۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۱۶
زارع‌پور: به همکاری رسانه‌ها نیاز داریم/ در سال‌های گذشته کمتر به توسعه فناوری اطلاعات پرداخته شده
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در جمع روسای روابط عمومی‌های وزارت ارتباطات، شرکت‌های تابعه و خبرنگاران، رسانه‌ها را چشم بیدار و ناظر جامعه عنوان کرد و گفت: برای تبیین برنامه‌های وزارت ارتباطات به همکاری رسانه‌ها نیاز داریم.
۱۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
ثبت ۷۰۲ هزار شکایت در حوزه ارتباطات
از ابتدای راه‌اندازی سامانه پاسخگویی صورت گرفت
تعداد شکایت‌های مردم از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، ظرف مدت هفت سال به بیش از ۷۰۲ هزار شکایت رسیده است.
۰۷ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۳
کشف آسیب‌پذیری سایبری بین‌المللی توسط استارتاپ ایرانی
یکی از استارتاپ‌های ایرانی فعال در حوزه امنیت سایبری اعلام کرد که به تازگی آسیب‌پذیری جدی در یک نرم افزار مدیریت پسورد بین‌المللی را یافته و با گزارش آن به شرکت سازنده، باعث برطرف کردن آن شده است.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۳۷
زارع‌پور: توسعه فیبر نوری نسخه شفابخش مشکل اینترنت کشور است
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص وضعیت فیبر نوری، تغییرات تعرفه اینترنت، شبکه ملی اطلاعات، راه‌اندازی اپراتور‌های خدمات‌رسان، توسعه صنعت فضایی کشور و دیگر موارد توضیحاتی را ارائه داد.
۰۶ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۰۸:۲۰
افزایش قیمت اینترنت به بهانه‎ توسعه زیرساخت
افزایش قیمت اینترنت به بهانه‎های توسعه زیرساخت و افزایش هزینه دلاری اپراتور نادرست بوده و با استناد به آمار‌های جهانی حکایت از کاهش قیمت اینترنت دارد.
۰۳ ارديبهشت ۱۴۰۱ - ۱۵:۲۶
سامانه نظارت مردمی سه ماهه راه‌اندازی می‌شود
پیرو درخواست رئیس جمهوری و با دستور وزیرارتباطات؛
پیرو دستور رئیس جمهوری مبنی بر فراهم‌آوردن شرایط نظارت مردمی وزیر ارتباطات از رئیس سازمان فناوری اطلاعات خواست ظرف سه ماه سامانه نظارت مردمی را به صورت برخط راه‌اندازی کند.
۲۵ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۹:۴۲
طرح وزارت ارتباطات برای جبران افزایش قیمت اینترنت
معاون وزیر ارتباطات تشریح کرد؛
رئیس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به تغییرات قیمت بسته‌های اینترنتی از تهیه برنامه‌ای جبرانی برای اقشار کم برخوردار خبر داد.
۲۲ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۰:۲۷
امسال ۷۰ درصد شبکه ملی اطلاعات اجرایی می‌شود
وزیر ارتباطات:
وزیر ارتباطات با بیان اینکه اجرایی شدن ۷۰ درصد شبکه ملی اطلاعات در سال جاری یکی از برنامه‌ریزی‌هایش است، گفت: تلاش می‌کنیم که در سال جاری یک واحد درصد به سهم اقتصاد دیجیتال از کل تولید ناخالص ملی افزوده شود.
۲۰ فروردين ۱۴۰۱ - ۰۹:۱۶
ماجرای افزایش ناگهانی قیمت اینترنت / گرانی اینترنت با مجوز بوده است؟
در میانه ماه ابتدایی سال جدید اخباری مبنی بر افزایش قیمت بسته‌های اینترنتی در رسانه‌ها منتشر شده که در پی آن شرکت مخابرات ایران و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به این اخبار واکنش نشان دادند.
۱۹ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۱:۵۵
اطلاعیه وزارت ارتباطات درباره افزایش تعرفه اینترنت اپراتور‌های ارتباطی
سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی پیرو افزایش تعرفه در بخشی از بسته‌های اینترنت و دغدغه مردم نسبت به شیوه اعمال مقررات و رعایت حقوق مصرف کنندگان اطلاعیه صادر کرد.
۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۲۲:۱۷
پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در سال جاری باید به ۷۰ درصد برسد
وزیر ارتباطات در جلسه شورای معاونین
وزیر ارتباطات با تاکید بر هدف گذاری برای افزایش ۱.۵ واحد درصدی اقتصاد دیجیتال از تولید ناخالص ملی، گفت: پیشرفت شبکه ملی اطلاعات در سال جاری باید به ۷۰ درصد برسد.
۱۷ فروردين ۱۴۰۱ - ۱۱:۳۰
تشکیل کارگروه توسعه و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه ICT
در جلسه مشترک وزیر ارتباطات و معاون علمی رئیس جمهور مصوب شد تا طی یک هفته کارگروه توسعه و حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان در حوزه ICT شکل بگیرد و بخش خصوصی در فعالیت‌های این حوزه بیش از گذشته فعال باشد.
قبلی۴بعدی