۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۴
افتتاح قطعات دوم و سوم آزادراه همت - کرج
با افتتاح قطعات دوم و سوم آزادراه همت - کرج توسط رئیس جمهور، این آزادراه به کرج متصل شد و چهارمین مسیر بین پایتخت و استان البرز به بهره‌برداری رسید.
۲۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۸:۵۰
بخشنامه‌ها شفاف نیست؛ مردم در کنسلی بلیت‌های نوروز سرگردان هستند
در حالی که مردم طبق بخشنامه پنجم اسفند وزیر راه و شهرسازی به دنبال کنسلی بلیت سفر‌های نوروز خود هستند، اما بررسی‌های میدانی حاکی از بروز برخی مشکلات در این حوزه دارد.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۰۵
دریافت جریمه کنسلی از بلیت‌ سفرهای نوروزی تخلف است
عضو کمیسیون عمران مجلس با بیان این‌که دریافت خسارت کنسلی از بلیت‌ پروازها و قطار تخلف است،‌گفت:‌دولت باید هزینه های عدم دریافت کنسلی بلیت را جبران کند.
۲۶ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
آغاز ثبت نام مرحله دوم طرح ملی مسکن در ۹ استان/ کافی نت نروید
معاونت مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی از آغاز مرحله دوم ثبت نام طرح اقدام ملی مسکن در ۹ استان از ساعت ۱۰ صبح امروز دوشنبه ۲۶ اسفند تا ساعت ۲۴ فردا خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۱:۱۰
مردم از مراجعه‌ی حضوری به ایستگاه راه‌آهن خودداری کنند/ استرداد بلیت قطار‌های مسافری از طریق تماس با تلفن ۱۵۳۹
در گفتگو با دانشجو
مدیرکل روابط عمومی شرکت راه آهن جموری اسلامی ایران گفت: مردم برای استرداد بلیط قطار بجای مراجعه حضوری از طریق تماس با تلفن ۱۵۳۹ اقدام کنند.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۲
ثبت نام ۵۸۰ هزار نفر در طرح مسکن ملی از طریق سامانه پیامکی
معاون حمل و نقل وزیر راه خبر داد
معاون حمل و نقل وزیر راه و شهرسازی از آخرین اقدامات انجام شده در بحث مبارزه با بیماری کرونا درخصوص موضوع اقدام ملی مسکن خبر داد.
۲۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۰۹:۰۶
ارسال طرح نظام اجاره‌داری حرفه‌ای به وزارت صمت
معاون مسکن و ساختمان وزیر راه و شهرسازی از ارسال طرح نظام اجاره‌داری حرفه‌ای به برخی دستگاههای دولتی مثل وزارت صنعت، معدن و تجارت خبر داد و گفت:این طرح برای اینکه به عنوان یک شغل محسوب شود، به دستگاه‌های حمایتی ارسال شد.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۷:۰۵
نرخ اجاره بهای مسکن تابعی از قیمت مسکن است/نوسان قیمت مسکن کمتر از نرخ تورم
رئیس اتحادیه مشاوران املاک:
رئیس اتحادیه مشاوران املاک با تاکید بر اینکه نرخ اجاره بهای مسکن تابعی از قیمت مسکن است گفت: هر گونه نوسانی در قیمت مسکن در سال آینده کمتر از نرخ تورم عمومی خواهد بود.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
سازمان راهداری: صدور حواله لاستیک اتوبوس و کامیون اینترنتی شد
سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای اعلام کرد: برای کاهش مراجعات حضوری رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای، حواله لاستیک این ناوگان به صورت غیر حضوری و اینترنتی صادر می‌شود.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۰
تخلف آشکار شرکت‌های هواپیمایی / سازمان هواپیمایی تماشاچی است
در حالی وزیر راه دستور استرداد وجه بلیت پرواز‌های داخلی را داده و بخشنامه مربوطه نیز به ایرلاین‌ها ابلاغ شده که برخی شرکت‌های هواپیمایی بی توجه به دستور اسلامی مبلغ بلیت را با کسر جریمه به مردم پرداخت می‌کنند.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶
تکذیب قرنطینه و مسدودی ورودی‌های تهران / انجام تست کرونا در ورودی‌ها
در حالی شایعاتی مبنی بر مسدود شدن ورودی‌های استان تهران در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده که در حال حاضر در ورودی‌های استان فقط از مردم تست کرونا گرفته می‌شود و فعلا مسدودی در کار نیست.
۲۴ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۴
پرداخت ۸۰ میلیارد تومان پول نقد به مسافران بابت کنسلی بلیت
معاون وزیر راه خبر داد
معاون وزیر راه و شهرسازی گفت: بابت کنسلی بلیت قطار‌های اسفندماه و ایام نوروز ۹۹، تاکنون حدود ۸۰ میلیارد تومان پول به مسافران قطار پرداخت شده است.
قبلی۴بعدی