۲۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۴
مشکلات بانکی؛ مانع گسترش تجارت ایران و عراق
باوجود ظرفیت ۲۰ میلیارد دلاری بازار عراق که برای صادرات کالا‌های ایران وجود دارد؛ ولی این چشم‌انداز تجاری به دلیل مشکلات بانکی این دو کشور هنوز محقق نشده است.
۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۲
قیمت جهانی نفت روز جمعه کاهش یافت
در حالی که نگرانی‌ها در مورد کند شدن رشد اقتصاد جهانی و افزایش تولید نفت آمریکا موجب شده تا رشد قیمت‌ها محدود شود، قیمت جهانی نفت روز جمعه اندکی کاهش یافت.
۲۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
وزیر اقتصاد وارد باکو شد/برگزاری کمیسیون مشترک ایران-آذربایجان
در رأس هیأت اقتصادی؛
وزیر امور اقتصادی و دارایی در رأس یک هیأت اقتصادی برای حضور در سیزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی ایران و جمهوری آذربایجان، وارد باکو شد.
۲۰ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
تلاش آمریکا برای توقف فروش نفت ونزوئلا به هند
آمریکا هند را تحت فشار گذاشته تا خرید نفت از دولت ونزوئلا را متوقف کند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
در نامه یک کانون تفکر به رئیس جمهور مطرح شد/ عراق مهمترین شریک تجاری ایران است
شبکه تحلیلگران اقتصاد مقاومتی در نامه‌ای به رئیس جمهور با تاکید بر اینکه عراق مهمترین شریک تجاری ایران است، بسته همکاری توسعه روابط اقتصادی میان دو کشور پیشنهاد داد که افزایش۳ میلیارد دلاری صادرات ایران به عراق را به دنبال دارد.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۶
قدیمی‌ترین شاخص بورس آمریکا بدترین عملکرد ۵۰ سال گذشته را تجربه کرد
شاخص داو جونز حمل و نقل که قدیمی‌ترین شاخص بورس در آمریکا محسوب می‌شود برای یازدهمین روز متوالی روندی نزولی را به ثبت رساند و بدترین عملکرد را طی نیم قرن گذشته تجربه کرد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۸
قیمت جهانی طلا به ۱۲۹۸ دلار و ۳۰ سنت رسید
قیمت هر اونس طلا در پایان معاملات دیروز با ۰.۹۹ درصد افزایش به ۱۲۹۸ دلار و ۳۰ سنت رسید و رشد هفتگی ۰.۴ درصدی را به ثبت رساند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
پاکستان خواهان افزایش تجارت با ایران است
وزیر امور مجلس پاکستان:
وزیر امور مجلس پاکستان اعلام کرد که این کشور می‌خواهد تجارت خود با ایران را افزایش دهد، اما تحریم‌های بین‌المللی بزرگ‌ترین مانع بر سر این هدف هستند.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۲
توافق ونزوئلا و فلسطین برای تولید الماس/ ونزوئلا دارنده بزرگترین معادن الماس
توافق‌نامه استراتژیک بین یک شرکت فلسطینی و ۱۵۴ شرکت کوچک تولید الماس در ونزوئلا امضا شد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۰
مناسب‌ترین گزینه برای FATF ادامه ارتباط با ایران است
در حالی برخی رسانه‌های دولتی، بیانیه روز جمعه گذشته FATF را آخرین فرصت این نهاد برای تعلیق اقدامات متقابل می‌دانند که با مراجعه به متن بیانیه مشخص می‌شود ماجرا صورت دیگری دارد.
۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۸
CFT و پالرمو تصویب شود، وضع اقتصادی مردم بدتر خواهد شد/ در صورت پیوستن به CFT و پالرمو امکان دور زدن تحریم‌ها بسته می‌شود
فیلم| غلامرضا مصباحی مقدم؛
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با پیوستن به CFT و پالرمو امکان دور زدن تحریم‌ها بسته میشود و در صورت دور زدن، کشورهایی مثل آمریکا، اسرائیل و عربستان می‌توانند ما را مواخذه کنند.
۱۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۳
قیمت جهانی طلا امروز به ۱۲۸۸ دلار در هر اونس رسید
قیمت هر اونس طلا پس از رسیدن به پایین‌ترین رقم ۴۰ روز اخیر یعنی ۱۲۸۰ دلار و ۷۰ سنت در جلسه قبل، امروز به ۱۲۸۸ دلار در هر اونس رسید.
۱بعدی