۲۶ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۸
فروشندگان سکه تقلبی به دام افتادند+ عکس
سرهنگ مرتضی نثاری از دستگیری باند ۹ نفره که اقدام به سرقت خودروهای لوکس و فروش سکه‌های تقلبی در سطح تهران می‌کردند خبر داد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۷
کارتابل پرفعالیت پلیس در برخورد قاطع با معتادین متجاهر مناطق شوش، مولوی و هرندی
فرمانده پلیس آگاهی تهران بزرگ اعلام شد:
رحیمی گفت: برخورد قاطع پلیس با موضوع تردد معتادین متجاهر و دستگیری خرده فروشان موادمخدر این مناطق، توجه به اماکن و کانون‌های تخلف آن‌ها یعنی منازل جرم خیز و پاتوق‌های خانگی معتادین و فروشندگان موادمخدر کماکان در دستور کار پلیس پایتخت قرار دارد.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۷
دستور دادستان کل کشور به دادستان سیستان و بلوچستان برای برخورد با عوامل حادثه
در پی حادثه تروریستی جاده خاش- زاهدان صورت گرفت
دادستان کل کشور طی پیامی ضمن محکومیت حادثه تروریستی در جاده خاش – زاهدان، از دادستان مرکز استان سیستان و بلوچستان خواست با همکاری نیرو‌های امنیتی و اطلاعاتی با عوامل این حادثه برخورد کند.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۷:۱۲
حق‌الوکاله‌های نجومی صدای علما را هم درآورد/ ۹۵ درصد مردم بدون وکیل به دادگاه می‌روند
گزارش|
میانگین تعداد وکیل به ازای هر صد هزار نفر در دنیا ۲۴۰ و در ایران ۷۶ وکیل است. این کمبود شدید وکیل در کشور، سبب وقوع پدیده "حق‌الوکاله‌های نجومی" شده است که حتی واکنش مراجع تقلید را به همراه داشته است.
۲۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۰۶:۲۴
افراد، نباید هویت مجازی خود را از هویت حقیقی جدا بدانند/ رفتار مجازی شما بازخورد حقیقی دارد
شاه حیدری در گفتگو با «دانشجو»:
کارشناس فناوری اطلاعات مرکز اطلاع رسانی فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: افراد، نباید هویت مجازی خود را از هویت حقیقی خود جدا بدانند و با این باور که رفتار‌های مجازی، بازخورد‌های حقیقی برای افراد در پی خواهند داشت، رفتار مجازی خود را مطابق شخصیت و رفتار حقیقی خود شکل دهند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۱
فراخوان جذب عضو هیات علمی‌پژوهشی در پژوهشکده قوه قضاییه
پژوهشکده قوه قضاییه در فراخوان بهمن ماه سال ۱۳۹۷ جهت تکمیل کادر هیات علمی پژوهشی از بین متقاضیان مقطع دکتری عضو هیات علمی‌پژوهشی جذب می‌کند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۶
دانشجویان مشمول از تاریخ فراغت و یا انصراف از تحصیل یک سال مهلت دارند
سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام کرد: مشمولان از تاریخ فراغت، ترک تحصیل و یا انصراف ازتحصیل یک سال فرصت دارند تا وضعیت خدمتی خود را تعیین تکلیف کنند.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
سرقت مسلحانه ۱۵ میلیاردی از منزل خریدار
رئیس پلیس پیشگیری پایتخت از شناسایی و دستگیری متهمی خبر داد که براساس ادعای شاکیان، بیش از ۱۵ میلیارد تومان از آنان سرقت کرده است.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۴
هر هفته ۱۰۰ کیلو گرم کابل برق سرقت می‌کردیم
رئیس کلانتری خلیج فارس از دستگیری یکی از سارقان کابل‌های برق در منطقه خبر داد و گفت: متهم اعتراف کرد: هر هفته ۲ مرحله و در هر مرحله حدود ۴۰ الی ۵۰ کیلو کابل برق سرقت می‌کردیم.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۱
چهارمین جلسه محاکمه متهمان جاسوسی از مراکز نظامی کشور برگزار شد
چهارمین جلسه محاکمه متهمان جاسوسی از مراکز نظامی کشور صبح امروز به صورت غیرعلنی در شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب برگزار شد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
سارق عابر بانک‌ها دستگیر شد
رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت، از دستگیری سارقی خبر داد که به بهانه کمک به سالمندان در هنگام دریافت وجه از دستگاه‌های خودپرداز، کارت آن‌ها را سرقت کرده و اقدام به خالی کردن حساب آن‌ها می‌کرد.
۲۴ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۱:۰۵
دستگیری دوباره «ابلیس سیاه» اینبار به اتهام ارتکاب جنایت
سردار علیرضا لطفی، رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ، از دستگیری مجرمی سابقه دار موسوم به «ابلیس سیاه» خبر داد که تنها پس از گذشت چهار ماه از زمان آزادی اش اینبار اقدام به سرقت به عنف منجر به جنایت کرده است.
قبلی۳بعدی