۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱
جزئیات برگزاری آزمون ورودی مدارس استعداد‌های درخشان اعلام شد
رئیس مرکز ملی پرورش استعداد‌های درخشان و دانش پژوهان جوان درباره منابع آزمون ورودی به مدارس متوسطه دوره اول گفت: امسال یقیناً از شیوه سال قبل استفاده نمی‌شود. آزمون امسال از جنس «هوش» است و منبع مشخصی ندارد.
۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۴۶
ثبت‌نام کودکان ۶ سال تمام در پایه اول مجاز است
معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش اعلام کرد که بر اساس مصوبه شورای عالی آموزش و پرورش شرط اصلی ثبت نام کودکان در سال تحصیلی جدید، سن ۶ سال تمام است.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۹
دستورالعمل تطبیق کارنامه‌های تحصیلی با نظام آموزشی جدید ابلاغ شد
سلطانیان:
مدیرکل دفتر آموزش متوسطه نظری وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ دستورالعمل تطبیق کارنامه‌های تحصیلی دوره‌های آموزش متوسطه با نظام آموزشی جدید (۳،۳،۳،۳) در آینده نزدیک خبر داد.
۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۳۷
رقص دانش آموزان در مدارس از زاویه‌ای دیگر
گزارش/ بحران شادی ناسالم در مدارس
فاجعه زمانی نمایان می‌شود که متن این آهنگ بسیار مستهجن، خلاف اخلاق و فرهنگ جامعه اسلامی است و کسانی مشغول هم‌خوانی با آهنگ هستند که محتوای متن آن با سنشان هیچ تناسبی ندارد.
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵
اصلاحیه برنامه امتحانات نهایی خردادماه سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ اعلام شد
برنامه امتحانات نهایی خردادماه سال تحصیلی ۹۸-۱۳۹۷ از سوی مرکز سنجش و پایش کیفیت آموزشی اصلاح شد.
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
ذوعلم: تا وقتی معلم و مدیر همراه با نگاه آموزش و پرورش نباشد در کلاس درس اتفاقی نمی‌افتد
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: هجوم فرهنگی برنامه ریزی شده و پرقدرتی از آن سوی آب‌ها وجود دارد که تلاش می‌کند توجه نوجوانان و جوانان را جلب کنند و تا وقتی معلم و مدیر همراه با نگاه آموزش و پرورش نباشد در کلاس درس اتفاقی نمی‌افتد.
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
بطحایی: وظیفه من دفاع از ۸۰۰ هزار معلم کشور است
وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه معلمان جزء متعهدترین اقشار جامعه هستند، گفت: وظیفه من به‌عنوان وزیر آموزش‌وپرورش دفاع از ۸۰۰ هزار معلم کشور است.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
ورود وزارت ارتباطات به کلیپ‌های جنجالی مدارس
وزیر آموزش و پرورش با اشاره ادامه داشتن کار کمیته بررسی موضوع انتشار کلیپ‌های حاشیه‌ساز در برخی مدارس کشور گفت: این فرض وجود دارد که برخی از این کلیپ‌ها در آنسوی مرزها تهیه شده است.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
جزییات برگزاری امتحانات مدارس سیل‌زده خوزستان
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برای کمک به دانش آموزان مناطق سیل زده، امتحانات نهایی پایانی نوبت دوم علاوه بر خرداد و شهریور در «تیر یا مردادماه» نیز برگزار می‌شود.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
امتحانات هماهنگ در پایه ششم برگزار خواهد شد
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش اظهار کرد: نسخه اولیه شیوه‌نامه ارزشیابی توصیفی اصلاح‌شده و به‌زودی در یک جمع علمی مجدداً اعتبار بخشی خواهد شد.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
بخش‌های مختلف کشور در یک وادادگی فرهنگی قرار گرفته/ تغافل مسئولین فرصتی برای هنجار شکنی‌های فرهنگی ایجاد کرده
پژمانفر در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: متاسفانه کشور در بخش های مختلف در یک وادادگی فرهنگی  قرار گرفته و حوادثی  اتفاق می افتد اصلا قابل دفاع نیست.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۷
زنگ خطر حرکت‌های ضدفرهنگی در مدارس
در روزهای اخیر انتشار تقریبا همزمان و پر حجم کلیپ‌هایی از رقص و آواز در مدارس کشور در فضای مجازی، به یکی از مباحث مهم و قابل توجه تبدیل شده است.
قبلی۲بعدی