۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸
رکوردشکنی قیمت مسکن در دولت روحانی
بررسی آمار رسمی حاکی از آن است که قیمت مسکن در دولت دوم روحانی رکورد افزایش قیمت را شکسته است؛ طی دو سال اخیر قیمت مسکن در مقایسه با سال ۹۲ بالغ بر۲۲۶ درصد رشد داشته است.
۱۳ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۷
حق کمیسیون بنگاه‌های املاک باید یکسان شود
رئیس اتحادیه مشاوران املاک:
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با بیان اینکه موافق یکسان شدن نرخ حق کمیسیون بنگاه‌های معاملات املاک در سراسر کشور هستیم، گفت:‌بار‌ها پیشنهاد شده است تا نرخ کمیسیون معاملات املاک سراسری شده و نیم درصد تعیین شود.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
ابهامات قیمت‌گذاری پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن / انبوه‌سازان قیمت را به دست می‌گیرند
اظهارات دولت و انبوه سازان در ارتباط با نحوه فروش واحد‌های مسکونی در روش مشارکتی تفاوت بسیاری باهم دارد. این امر می‌تواند در آینده مشکلات زیادی در زمینه عرضه این واحد‌ها به وجود بیاورد.
۱۲ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶
مجهول‌الهویه‌های مجازی در خدمت گرانی!
بین مشاوران املاک مجاز و غیر‌مجاز که عده‌ای از آن‌ها در خدمت دپو‌کنندگان و محتکران مسکن هستند، در فضای مجازی برای رشد قیمت‌ها یک رقابت مخرب شکل گرفته است.
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۵
وزیر راه: کمبود مسکن داریم / تعداد واحد‌های مسکونی موجود ۲ میلیون بیش‌تر از خانوار
وزیر راه و شهرسازی می‌گوید: تعداد مسکن‌های موجود از تعداد خانوار‌های متقاضی، حدود ۲ میلیون واحد بیش‌تر است، اما با این وجود، بازار با کمبود مسکن مواجه است که این مشکل نشأت گرفته از وجود خانه‌های خالی در کشور است.
۰۹ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۵۶
آماده‌سازی آزادراه کنارگذر جنوبی تهران تا پایان امسال
آزادراه کنارگذر جنوبی تهران به عنوان یکی از کریدور‌های استراتژیک جاده‌ای کشور، با سرمایه‌گذاری ۷۰ درصدی قرارگاه خاتم، پیمانکاری قرارگاه و استفاده از توان بخش خصوصی، تا پایان امسال تحویل مردم می‌شود تا نمادی از یاری‌رسانی سپاه به دولت در تنگنا‌های مالی باشد.
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۹
زندگی ۲۰ میلیون ایرانی در بافت فرسوده
معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت بازآفرینی شهری ایران گفت: ۲۰ میلیون ایرانی در قالب پنج میلیون و ۷۰۰ هزار خانوار در بافت‌های فرسوده شهری زندگی می‌کنند.
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹
آمادگی فرودگاه پیام برای پروازهای مسافری / مالکیت فرودگاه با وزارت ارتباطات است
مدیرعامل فرودگاه بین المللی پیام با اشاره به آمادگی این فرودگاه برای انجام پرواز‌های مسافری، گفت: امکان انجام پرواز‌های ایرتاکسی و آمبولانسی نیز وجود دارد.
۰۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۱۱
تاخیرهای مکرر در افتتاح مسکن مهر «هسا» پرند
در حالی طبق اعلام شرکت عمران پرند قرار بود بخشی از پروژه‌های مسکن مهر هسا این شهر از ماه گذشته تکمیل شود که در جدول منتشر شده جدید تمام پروژه‌های مسکن مهر از جمله هسای سابق با تاخیر چند ماهه تکمیل می‌شوند.
۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۳۰
معاملات آپارتمان تهران در تیرماه نسبت به سال قبل ۶۴ درصد کاهش یافت
بر اساس اعلام بانک مرکزی، تعداد معاملات آپارتمان‌های مسکونی شهر تهران در تیرماه سال ۱۳۹۸، به ۴.۸ هزار واحد مسکونی رسید که نسبت به ماه مشابه سال قبل ۶۴.۶ درصد کاهش را نشان می‌دهد.
۰۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۳:۵۶
شرایط خرید مسکن برای دهک‌های هدف به شدت سخت شده است
دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان:
دبیر کانون سراسری انبوه‌سازان کشور با بیان اینکه متقاضی مسکن در بازار وجود دارد، اما نمی‌توانند خود را با این قیمت‌ها به بازار نزدیک کنند، گفت: شرایط برای خرید مسکن برای دهک‌های هدف به شدت سخت شده است.
۰۵ مرداد ۱۳۹۸ - ۲۱:۲۹
پیش‌فروش بلیت قطار تهران - آنکارا از یکشنبه آغاز می‌شود
یک مقام مسئول در شرکت راه آهن:
معاون راه آهن گفت: پیش‌فروش بلیت قطار تهران-آنکارا و برعکس از فردا (یکشنبه ۶ مرداد) آغاز می‌شود و اولین حرکت این قطار ۱۶ مرداد است.
قبلی۴بعدی