۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
برنامه بازآفرینی ۱۸ محله تهران تصویب شد
مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: عملیات اجرایی در ۱۸ محله هدف در استان تهران از ابتدای سال ۹۸ آغاز می‌شود و همه­ دستگاه‌های ذی‌ربط در این حوزه خود را ملزم به اجرای برنامه دانسته و نسبت به آن اعلام آمادگی کرده‌اند.
۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۵
نوسازی مسکن روستایی با استفاده از اقساط بازگشتی مسکن مهر
با توجه به سرعت نامناسب نوسازی واحد‌های غیرمقاوم مسکن روستایی، انتظار می‌رود، در بودجه ۹۸ توجه ویژه‌ای به این بخش شود که تشکیل صندوق قرض‌الحسنه‌ای از اقساط بازگشتی مسکن مهر می‌تواند کارساز باشد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۵
نامه وزیر راه به حداد عادل؛ فرهنگستان، واژه
اسلامی در نامه‌ای به حدادعادل خواستار موافقت با استفاده از کلمه "لجستیک" در نام شرکت‌ها و متون رسمی به نهاد‌های مربوطه به ویژه اداره کل ثبت شرکت‌ها و مؤسسات غیرتجاری سازمان ثبت اسناد و املاک کشور شد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳
حمل ۲۰ هزار تن گندم از بندر امام به چابهار
مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی از اجرای نخستین جابه‌جایی گندم میان بنادر داخلی کشور با استفاده از ناوگان دریایی خبر داد.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
چرا با وجود باران های بسیار در پاییز باز هم سدها خالی است؟
استمرار خشکسالی و خشکی اراضی، باعث شده بارش‌ها کمتر به روان‌آب تبدیل شود و تاثیر چندانی در میزان ذخایر سدهای کشور نداشته است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
سالانه یک میلیارد سفر حومه‌ای به تهران
مدیرعامل شرکت راه‌آهن گفت: این شرکت در مسیر‌های تهران به سمت قزوین، زنجان، گرمسار، پاکدشت و قم سرمایه‌گذاری زیادی انجام داده است.
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۴
راه‌اندازی واگن‌های ویژه «سریر» رجا در مسیر تهران – شیراز
شرکت حمل و نقل ریلی رجا در جهت گسترش خدمات ریلی مسافری و به منظور رفاه حال هم‌وطنان، واگن‌های ویژه «سریر» را در قطار مسیر تهران- شیراز راه‌اندازی کرد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۴
تایید پیشنهادهای جدید برای سرعت دادن به تکمیل مسکن مهر
پیشنهادهای شتاب‌دهنده بانک مسکن درباره پروژه‌های باقی‌مانده مسکن مهر در شورای هماهنگی مسکن بررسی و وزیر راه و شهرسازی این پیشنهادها را تایید کرد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۱
عرضه و تقاضای نامتناسب عامل افزایش اجاره بهای مسکن
رئیس گروه اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: کنترل اجاره بها راهکار کوتاه مدت ندارد و تنها با ثبات، امنیت اقتصادی، رونق ساخت و ساز و ایجاد تناسب بین درآمد مردم و تورم می‌توان کاری کرد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد
نبیان، از اعلام آمادگی برای واگذاری زمین به بنیاد مسکن انقلاب اسلامی برای احداث ۱۰۰ هزار واحد مسکونی برای اقشار کم درآمد، خبر داد.
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۸
خلق سفرهای ریلی خوش برای مسافرین با ارائه خدمات مناسب
اولین جلسه ستاد نوروزی سال ۹۸ راه آهن با حضور قائم مقام، معاونین مدیرعامل، مدیران ستادی ذیربط و مدیران مناطق به صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد .
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۰
سرنوشت نامعلوم سود بازگشتی تسهیلات مسکن مهر در بانک مسکن
عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: عملکرد مجهول بانک مسکن درباره سرنوشت بازگشت سود تسهیلات مسکن مهر باید شفاف و روشن شود.
قبلی۳بعدی