۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۵
نیمی از شرکت‌های نفت شیل آمریکایی به سوی ورشکستگی می‌روند
کاهش تقاضای نفت در بازار جهانی و بحران در عرضه بالای نفت باعث شده است که طی روز‌های گذشته شاهد شدیدترین سقوط قیمت طی چند ده سال گذشته در بازار جانی نفت باشیم و به احتمال زیاد شرکت‌های نفت شیل آمریکا قربانیان اصلی این بحران خواهند بود.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۴
عربستان زیاد نمی‌تواند با قیمت پایین نفت دوام آورد
کارشناس امور روسیه:
کارشناس امور روسیه می‌گوید که عربستان عکس روسیه نمی‌تواند مدت زیادی با قیمت پایین نفت دوام بیاورد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۲
کاهش یک میلیونی صادرات نفت آمریکا در آوریل و می‌
در حالی که عربستان در حال سرازیر کردن نفت ارزان خود به بازار‌های جهانی است، منابع آگاه گفتند صادرات نفت خام آمریکا در ماه‌های آوریل و می‌ قرار است حدود یک میلیون بشکه در روز کاهش پیدا کند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۸
افت ۲۵ درصدی قیمت نفت در هفته گذشته
کاهش تقاضا برای نفت به دلیل شیوع ویروس کرونا و تلاش‌های عربستان و متحدانش برای سرازیر کردن مقادیر بالایی نفت به بازار موجب شد تا نفت خام بدترین عملکرد هفتگی خود از زمان بحران مالی سال ۲۰۰۸ را به ثبت برساند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۳
قیمت طلا ۳۳ دلار دیگر سقوط کرد
در حالی که سرمایه گذاران برای جبران زیان‌های به بار آمده در بازار‌های بورس اقدام به نقد کردن دارایی‌های خود در بازار طلا کرده اند قیمت طلا روز جمعه تا ۴.۵ درصد کاهش داشت.
۲۳ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۹
سقوط ۷۹ درصدی فروش خودرو در چین
کاهش تقاضای خرید خودرو پس از شیوع ویروس کرونا، موجب ریزش ۷۹ درصدی فروش اتومبیل در چین شد تا بیشترین سقوط ماهانه این بخش رقم بخورد.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
بدترین روزها برای بازار نفت در ۱۰ سال اخیر / قیمت نفت خام ۸ درصد سقوط کرد
روز پنج‌شنبه قیمت‌های نفت تحت تأثیر کاهش تقاضا و افزایش عرضه بیش از ۸ درصد دیگر سقوط کردند.
۲۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۳۴
ممنوعیت سفر به آمریکا طلا را پایین کشید
قیمت جهانی طلا در حالی بیش از ۳ درصد سقوط کرد که پس از ممنوعیت مسافرت از اروپا به آمریکا توسط ترامپ، سرمایه‌گذارن مضطرب به نقد کردن دارایی‌های خود رو آوردند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۵
رویترز: وحشت از کرونا اقتصاد آمریکا را رو به ویرانی می‌برد
تسریع شیوع ویروس کرونا نوسانات شدیدی در بازار‌های سراسر جهان به وجود آورده است، سرمایه‌گذاران نگرانند ترس از ابتلا به این ویروس و محدودیت‌های اعمال‌شده توسط دولت بر رفت‌وآمدها، هزینه‌ها را کاهش داده و اقتصاد را ویران کند.
۲۰ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۲:۵۱
پیش‌بینی کاهش تقاضای نفت در بازار جهانی با تغییر سوخت خودروها
آژانس بین‌المللی انرژی پیش‌بینی کرد: تا سال ۲۰۲۵ و با توجه به روند تغییر سوخت خودرو‌ها شاهد کاهش تقاضای نفت در جهان باشیم.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۶
بلومبرگ: «پوتین» اوپک را از رو برد
پنج سال سختی و حفاظت از سرمایه‌ها در برابر تهدید تحریم های آمریکا، روسیه را در موقعیت قدرتمندتری برای مقابله با قیمت پایین نفت نسبت به قبل قرار داده است.
۱۹ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۵
احتمال سقوط قیمت نفت به ۲۰ دلار با آغاز جنگ قیمتی
گلدمن ساچز هشدار داد
بانک سرمایه گذاری گلدمن ساچز هشدار داد جنگ قیمتی که به راه افتاده، می‌تواند قیمت نفت را تا بین ۲۰ تا ۳۰ دلار در هر بشکه پایین بیاورد.
قبلی۵بعدی