۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۳
نگاه دم دستی برخی افراد به معنویت در اینستاگرام
حجت الاسلام بی آزار تهرانی با اشاره به اینکه برخی افراد طبق ذائقه مخاطب در اینستاگرام پیام می‌گذارند که جو زدگی است، گفت: در اینستاگرام باید با کمک کار هنری چشم ها را خیره کرد اما کار هنری با تایید گرفتن برای جذب مخاطب متفاوت است.
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۹
توسعه کسب و کارها با استفاده از داده‌های ماهواره‌ای
مدیرکل توسعه کسب‌وکارهای فضاپایه سازمان فضایی ایران تأکید کرد: سیاست سازمان گسترده‌تر کردن و عمق دادن به بحث ضرورت استفاده از داده‌های فضایی است که در این راستا ورود بخش خصوصی و کسب‌وکارهای فضاپایه می توانند نقش موثری ایفا کنند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۳۵
مخابرات ۱۲۲ ملک را در ۱۱ استان به فروش گذاشت
مدیرعامل شرکت مخابرات ایران خبر داد؛
شرکت مخابرات ایران با برگزاری مزایده برای فروش ۱۲۲ ملک در ۱۱ استان، اعلام کرد: درآمد فروش املاک مازاد صرفا برای توسعه شبکه مخابراتی هزینه خواهد شد.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۸
خلاقيت جوانان، اسیر پیچ و‌ خم‌های اداري
توسعه استارت‌آپ مي تواند رفاه، امنيت و آسايش مردم را از گذشته بيشتر کرده و هم زمان اشتغال بسياري توليد کند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۹
قطع ۷۲ ساعته ارتباط ۵ مرکز مخابراتی تهران از فردا
ارتباط تلفنی در مراکز مخابرات شهید محلاتی، شهدای وردآورد، شهید زارعی، شهید برادری صالح آباد و قدس از ۱۸ دی ماه دچار اختلال می‌شود.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۶
مرحله سوم تست های ماهواره پیام با موفقیت انجام شد
سرپرست معاونت کاربرد و خدمات فضایی ایران با اشاره به طراحی نسل ماهواره‌های سنجشی پارس از طراحی ۲۶ کاربرد برای این ماهواره‌ها در کشور خبر داد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۲
تست ماهواره‌های ایرانی با موفقیت انجام شد
جهرمی خبر داد؛
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در حساب شخصی خود در خصوص تست موفق ماهواره‌های ایرانی اطلاعاتی را منتشر کرد.
۱۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰
ایجاد محدودیت در بلاک چین امکان پذیر نیست
مدیرعامل شرکت خدمات انفورماتیک گفت: با توجه به این که بلاک چین یک فناوری است، هیچ کشوری نمی‌تواند مانع ورود و فعالیت دیگر کشور‌ها در این حوزه شود.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۲۸
شبکه ملی اطلاعات الزام دنیای امروز
دبیر شورای عالی فضای مجازی گفت: ما نمی‌توانیم در مقابل روند تغییرات جهانی در زمینه فضای مجازی بی تفاوت باشیم به همین خاطر موضوعی به عنوان شبکه ملی اطلاعات مطرح می‌شود.
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۸
افزایش ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات به ۱۸ ترابیت بر ثانیه
جهرمی خبر داد:
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: طی یک سال اخیر در راستای توسعه شبکه ملی اطلاعات اقدامات مهمی صورت گرفت که نتیجه آن افزایش ۳۰۰ درصدی خدمات ابری، رشد ۱۰۰ درصدی، در بخش تماشای زنده تلوزیونی به صورت آنلاین افزایش ظرفیت هسته شبکه ملی اطلاعات از ۶.۸ ترابیت به ۱۸ ترابیت بر ثانیه
۱۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
پوسته‌های تلگرام توان فنی برای جدا شدن از پیام رسان اصلی را ندارند
مدیرعامل ایتا با انتقاد از حمایت زیرساختی دولت از پوسته های فارسی تلگرام گفت: ۲ ماه که هیچ ۲ سال هم بگذرد آنها توان فنی جدا شدن از تلگرام را ندارند.
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۴۵
وزیر ارتباطات: باید در فضای مجازی آتش به اختیار وارد شویم
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با اشاره به اینکه باید در فضای مجازی آتش به اختیار وارد شویم گفت: از متولیان تولید محتوا در حوزه کودک و نوجوان حمایت می کنیم زیرا این موضوع یک دغدغه همگانی است.
قبلی۳بعدی