۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۲۳:۱۹
سهم سواری کرایه در جابجایی مسافران نوروزی به ۴۷.۸ درصد رسید
معاون حمل‌و نقل وزیر راه:
معاون حمل‌و نقل وزیر راه و شهرسازی خبر داده است که تا روز یکم فروردین ۲.۵۶۵.۷۶۳ مسافر توسط حمل‌و نقل عمومی جاده‌ای جابجا شده اند که ۴۷ درصد آن از طریق سواری کرایه بوده است.
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۳۳
سامانه بارشی جدید ۶ فروردین از راه می‌رسد
مدیرکل پیش‌بینی و هشدار سازمان هواشناسی گفت: دو روز آینده در شرق و شمال‌شرق کشور کاهش دما خواهیم داشت و امروز هم در نیمه غربی و مرکز کشور، همچنین استان‌های واقع در دامنه‌های البرز، کاهش محسوس دما داریم.
۰۲ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
بذرپاش: پس از تعطیلات به سراغ گران‌فروشان بلیت هواپیما می‌رویم/ تأخیر پرواز‌ها کاهش می‌یابد
وزیر راه و شهرسازی گفت: در موضوع سوءاستفاده از نرخ بلیت هواپیما و گران فروشی، تعارف نداریم و بعد از تعطیلات به سراغ خاطیان خواهیم رفت.
۰۱ فروردين ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۵
جاده کندوان یک‌طرفه شد/ ارتفاعات شمال مه‌آلود و پایین‌دست بارانی
رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه کندوان تا اطلاع بعدی یک‌طرفه شد، گفت: درحال حاضر ارتفاعات محور‌های شمال مه‌آلود و محور‌های پایین‌دست بارانی و لغزنده است.
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۱:۲۷
ترافیک سنگین در آزادراه کرج-قزوین/ بارش باران در محورهای استان های غربی
کارشناس مرکز مدیریت راه‌های کشور از ترافیک سنگین در آزادراه کرج- قزوین و بارش باران در برخی محور‌های استان‌های غربی کشور خبر داد.
۲۸ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۰۲
بارش‌های سیل‌آسا در ۳۱ استان
هواشناسی هشدار داد
سازمان هواشناسی با اشاره به ورود سامانه بارشی به کشور طی امروز برای ۳۱ استان هشدار سطح زرد آب‌گرفتگی، طغیان رودخانه‌ها و خسارت به محصولات کشاورزی صادر کرد.
۲۷ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۵۸
افتتاح مرکز کنترل پروازهای نوروزی در سازمان هواپیمایی
مرکز کنترل پرواز‌های نوروزی با هدف کاهش تاخیر پرواز‌ها در آستانه تعطیلات سال نو، با حضور نمایندگان شرکت‌های هواپیمایی در محل سازمان هواپیمایی افتتاح شد.
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۵۵
فاز‌های جدید مسکن مهر پردیس تحویل شهرداری شده است
معاون وزیر راه:
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: تمامی فاز‌های مسکن مهر پردیس و منابع مورد نیاز برای حوزه خدمات شهری، رفت و روب و نگهداشت شهر به شهرداری تحویل شده است.
۲۶ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۹:۱۱
۱۳ کیلومتر بزرگراه در محور مواصلاتی زاهدان - بیرجند زیر بار ترافیک رفت
مدیرکل راه و شهرسازی سیستان و بلوچستان گفت: ۱۳ کیلومتر بزرگراه در محور زاهدان- بیرجند در آستانه نوروز ۱۴۰۲ به منظور افزایش ایمنی سفر مسافران و کمک به توسعه اقتصادی این استان زیر بار ترافیک رفت.
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۰:۲۴
رشد ۱۲ درصدی تردد جاده‌ای
طی شبانه روز گذشته، براساس آخرین اطلاعات دریافتی از ۲۵۸۱ ترددشمار فعال در محور‌های برون‌شهری، نسبت به روز قبل ۱۲ درصد افزایش را نشان می‌دهد.
۲۵ اسفند ۱۴۰۱ - ۰۹:۴۲
ابلاغ آیین‌نامه حمایت از تولید در وزارت راه
وزیر راه و شهرسازی از ابلاغ آیین‌نامه حمایت از تولید، دانش بنیان و اشتغال آفرین در وزارت راه و شهرسازی خبر داد.
۲۴ اسفند ۱۴۰۱ - ۱۶:۳۴
بذرپاش: نوروز امسال در بالاترین سطح تقاضای سفر قرار داریم
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به گلایه مردم از کمبود بلیت، گفت: نوروز امسال در بالاترین سطح تقاضای سفر قرار داریم و امیدواریم تا سال دیگر با واردات و ساخت انواع ناوگان ریلی از جمله واگن‌های مسافری، حداقل به تقاضای بالای سفر در بخش ریلی پاسخ داده شود.
قبلی۲بعدی