۰۵ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۱
قطعات خودرو ۱۰ تا ۱۵ درصد گران شد
اقلام پرمصرفی از جمله سرسیلند، واشر سرسیلند، دیسک صفحه کلاج و سایر قطعات پرمصرف شاهد رشد ۱۰ تا ۱۵ درصدی قیمت بوده است.
۰۴ آذر ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۶
بازار پر از کالا‌های قاچاق است / مشکلات فراوان تولیدکنندگان
بنا بر اعلام تولیدکنندگان لوازم خانگی بازار پر از کالا‌های قاچاق است و در این شرایط تولیدکننده امکان فروش محصولات در بازار نداشته و با مشکلات زیادی دست و پنجه نرم می‌کند.
۰۲ آذر ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۳
عمده چرخ خیاطی‌های قاچاق از بانه و بندرعباس وارد می‌شود
مدیر فروش و خدمات پس از فروش شرکت کاچیران:
مدیر فروش یکی از شرکت‌های تولیدکننده چرخ خیاطی در کشور از سهم ۲۲ درصدی چرخ خیاطی قاچاق در بازار خبر داد و مدعی شد: عمده چرخ خیاطی‌های قاچاق از بانه و بندرعباس وارد کشور می‌شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
طرح ویژه تعزیرات برای کنترل قیمت‌ها در فاز اول یک ماه اجرا می‌شود
رایگانی:
سخنگوی سازمان تعزیرات حکومتی گفت: طرح ویژه سازمان تعزیرات حکومتی برای کنترل قیمت‌ها و مقابله با افزایش آن در فاز اول یک ماهه اجرا می‌شود.
۲۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۳
آماده‌باش ۵۰۰ هزار بسیجی برای نظارت بر قیمت‌ها
رییس بسیج اصناف، بازاریان و فعالان اقتصادی کشور گفت: بسیج اصناف با داشتن ۵۰۰ هزار عضو در نظارت و بازرسی بر بازار و کنترل قیمت‌ها، اتاق اصناف را همراهی و نیروی مورد نیاز این بخش را تامین می‌کند.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۲۲:۴۳
بررسی توزیع ۱۸ میلیارد دلار با حضور مسئولان اطلاعات سپاه و وزارت اطلاعات
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس گفت: امروز کمیسیون، موضوع توزیع ۱۸ میلیارد دلار به نرخ ۴۲۰۰ تومان را در حضور مسئولانی از بانک مرکزی، وزارت اطلاعات و اطلاعات سپاه مورد بحث قرار داد.
۲۷ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
کالای ثبت نشده در «سامانه جامع انبارها» احتکار محسوب می‌شود
اطلاعیه سازمان حمایت:
سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: ثبت مشخصات انبارها، مالک انبار و کالا، میزان و نوع کالای ورودی و خروجی به آن‌ها در سامانه جامع انبار‌ها الزامی است.
۲۵ آبان ۱۳۹۸ - ۱۸:۵۸
دلال‌ها واردکننده خوراک دام و طیور شدند
مدیرعامل شرکت بازرگانی تعاونی‌های کشاورزی ایران گفت: بعد از انتقال وظایف بازرگانی بخش کشاورزی به وزارت صنعت، واردات خوراک دام و طیور توسط دلال‌ها صورت می‌گیرد.
۲۳ آبان ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۷
دستور معاون اقتصادی رئیس جمهور برای رفع معطلی در مرز باشماق
معاون اقتصادی رئیس جمهور گفت: عدم معطلی و حل مشکلات مرز باشماق هدف ماست چراکه این مرز از نظر استراتژیک اهمیت بالایی داشته و به‌دلیل ارتباطات با عراق و اقلیم کردستان، می‌تواند ظرفیت چند برابری داشته باشد.
۲۰ آبان ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۱
شکایت واردکنندگان «ذرت‌ آلوده» از سازمان استاندارد/ ذرت‌ها در اختیار اموال تملیکی است
معاون سازمان ملی استاندارد با بیان اینکه ذرت‌های آلوده در اختیار سازمان اموال تملیکی است، گفت: با وجود شکایت بخش خصوصی به دیوان عدالت اداری، در بحث ذرت‌های آلوده کوتاه نیامدیم و ذره‌ای از این ذرت‌ها وارد کشور نشده است.
۱۹ آبان ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷
توقیف بیش از ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق در استان بوشهر
فرمانده دریابانی استان بوشهر خبر داد
فرمانده دریابانی استان بوشهر از توقیف یک کامیون و یک شناور حامل بیش از ۳۰ هزار لیتر سوخت قاچاق طی دو عملیات جداگانه در حوزه بوشهر و گناوه خبر داد.
۱۸ آبان ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۷
نرخ واقعی کالا‌ها کمتر از رقم فعلی است/ با افت نرخ ارز قیمت کالا‌ها کاهش نیافت
مدیرکل تعزیرات استان تهران:
محمدعلی اسفنانی با بیان این‌که قیمت کالا‌ها در حال حاضر غیرواقعی بوده، چون در پی کاهش نرخ دلار کاهش پیدا نکرده‌اند گفت: باید مبنای قیمت‌گذاری اقتصادی تغییر کرده و ارز از مؤلفه‌های اصلی تعیین‌کننده قیمت کالا‌ها حذف شود.
قبلی۵بعدی