۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۶
مهرپور: دولت به اصلاح نظام یارانه‌ای نگاه مقطعی نداشته باشد/ اصلاح نظام یارانه‌ای آرزوی تمام دولت‌ها بود
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
کارشناس اقتصادی گفت: طبیعتا حذف ارزترجیحی و تغییر نظام یارانه‌ای کشور از ضروریات امروز اقتصاد کشور است، چرا که تداوم وضع موجود بدون شک منجر به افزایش تورم و حتی افزایش نرخ ارز خواهد شد که طبیعتا مشکلات زیادی را برای اقتصاد ایران ایجاد می‌کند.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۲
پاپی‌زاده: نهاده دام عشایر در ماه‌های آینده هم با یارانه پرداخت می شود
رئیس سازمان امور عشایر گفت: با وجود آغاز مردمی سازی یارانه کالا‌های اساسی، اما همچنان در ماه‌های آتی نهاده مورد نیاز عشایر را با ارز دولتی و با همان قیمت قبلی تامین خواهیم کرد.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۴۱
واریز ۹۲۷۱ میلیارد تومان به حساب گندمکاران
مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران با بیان اینکه خرید گندم در کشور از مرز یک و نیم میلیون تن گذشت، گفت: ۹۲۷۱ میلیارد تومان به حساب گندمکاران واریز شد.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۳:۵۷
تشکیل میز همکاری سه جانبه برای اجرای طرح مردمی‌سازی یارانه‌ها
از فردا صورت می گیرد
وزیر جهاد گفت: از فردا برای اجرای طرح مردمی سازی و توزیع عادلانه یارانه کالاهای اساسی، میز همکاری بین سه سازمان‌ها تشکیل می‌شود تا مسائل را در استان ها و شهرستان ها زیر نظر داشته باشد.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۶:۱۴
ساداتی‌نژاد: با حذف ارز ترجیحی تغییراتی در قیمت کالا‌ها وجود دارد
وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما هیچ مشکلی در تأمین کالا‌های اساسی نداریم، تمهیدات لازم انجام شده و مردم هیچ دغدغه‌ای در تامین کالا‌ها نداشته باشند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۴۲
سامانه ثبت اعتراض درباره یارانه‌ها آغاز به کار کرد
وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی از فراهم شدن امکان ثبت اعتراض نسبت به یارانه تخصیصی خبر داد.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۷:۰۷
میرزایی: تیتر یک نظام اصلاحات اقتصادی باید تکمیل پایگاه اطلاعات رفاه باشد / دولت اصلاح یارانه‌ها را از دارو شروع کند + فیلم
در گفتگو با دانشجو مطرح شد؛
کارشناس رفاه و دولت الکترونیک گفت: حذف یارانه آرد برای مخدوش کردن نقشه راه اصلاحات اقتصادی دولت اتفاق افتاد. آقای رئیسی می‌تواند جلوی این تصمیم را بگیرد. ضمن آنکه افرادی که ارز ۴۲۰۰ تومانی می‌گیرند را خیلی راحت می‌توان کنترل کرد.
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۵
واریز ۲ ماه یارانه قبل از اجرای طرح جدید دولت
ساداتی‌نژاد خبر داد
وزیر جهاد کشاورزی گفت: به طور قطع زمانی که این طرح اجرا می‌شود قبل از آن برای دو ماه یارانه به حساب خانوار‌ها واریز می‌شود تا دغدغه‌ای برای مردم پیش نیاید.
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
یارانه کالا‌های اساسی به مردم داده می‌شود
معاون اجرایی رئیس جمهور گفت: معیشت مردم دغدغه رئیس جمهور است، قرار است یارانه کالا‌های اساسی مستقیما به مردم داده شود.
۱۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۴:۴۲
عبدالملکی: تسهیلات قرض‌الحسنه کارگری افزایش یافت /۴۰۰ هزار مسکن کارگری ساخته می‌شود
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از تصویب افزایش حقوق بازنشستگان متناسب با افزایش حقوق کارگران خبر داد و گفت: همچنین قرار است در راستای حمایت از کارگران 400 هزار مسکن برای کارگران در قالب نهضت ملی مسکن احداث شود.
۱۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۵۶
ساداتی‌نژاد: بسته حمایتی قبل از حذف یارانه آرد به مردم پرداخت می شود
وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه بسته حمایتی و جبرانی تهیه شده که قبل از حذف یارانه آرد صنعت به مردم پرداخت می شود، گفت: زمان و میزان آن را ستاد هدفمندی یارانه ها تعیین می کند.
۱۴ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۸:۴۰
ماکارونی تا پایان اردیبهشت با قیمت سال گذشته عرضه می شود
معاون برنامه ریزی و اقتصادی وزارت جهاد کشاورزی اصلاح قیمت گندم و آرد را در بلندمدت به نفع مردم دانست و گفت: در تامین سهمیه آرد صنف و صنعت مشکلی نداریم و به زودی قفسه های فروشگاه های زنجیره ای پر از ماکارونی می شود.
قبلی۴بعدی