۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
تعلیق سفر به عتبات تا اطلاع ثانوی
سازمان حج و زیارت اعلام کرد
سازمان حج و زیارت، دراطلاعیه‌ای اعلام کرد: با توجه به اهمیت سلامت زائران، مقرر شد سفر به عتبات عالیات تا اطلاع ثانوی به حالت تعلیق در آید.
۰۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۹:۵۵
پذیرش مسافر در هتل‌های مازندران ممنوع شد
پذیرش مسافر در هتل‌های استان مازندران به دلیل جلوگیری از انتقال ویروس کرونا از سوی گردشگران شهر‌هایی که ویروس کرونا در آن‌ها شایع‌تر است، ممنوع اعلام شد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۳:۵۶
تمهیدات آستان حضرت عبدالعظیم(ع) برای پیشگیری از شیوع کرونا
رئیس اداره ارتباطات آستان مقدس حضرت عبدالعظیم حسنی(ع) از تصمیمات ستاد مقابله با بحران آستان مقدس حضرت عبدالعظیم (ع) به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
۰۵ اسفند ۱۳۹۸ - ۲۲:۵۵
فرآیند ثبت نام حج تمتع به صورت غیر حضوری انجام می‌شود
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج وزیارت:
سرپرست معاونت حج و عمره سازمان حج و زیارت از غیر حضوری بودن فرآیند ثبت نام حج تمتع ۹۹ خبرداد و تاکید کرد: ثبت نام در کاروان‌ها بنابر اطلاعیه سازمان حج و زیارت انجام می‌گیرد.
۲۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۳:۳۴
هزینه «حج» آینده در دو قسط دریافت می‌شود
رئیس سازمان حج و زیارت، با اعلام اینکه هزینه قطعی حج آینده به زودی اعلام خواهد شد، از دریافت این هزینه در دو قسط خبر داد.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۰
ساخت اقامتگاه‌های سنتی به جای هتل پنج ستاره/ تقویت زیر ساخت‌های گردشگری در طهران قدیم
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه افتتاح خانه "زی":
وزیر میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حاشیه افتتاح خانه «زی» که همزمان با دهه مبارک فجر در منطقه ۱۱ شهر تهران برگزار شد؛ گفت: احیای بافت طهران قدیم در منطقه‌های مرکزی موجب تقویت زیرساخت‌های گردشگری و حفظ میراث تاریخی و فرهنگی پایتخت شده است.
۱۹ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۴:۳۰
سانسور به سبک مهدویان / ایستاده در وسط!
نگاهی به فیلم‌های سودای سیمرغ؛
جهان درخت گردو، پر از انسان‌های قربانی است. اما قربانیِ چه چیزی و چه کسی؟ فیلم- عامدانه یا جاهلانه- عامل جنایت را سانسور می‌کند و مخاطب را با بغض فروخورده‌اش پس از تماشای رنج‌های مکرر یک مرد، تنها می‌گذارد.
۱۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۳:۱۷
معاون روابط کار وزیر کار: کشاورزی لرستان باید صنعتی شود
معاون روابط کار وزارت تعاون، کارورفاه اجتماعی با بیان اینکه کاهش بهره وری در بخش تولید و عدم استفاده درست از سرمایه‌های فیزیکی از عوامل عدم توسعه یافتگی لرستان است، گفت: برای رفع مشکلات استان در زمینه‌های مختلف باید نگاه مدیران تغییر کند.
۱۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۲۲:۲۷
اصلاحات دفترچه کنکور ارشد ۹۹ اعلام شد
اصلاحات دفترچه راهنمای ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۳۹۹ و بیست و پنجمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور اعلام شد.
۰۶ بهمن ۱۳۹۸ - ۰۰:۰۷
پرواز تهران - استانبول به دلیل نقص فنى در مهرآباد به زمین نشست
پرواز ایران ایرتور از مبداً تهران به استانبول به دلیل نقص فنى در فرودگاه مهرآباد، به سلامت به زمین نشست.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۱:۰۲
رئیس سازمان حج و زیارت: حج ۹۹ جلوه‌ای از معنویت و همدلی ملت ایران و اتحاد امت اسلامی خواهد بود
رئیس سازمان حج و زیارت گفت:: حج تمتع سال آتی جلوه‌ای از معنویت و همدلی ملت ایران که نماد استقامت در برابر استکبار جهانی است و اتحاد امت اسلامی خواهد بود.
۲۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۳
سامانه‌ رسمی آستان قدس برای کمک به سیل‌زدگان
مدیر مرکز توسعه و نظارت بر موقوفات و نذورات آستان قدس رضوی از امکان کمک به سیل‌زدگان سیستان و بلوچستان از طریق سامانه‌های رسمی این آستان مقدس خبر داد.
قبلی۳بعدی