۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۹:۳۳
آخرین وضعیت آب و هوای کشور / پیش بینی بارش باران، برف و تگرگ در ۲۶ استان تا یکشنبه
سازمان هواشناسی از بارش بارن، برف، تگرگ و وزش باد شدید طی امروز تا یکشنبه آینده در ۲۶ استان خبر و نسبت به سیلابی شدن رودخانه‌ها هشدار داد.
۱۲ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۶
از سقوط فرزندآوری تا سونامی طلاق
یادداشت/
با اجرای غیرکارشناسانه برنامه جامع کنترل جمعیت و قانون تنظیم خانواده که از میانه دهه شصت در کشور در دستور کار قرار گرفت، نرخ رشد جمعیت کشور از ۹/۳ درصد در سال ۱۳۶۵ به ۲۴/۱ درصد در سال ۱۳۹۵ تنزل یافته و نرخ باروری ...
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۶
افزایش ۱۵ تا ۷۷ درصدی حقوق بازنشستگان
شریعتمداری خبر داد
وزیز تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: با تحقق وعده اعتبار تخصیصی سازمان برنامه و بودجه، می توانیم بین ۱۵.۸ درصد تا ۷۷.۳ درصد حقوق بازنشستگان را افزایش دهیم.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۴۹
شناسایی ۳۱۸۶ مبتلای جدید به کرونا / ۳۳.۵ درصد مبتلایان بهبود یافته‌اند
سخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی ۳۱۸۶نفر مبتلای جدید به ویروس کرونا در بیست و چهار ساعت گذشته خبر داد.
۱۱ فروردين ۱۳۹۹ - ۰۶:۱۲
آمار‌های ناهماهنگ شاغلین کشور / کارآفرینی راه برون رفت از بحران بیکاری
گزارش/
در کشوری جوان زندگی می‌کنیم، جوانانی که عملکردشان ثابت کرده امروزه در حوزه‌های مختلف علمی حرف‌های بسیاری برای گفتن دارند؛ و این یعنی نیروی انسانی کارآمد به میزان لازم در کشور برای توسعه همه جانبه وجود دارد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۴۰
بررسی اعطای تسهیلات کم بهره، امهال بدهی و پوشش بیمه بیکاری
در دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی مطرح شد؛
دومین جلسه کمیته بهداشتی، فرهنگی و اجتماعی ۹ فروردین امسال با حضور معاون روابط کار و معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی، نماینده معاونت درمان سازمان تأمین اجتماعی، نمایندگان تشکل‌های کارگری و کارفرمایی برگزار و اهداف قابل پیگیری در سه بخش اعطای تسهیلات کم بهره، امهال بدهی و پوشش بیمه بیکاری مطرح شد.
۱۰ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۶:۰۱
استمداد جامعه کارگری از محضر مقام معظم رهبری
رئیس کانون مستمری بگیران تامین اجتماعی گفت: استمداد جامعه کارگری از محضر مقام معظم رهبری این است که اجازه ندهند سهم کارگران را از صندوق توسعه ملی خرج جای دیگری شود
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۸:۱۳
طراحی ده‌ها بازی و سرگرمی برای کودکان در فضای مجازی انجام شد
برای روز‌های قرنطینه
از سوی اداره آموزش شهروندی منطقه ۱۱ در پی شیوع ویروس کرونا و قرنطینه خانگی سرگرمی‌ها و فعالیت‌های جمعی برای کودکان با همراهی والدین طراحی و در فضای مجازی اطلاع رسانی شده است.
۰۹ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۰:۰۸
خدمت‌رسانی بیمارستان‌های بنیاد برکت با ظرفیت ۱۰۰۰ تختخواب به بیماران کرونایی
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) خبر داد
مدیرعامل بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان امام (ره) گفت: ۸ بیمارستان ساخته شده توسط ستاد اجرایی فرمان امام (ره) با ظرفیت ۱۰۰۰ تختخواب در حال خدمت رسانی به بیماران کرونایی هستند.
۰۸ فروردين ۱۳۹۹ - ۲۳:۴۴
مهلت ۳٠ روزه کارگران بیکار شده برای دریافت بیمه بیکاری ناشی از کرونا
مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان ایلام گفت:مطابق قانون بیمه بیکاری، کارگرانی که با شروع بیماری کرونا شغل خود را از دست داده‌اند، بیمه بیکاری دریافت می‌کنند.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۵:۵۲
پیش بینی کنترل کرونا تا پایان فروردین/ تفاوتی در پذیرش اتباع خارجی وجود ندارد
سخنگوی وزارت بهداشت گفت: فکر می‌کنیم تا ۱۵ فروردین ماه صحبت از مهار و کنترل بیماری دشوار است؛ البته با مشارکت عمومی و اعمال محدودیت‌ها فکر می‌کنیم این موضوع تا آخر فروردین محقق خواهد شد.
۰۷ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۴:۵۱
حریرچی: نگران وضعیت سیستان و بلوچستان در روز‌های آینده هستم
حریرچی گفت:مشکلی در این استان از بابت اقدامات درمانی نداریم و با توجه به اینکه ۱۲۰ هزار نفر از سیستانی‌ها از سایر استان‌ها به این استان آمده اند کمی نگرانی برای ما ایجاد کرده است.
قبلی۵بعدی