۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۲
ذوعلم: تا وقتی معلم و مدیر همراه با نگاه آموزش و پرورش نباشد در کلاس درس اتفاقی نمی‌افتد
رئیس سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: هجوم فرهنگی برنامه ریزی شده و پرقدرتی از آن سوی آب‌ها وجود دارد که تلاش می‌کند توجه نوجوانان و جوانان را جلب کنند و تا وقتی معلم و مدیر همراه با نگاه آموزش و پرورش نباشد در کلاس درس اتفاقی نمی‌افتد.
۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
بطحایی: وظیفه من دفاع از ۸۰۰ هزار معلم کشور است
وزیر آموزش‌وپرورش با بیان اینکه معلمان جزء متعهدترین اقشار جامعه هستند، گفت: وظیفه من به‌عنوان وزیر آموزش‌وپرورش دفاع از ۸۰۰ هزار معلم کشور است.
۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۸
ورود وزارت ارتباطات به کلیپ‌های جنجالی مدارس
وزیر آموزش و پرورش با اشاره ادامه داشتن کار کمیته بررسی موضوع انتشار کلیپ‌های حاشیه‌ساز در برخی مدارس کشور گفت: این فرض وجود دارد که برخی از این کلیپ‌ها در آنسوی مرزها تهیه شده است.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۲
جزییات برگزاری امتحانات مدارس سیل‌زده خوزستان
مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان گفت: برای کمک به دانش آموزان مناطق سیل زده، امتحانات نهایی پایانی نوبت دوم علاوه بر خرداد و شهریور در «تیر یا مردادماه» نیز برگزار می‌شود.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۱
امتحانات هماهنگ در پایه ششم برگزار خواهد شد
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش اظهار کرد: نسخه اولیه شیوه‌نامه ارزشیابی توصیفی اصلاح‌شده و به‌زودی در یک جمع علمی مجدداً اعتبار بخشی خواهد شد.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۸
بخش‌های مختلف کشور در یک وادادگی فرهنگی قرار گرفته/ تغافل مسئولین فرصتی برای هنجار شکنی‌های فرهنگی ایجاد کرده
پژمانفر در گفتگو با خبرگزاری دانشجو:
عضو کمیسیون فرهنگی گفت: متاسفانه کشور در بخش های مختلف در یک وادادگی فرهنگی  قرار گرفته و حوادثی  اتفاق می افتد اصلا قابل دفاع نیست.
۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۱:۵۷
زنگ خطر حرکت‌های ضدفرهنگی در مدارس
در روزهای اخیر انتشار تقریبا همزمان و پر حجم کلیپ‌هایی از رقص و آواز در مدارس کشور در فضای مجازی، به یکی از مباحث مهم و قابل توجه تبدیل شده است.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۷
بطحایی: آیین‌نامه جذب معلمان حق‌التدریسی به زودی آماده ابلاغ می‌شود
وزیر آموزش و پرورش خبر داد پیش‌نویس آیین‌نامه جذب معلمان حق‌التدریسی آماده شده و به زودی نهایی می‌شود و با نظارت دو نماینده مجلس آماده ابلاغ خواهد شد.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۰۶
کلیپ‌های اخیر درباره مدارس توسط ۳ متخصص ریشه‌یابی می‌شود/ پلیس فتا به آموزش و پرورش کمک کند
بطحایی:
وزیر آموزش و پرورش با بیان اینکه هدف دشمن، ناامید کردن مردم است، گفت: ۳ متخصص را مأمور کردم تا ریشه تولید کلیپ‌های اخیر درباره مدارس را بررسی و مشخص کنند.
۱۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۸:۳۲
آموزش و پرورش هیچ اغماضی نسبت به خشونت در مدارس ندارد/ با معلم خاطی مطابق قانون برخورد می‌کنیم
الهیار ترکمن در گفتگو با «دانشجو»:
معاون برنامه‌ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش گفت: آموزش و پرورش هیج اغماضی نسبت به خشونت در مدارس ندارد؛ برای تنبیه معلمان آیین‌نامه مشخصی وجود دارد.
۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۴:۵۲
رقص زننده دختران نوجوان در مدرسه/ آقای وزیر چشمتان روشن!
طی روز گذشته دو فیلم از رقص دسته‌جمعی پسران و دختران نوجوان در مدرسه به صورت دسته‌جمعی و تحت نظارت مسئولین مدرسه منتشر شد.
۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۹:۰۵
خبر خوش نوبخت برای احیای صندوق ذخیره فرهنگیان
رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور درباره رویکرد دولت نسبت به احیای صندوق ذخیره فرهنگیان، گفت: وزارت آموزش و پرورش در صدد احیای این صندوق است.
قبلی۳بعدی