۰۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۹
صادرات گاز مایع فشرده عراق افزایش یافت
عاصم جهاد سخنگوی وزارت نفت عراق اعلام کرد، کل صادرات گاز مایع عراق در سال گذشته به 32 محموله ترانزیتی به مجموع 735 هزار و 230 متر مکعب رسید.
۰۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
نفت جهانی بار دیگر ۶۱ دلار شد
در پی بحران سیاسی ونزوئلا
با احتمال کم شدن عرضه نفت ونزوئلا به بازار جهانی، قیمت نفت در بازارهای جهانی به 61.64 دلار در هر بشکه رسید.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۵۸
قیمت نفت در نوسان /نگرانی اقتصادی، تنش‌های ونزوئلا را خنثی کرد
در بازار‌های جهانی، قیمت‌های نفت در حالی بالا و پایین شد که نگرانی‌های جدید در مورد چشم‌انداز اقتصادی جهان، تاثیر خطر تحریم‌های آمریکا بر ضد ونزوئلا را که قیمت‌ها را تقویت می‌کرد، از بین برد.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۱
رکورد پول‌هایی که آمازون صرف لابی با دولت آمریکا کرد
طبق مستندات جدید، شرکت آمازون در سال ۲۰۱۸ میلادی، بیش از ۱۴.۱۹ میلیون دلار برای لابی با دولت آمریکا صرف کرده که این رقم، رکود سال گذشته خود را شکسته است.
۰۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۳:۰۵
بی‌اعتنایی شرکت اتریشی به تهدیدهای آمریکا
اسپوتنیک اعلام کرد
مدیر عامل شرکت OMV اتریش گفت: تهدید شرکت‌های آلمانی فعال در پروژه خط لوله انتقال گاز روسیه به اروپا توسط سفیر آمریکا به هیچ عنوان قابل قبول نیست.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۷
نابرابری بزرگ‌ترین تهدید نظام سرمایه‌داری
وزیر اقتصاد فرانسه با بیان اینکه نابرابری بزرگ‌ترین تهدید نظام سرمایه‌داری است،‌گفت: گسترش نابرابری و بی‌عدالتی می تواند نظام‌های سرمایه‌داری را سرنگون کند.
۰۳ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
سرعت رشد اقتصادی کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس کند شد
طبق نظرسنجی رویترز از اقتصاددانان، اقتصادهای کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس، با سرعتی کمتر از آن‌چه قبلا پیش‌بینی شده بود رشد خواهند کرد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
جریمه ۵۷ میلیون دلاری گوگل در فرانسه
دولت فرانسه شرکت آمریکایی گوگل را به دلیل عدم وجود شفافیت و دسترسی در اطلاعات این شرکت به پرداخت 57 میلیون دلار جریمه کرد.
۰۲ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۷
داووس و چالش‌های بزرگ در اقتصاد جهانی
بیش از یکصد نفر از رهبران دولتی و یک هزار تن از روسا و مقام‌های ارشد شرکت‌ها و سازمان‌های بزرگ یک روز قبل از آنکه اجلاس چهار روزه داووس را آغاز کنند رسما خود را رویاروی چالشی جهانی و آینده‌ای متزلزل یافتند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
کشاورزی را باید برای جوانان جذاب‌تر کنیم
مدیرکل فائو با بیان اینکه سرمایه‌گذاری در روستاها مانعی برای مهاجرت به شهرها می‌شود، گفت: کشاورزی را در روستاها باید مدرن و برای جوانان جذاب‌تر کنیم تا آنها در آنجا بمانند و با فقر و گرسنگی جهانی مبارزه کنند.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۰
تولید نفت روسیه افزایش و عربستان کاهش یافت
گزارش امروز آژانس بین‌الملل انرژی:
آژانس بین‌الملل انرژی امروز گزارش داد: ‌عربستان طی هفته‌های گذشته با هدف بالا بردن قیمت نفت، تولید خود را کاهش داده، اما در عوض روسیه تولید این حامل انرژی را به بالاترین سطح رسانده است.
۲۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
افت ۶. ۲ دلاری قیمت طلا در بازار جهانی/ هر اونس ۱۲۸۵.۱ دلار
در معاملات امروز بازار جهانی فلزات گرانبها، هر اونس طلا ۱۲۸۵.۱ دلار قیمت‌گذاری شد که نسبت به دیروز ۶.۲ دلار پایین‌تر بوده است.
قبلی۲بعدی