۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
قیمت جهانی طلا امروز به ۱۲۹۶ دلار و ۵۲ سنت رسید
قیمت هر اونس طلا امروز با حدود ۰.۳ درصد افزایش به ۱۲۹۶ دلار و ۵۲ سنت رسید.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۵
قیمت سبد نفتی اوپک بالای ۶۵ دلار فروش رفت
سبد نفتی اوپکی با ۳۱ سنت افزایش ۶۵.۲۸ دلار در هر بشکه فروخته شد.
۱۲ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۳
انتقاد ترامپ از دلار قوی
رئیس جمهور آمریکا با انتقاد از سیاست‌های فدرال رزرو برای افزایش نرخ بهره گفت: «من یک دلار قوی می‌خواهم. ولی دلاری که برای کشور خودمان عالی عمل کند، نه دلاری که آنقدر قوی باشد که مانع تجارت ما با سایر کشور‌ها شود».
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۹:۱۰
تولید نفت اوپک باز هم کاهش یافت
تولید نفت اوپک در ماه فوریه امسال باز هم کاهش یافت که این نشانه مقاومت این سازمان در برابر خواسته‌های رئیس جمهوری آمریکاست.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۸
تغییر مرکز ثقل ارزی/ عراق- قطر به‌جای امارات
کشور‌های زیادی تاکنون تحت تحریم قرار گرفته و شرایط سختی را پیش روی خود دیده‌اند، ایران، اما متفاوت از آنهاست چراکه دارای ویژگی‌های منحصربه‌فردی است که توان توسعه اقتصادی بزرگی را برای آن فراهم می‌آورد.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
کودلاو: چین باید مداخلات خود در بازار ارز را به آمریکا گزارش دهد
مشاور اقتصادی کاخ سفید، لری کودلاو، گفت که تحت توافق ارزی‌ای که چین و آمریکا درحال مذاکره دارند، چین باید هرگونه مداخله خود در بازار ارز خارجی را به آمریکا گزارش کند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۰
قیمت جهانی طلا امروز به زیر ۱۳۰۰ دلار کاهش پیدا کرد
قیمت طلا برای اولین بار از ۲۸ ژانویه به زیر ۱۳۰۰ دلار رسید و در پایان روز جمعه با ثبت کاهش ۱.۵۱ درصدی به ۱۲۹۳ دلار و ۴۴ سنت رسید.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۰
سهم ۳۰ درصدی آلمان از کل صادرات اروپا به ایران
آلمان با صادرات ۲.۷ میلیارد یورویی بزرگترین صادرکننده اروپایی کالا به ایران در سال ۲۰۱۸ و ایتالیا با واردات ۲.۹ میلیارد یورویی، بزرگترین واردکننده کالا از ایران در این سال شناخته شده است.
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۹
قیمت جهانی طلا امروز تقریبا ثابت بود
در حالی که پس از تصریح رئیس فدرال رزرو مبنی بر توقف سیاست افزایش نرخ بهره بانک مرکزی آمریکا ارزش دلار در نزدیکی پایین‌ترین رقم ۳ هفته اخیر باقی مانده است، قیمت طلا امروز تقریبا ثابت بود.
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۶
کاهش قیمت نفت پس از درخواست ترامپ از اوپک
پس از آنکه دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا از اوپک خواست تا از تلاش هایش برای تقویت قیمت نفت دست بردارد، قیمت نفت که دیروز بیش از ۳ درصد افت کرده بود، امروز نیز شاهد کاهش بود.
۰۷ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۵
افت نرخ دلار قیمت طلا را بالا برد
در حالی که به دنبال کاهش ارزش دلار قیمت طلا افزایش یافته است، قیمت فلز پالادیوم به دلیل نگرانی از اعتصاب در بخش معدن آفریقای جنوبی به رقم بی سابقه بالای ۱۵۵۰ دلار رسید.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۴
ترامپ: اتفاقات خوبی در مذاکرات تجاری با چین در پیش است
دونالد ترامپ ۲ ساعت پس از اعلام تمدید مهلت مذاکرات تجاری با چین گفت: ما می‌خواهیم با چین توافقی کنیم که برای هر دو کشور خوب باشد.
قبلی۲بعدی