۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
ماجرای فیلم سگ‌کُشی با اسید به روایت شهرداری
فیلمی در فضای مجازی منتشر شد که در آن سگ‌های بلاصاحب را با سرنگ اسیدی کشتند. مسؤولان شهری تاکید دارند این فیلم برای گذشته است و کشتن سگ‌های ولگرد با سرنگ قانونی است.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۲۷
افتتاح ۶ ایستگاه جدید خط ۷ تا پایان سال
معاون شهردار تهران خبر داد:
معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری تهران با اشاره به بهره‌برداری غیررسمی دو ایستگاه محمدیه و بسیج در خط ۷ متروی تهران، از افتتاح ۶ ایستگاه دیگر این خط تا پایان سال جاری خبر داد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
امکان ثبت درخواست اینترنتی ۳۶ خدمت برای مددجویان در سطح کشور فراهم شد
ثمره هاشمی:
رئیس مرکز برنامه‌ریزی و پژوهش کمیته امداد از پایان دوره آزمایشی اجرای درگاه درخواست‌دهی اینترنتی خدمات مددجویان خبر داد و گفت: با فراهم شدن شرایط اجرای کشوری، امکان ثبت درخواست اینترنتی ۳۶ خدمت کمیته امداد برای مددجویان فراهم شد.
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۸
۶۰ تن طلا در بازار‌ ریخته می‌شود و عده‌ای خاص می‎خرند! / قوه قضائیه فقط با دزد برخورد نمی‌کند؛ دستگاه‌ها را به خط می‌کند
حجت‎الاسلام اژه‎ای:
معاون اول قوه قضاییه با بیان اینکه این قوه برای گام دوم انقلاب برنامه ریزی می‌کند گفت: اگر دزدی گرفته می‌شود فقط با او برخورد نمی‌شود؛ تمام دستگاه‌ها به خط می‌شوند که چرا کاری کردید ارز ما در اختیار عده‌ای قرار گیرد؟
۲۸ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۹
شرایط بیمه و دریافت حقوق بازنشستگی زنان خانه‌دار
قائم مقام سازمان تامین اجتماعی گفت: یکی از خدمات سازمان تامین اجتماعی بیمه زنان خانه است. زنان خانه دار با ۱۸ تا ۵۰ سال سن می‌توانند به شعب سازمان تامین اجتماعی مراجعه و تقاضای بیمه کنند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۲۲
۳۰ مرداد آخرین مهلت ثبت‌نام در «طرح راهنمای زائر» ویژه پیاده‌روی اربعین
داوطلبان واجد برای حضور در «طرح راهنمای زائر» ویژه پیاده‌روی اربعین حسینی می‌توانند تا ۳۰ مرداد ماه نسبت به ثبت‌نام خود اقدام کنند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۵
هشدار پلیس فتا به مردم/ مراقب ترفند‌های جدید کلاهبرداران در فضای مجازی باشید
رئیس پلیس فتا پایتخت ضمن توصیه به شهروندان در خصوص شگرد‌های جدید کلاهبرداران در فضای مجازی، بیان داشت: طمع، اعتماد و ساده لوحی سه ضلع مثلثی است که کاربران را در فضای مجازی دچار مشکل و دردسر می‌کند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۰
۷ هزار نفر از حجاج با ۲۸ پرواز به کشور به ایران بازگشتند
رئیس ستاد عملیات حج در مکه گفت: طی روز‌های جمعه و شنبه ۲۵ و ۲۶ مرداد ۶ هزار و ۹۴۵ نفر از حجاج کشورمان با ۲۸ پرواز شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی به ایران بازگشتند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
سالاری: شرط اصلی استفاده از بیمه کارگران ساختمانی اشتغال در مشاغل کارگری ساختمان است
مدیرعامل سازمان تأمین اجتماعی گفت: شرط اصلی استفاده از بیمه کارگران ساختمانی اشتغال در مشاغل کارگری ساختمان است که احراز آن با همکاری انجمن‌های صنفی این عزیزان انجام می‌شود و کسانی که مستحق نیستند خارج و افراد محق جایگزین می‌شوند.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۷
پویش «تا مهر با همدلی» با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان آغاز شد
مدیر کل کمیته امداد استان تهران از آغاز پویش «تا مهر با همدلی» با هدف تامین لوازم التحریر دانش آموزان نیازمند خبر داد.
۲۷ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۱:۳۶
مرگ ۱۳ زائر حج در مکه و مدینه/ بازگشت ۴۳ زائر بیمار ایرانی از عربستان
معاون مرکز پزشکی حج و زیارت جمعیت هلال احمر ایران از انتقال ۴۳ زائر ایرانی حج به کشور برای درمان خبر داد.
۲۶ مرداد ۱۳۹۸ - ۱۶:۴۲
۳۰۰۰ بسته جهیزیه برای زوج‌های بی‌بضاعت در قالب پویش «احسانه» تامین شد
پویش احسانه توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در سال جاری قصد دارد تا با شناسایی زوج‌های بی‌بضاعت و ارئه ۳ هزار بسته جهزیه، گامی را برای تسهیل ازدواج جوانان در مناطق محروم بردارد.
قبلی۲بعدی