۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۲
عربستان با حساب‌های جعلی چه نسبتی دارد؟
یکی از هشتگ‌هایی که این روز‌ها در شمار ترند‌ها قرار گرفته، هشتگ تحریم صداوسیما است. این هشتگ به دلیل تصمیم ترامپ، مورد توجه ضدانقلاب قرار گرفت و به وسیله آن سعی می‌شود فشار بر جمهوری اسلامی را افزایش دهند.
۱۹ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴
واکنش جهرمی به حذف بسته‌های بلندمدت اینترنت
در توئیتر مطرح شد؛
وزیر ارتباطات با تایید حذف بسته های بلند مدت اینترنت موبایل از سوی اپراتورها گفت: ظرف ۴۸ ساعت این بسته ها بازگردانده می شوند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۲۳:۰۹
در برابر آینده کودکان و کشور مسئولیم/ امروز بچه‌ها برای والدین فیلترشکن نصب می‌کنند
آذری جهرمی در جشنواره کودک آنلاین:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: فضای مجازی برای ١٣ میلیون مخاطب کودک و نوجوان مجاز میست واقعیت است و باید برای آن فکری کرد.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۴
تغییرات تازه در توئیتر
توئیتر از این پس به کاربران خود امکان می‌دهد تا در زمان ارسال توئیت‌هایی که حاوی اطلاعات و مشکلات شخصی است، جزئیات بیشتری را در مورد مزاحمت‌های سایر افراد ارسال و گزارش کنند.
۱۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۵
از پشت پرده گرانی مدام اینترنت حذف بسته‌های بلند مدت اینترنت موبایل
اپراتور‌های بزرگ موبایل بسته‌های بلند مدت اینترنت را حذف کرده‌اند. تغییرات مداوم و رو به گرانی اینترنت موبایل در چندماه گذشته صدای مشترکان را درآورده است.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۲
امکان مجدد ثبت گوشی مسافری در سامانه گمرک/ گوشی ۲۰ درصد ارزان شد
رئیس اتحادیه دستگاه‌های مخابراتی از تصمیم کمیته رجیستری برای امکان مجدد اظهار گوشی‌های مسافری در سامانه گمرک و به تبع آن کاهش ۲۰ تا ۳۰ درصدی قیمت گوشی موبایل در بازار خبر داد.
۱۴ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۵
واکنش جهرمی به شعار «مرگ بر رجیستری»
وزیر ارتباطات در دفاع از طرح رجیستری گوشی، با بیان اینکه مشکل صنف موبایل ربطی به طرح رجیستری ندارد، گفت: سوال این است که چرا مدتهاست گوشی‌های منتظر عرضه به بازار، تعیین تکلیف نمی‌شوند.
۱۳ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
آبروریزی گوگل برای رقیب خود، اپل
یک گروه امنیتی در گوگل که برای شناسایی آسیب پذیری تولیدات شرکت‌های فناوری رقیب تلاش می‌کنند، این بار با افشای آسیب پذیری سیستم عامل مک اپل، آبروی آن را برده اند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۴
من‌وتو گرا داد، اپل پاتک زد/ نرم‌افزار‌های ایرانی IOS از دسترس خارج شدند
نریمان غریب، کارمند من‌وتو در مقاله‌ای که نام تعدادی از اپلیکیشن‌های ایرانی را اعلام کرد این سوال را خطاب به شرکت اپل مطرح کرد که سیستم بانکی ایران دارد از اپلیکیشن‌های ios (سیستم‌عامل اپل) روی پلتفرم اپل استفاده می‌کند و این سوال فضایی را برای اپل ایجاد می‌کند که یا به جبر یا به اختیار با این‌اپ‌ها برخورد کند.
۱۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۳
آیفون اطلاعات حساس کاربران را سرقت می‌کند
مقامات محلی در نیویورک به دنبال دریافت توضیحاتی از مارک زاکربرگ مدیرعامل فیس بوک در مورد این مساله هستند که چرا برخی برنامه‌های آیفون اطلاعات حساس کاربران را به طور مخفیانه برای این شرکت ارسال می‌کند.
۰۸ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۴
ویدئوهای کودکانه یوتیوب خودآزاری را به آنها یاد می‌دهد
برخی ویدئو‌های موجود در سایت یوتیوب که مضامین کودکانه دارند، به جای انکه نکات مثبتی را به کودکان آموزش دهند، خودآزاری را به بچه‌های کم سن و سال یاد می‌دهند.
۰۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۱
وزیر ارتباطات: ایران ماهواره ملی در مدار ژئو قرار می‌دهد
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به صدور پروانه فعالیت اپراتور ماهواره مخابراتی، گفت: بخش خصوصی پس از دریافت پروانه می‌تواند ماهواره‌ای طراحی کرده و در مدار ژئوی زمین قرار دهد.
قبلی۳بعدی