۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۵۹
قیمت دلار امروز چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۱
قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۹،۵۸۰ (بیست و نه هزار و پانصد و هشتاد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۱.۴۵ درصدی داشته است.
۲۱ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۵۵
قیمت سکه و طلا امروز چهارشنبه ۱۴۰۱/۲/۲۱
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۱،۳۱۱،۰۰۰ (یک میلیون و سیصد و یازده هزار) تومان رسیده بود، امروز - چهارشنبه ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۱۱ می ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۶۸ درصدی به ۱،۳۲۰،۱۰۰ (یک میلیون و سیصد و بیست هزار و یکصد) تومان رسید.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
۲۰ سرمایه‌گذار افغانستانی تابعیت جمهوری اسلامی ایران را اخذ کردند
۲۰ نفر از سرمایه‌گذاران افغانستانی که واجد شرایط تحصیل تابعیت جمهوری اسلامی بوده و مراحل قانونی آن را طی کرده بودند، تابعیت جمهوری اسلامی ایران را اخذ کردند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۵۶
آمادگی بسیج اصناف برای کمک به دولت در طرح اصلاح یارانه کالا‌های اساسی
مسئول سازمان بسیج اصناف از آمادگی بسیج اصناف برای کمک به دولت در اجرای طرح اصلاح یارانه کالا‌های اساسی خبرداد.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۰:۳۸
امضای سند برنامه کاری مشترک بین روسای کل گمرک ایران و جمهوری آذربایجان
روسای کل گمرک جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان سند برنامه کاری مشترک با هدف تسهیل و توسعه تجارت و گسترش همکاری‌های گمرکی و مرزی بین دو کشور را امضا کردند.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۲
گروه‌های جهادی در ۲۷ استان مشغولند/ چهارمین عملیات بزرگ جهادی متمرکز آغاز شده
در رزمایش جهادگران فاطمی مطرح شد
فرمانده سپاه محمد رسول الله تهران گفت: در تهران سامانه‌ای داریم که بالغ بر ۱۲۰ هزار خانواده محروم ثبت شده اند و کمک‌های معیشتی به صورت محله محور و پایگاه محور صورت می گیرد و بزرگ‌ترین شبکه توزیع محلی را در تهران بزرگ شاهد هستیم.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۲:۳۳
قیمت دلار امروز سه شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۰
قیمت دلار در بازار آزاد، امروز به ۲۸،۷۰۰ (بیست و هشت هزار و هفتصد) تومان رسید که نسبت به روز قبل، افزایش ۰.۵۵ درصدی داشته است.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۴
بسیج سازندگی کار جهادی در سوریه و عراق  را شروع کرده/ دولت قبل کمترین همکاری را با ما داشت
سردار زهرایی:
رئیس سازمان بسیج سازندگی کشور گفت: در سوریه و عراق کار‌های برون مرزی را شروع کردیم تا مدل عمل جهادی ما جهانی و بین‌المللی شود.
۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۳۸
قیمت سکه و طلا امروز سه شنبه ۱۴۰۱/۲/۲۰
هر گرم طلا ۱۸ عیار که ۲ روز پیش تا ۱،۳۱۰،۶۰۰ (یک میلیون و سیصد و ده هزار و ششصد) تومان رسیده بود، امروز - سه شنبه ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ مصادف با ۱۰ می ۲۰۲۲ - با رشد ۰.۰۳ درصدی به ۱،۳۱۱،۰۰۰ (یک میلیون و سیصد و یازده هزار) تومان رسید.
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۲۱:۲۷
۱۰۰ میلیارد دلار یارانه پنهان در انرژی پرداخت می‌شود
رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار یارانه پنهان در بحث انرژی داریم و در بخش نهاده‌ها و کالا‌های اساسی و دارو بیش از ۲۰ میلیارد دلار یارانه اختصاصی می‌یابد. دولت سیزدهم به دنبال اثربخشی یارانه‌هاست.
۱۹ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۹:۳۸
تأکیدات رهبر معظم انقلاب در حوزه روابط کار پیگیری ویژه می‌شود
عبدالملکی:
وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: امنیت شغلی کارگران، ساماندهی روابط کارگر و کارفرما ۲ مؤلفه مهم در حوزه تولید اشتغال‌آفرین است.
۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۴
قیمت دلار امروز یکشنبه  ۱۴۰۱/۰٢/۱۸
قیمت فروش دلار آمریکا امروز در صرافی بانک ملی ایران در مقایسه با نرخ اعلام شده در روز گذشته، ۲۵،۷۰۷ (بیست و پنج هزار و هفتصد و هفت تومان) اعلام شد.
قبلی۴بعدی