اشتغال هستند.
۲۰ آبان ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰
حقوق ۸ میلیون تومانی کارگران فقط ۴۰ درصد سبد معیشت را پوشش می‌دهد
بر اساس نرخ حقوق و دستمزد سال ۱۴۰۲، یک کارگر دارای یک فرزند، حدود ۸میلیون تومان حقوق دریافت می‌کند، در حالی که بر اساس گفته خود کارگران سبد معیشت آن‌ها حدود ۲۰میلیون تومان است.
۱۹ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۶
استقبال یک سوم خانوار‌های مشمول از طرح کالابرگ الکترونیکی
مشاور معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان این که بیش از ۱۹ میلیون خانوار مشمول دریافت یارانه تشویقی ۱۲۰ هزار تومانی شده اند گفت حدود یک سوم خانوار‌های مشمول از این طرح استفاده کرده‌اند.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۱۱:۵۲
استقبال ۲.۱ میلیون خانوار از مرحله جدید کالابرگ الکترونیکی
معاون امور رفاهی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از استقبال ۲.۱ میلیون خانوار از مرحله جدید کالابرگ الکترونیکی خبر داد.
۱۷ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۰۵
معاون وزیرکاربا بیان اینکه تا پایان دولت سیزدهم، بالغ بر ۱۵هزار نفر مشمول طرح طبقه‌بندی مشاغل خواهند شد گفت:مزایای مزدی همه کارگران شاغل در کارگاه‌های مشمول قانون کار باید مطابق طرح طبقه بندی پرداخت شود.
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۶
صادرات لبنیات ۱۶ درصد افزایش یافت
بر اساس آمار جدید گمرک صادرات محصولات لبنی در ۷ ماهه سال جاری در مقایسه با سال قبل از لحاظ ارزشی ۱۳ درصد و از لحاظ ورزنی ۱۶.۵ درصد افزایش یافت.
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۸
بانک جهانی: تورم مواد غذایی در ایران کاهش یافت
بانک جهانی از کاهش تورم مواد غذایی در ایران طی ۱۲ماهه منتهی به شهریور ۱۴۰۲ به ۳۷.۴درصد خبر داد.
۱۵ آبان ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۳
معاون وزیر کار: آمار کاهش نرخ بیکاری واقعی است
معاون اشتغال وزارت کار گفت: اصلی‌ترین چالش بازار کار در حال حاضر نرخ بیکاری فارغ التحصیلان است. یک کمیته برای هم افزایی تمام دستگاه‌های دولت تحت عنوان اشتغال فارغ التحصیلان شکل گرفته است.
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱
صادرات ۱۴۰ میلیون دلاری محصولات کشاورزی آذربایجان‌شرقی به ۴۷ کشور دنیا
رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی از افزایش ۳۰ درصدی صادرات محصولات کشاورزی در سال‌جاری نسبت به مدت مشابه آن در سال قبل خبر داد.
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۶:۲۹
فائو: تولید غلات ایران از ۲۱ میلیون تن گذشت
فائو در جدیدترین گزارش خود از تولید بیش از ۲۱ میلیون تن غله در ایران طی سال زراعی ۲۰۲۳ خبر داد و اعلام کرد ایران در رتبه چهارم آسیا از نظر حجم ذخیره غلات قرار گرفته است.
۱۴ آبان ۱۴۰۲ - ۱۳:۰۷
۸ هزار فقره ساخت و ساز غیرمجاز در استان تهران تخریب شد
مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان تهران گفت که از ابتدای امسال تاکنون هشت‌هزار فقره ساخت و ساز غیرمجاز در استان تهران تخریب شد که عمده تخلفات در شمیرانات، پاکدشت، دماوند و شهریار انجام شده است.
قبلی۴بعدی