۲۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۳۵
دانشجو گزارش می‌دهد؛

ابهامات یک‌ اولتیماتوم / اداره کل ورزش و جوانان قم باز هم زمان خرید!

با توجه به خبر قطعی افتتاح ورزشگاه تختی توسط اداره ورزش و جوانان قم در هفته تربیت بدنی اما حالا در نشست خبری خصوصی خبر از اولتیماتوم به پیمانکار تا یک ماه دیگر‌ می‌دهد.
۲۲ مهر ۱۴۰۲ - ۲۰:۱۱
با حضور مسئولین فرهنگی قم؛

پوستر جشنواره رسانه‌ای روز قم رونمایی شد

عصر امروز با حضور نمایندگان مردم در شورای اسلامی شهر مقدس قم و اعضا هیات مدیره سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم از پوستر جشنواره رسانه‌ای روز قم رونمایی شد.
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۸

اکران فیلم سینمایی «اخت‌الرضا» در قم

فیلم سینمایی اخت الرضا که روایت‌کننده سفر تاریخی حضرت معصومه سلام الله علی‌ها از مدینه به قم است فردا در قم رونمایی و اکران‌خواهد شد.
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۵

آغاز به کار جشنواره فرهنگی- هنری دانشجویی مستوره

نخستین جشنواره فرهنگی-هنری دانشجویی مستوره به میزبانی دانشگاه فنی و حرفه‌ای استان قم به منظور تبیین شخصیت حضرت فاطمه معصومه (س)، به عنوان الگوی تمام عیار بانوی تراز اسلام ناب محمدی (س) و الگوی تمدن ساز، در سالروز ورود حضرت معصومه (س) به شهر قم آغاز بکار کرد.
۱۷ مهر ۱۴۰۲ - ۱۹:۵۷

بیانیه جامعه دانشگاهی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران در حمایت از عملیات طوفان الاقصی

جامعه دانشگاهی دانشکدگان فارابی دانشگاه تهران در راستای اعلام حمایت از عملیات غرورآفرین طوفان الاقصی جبهه مقاومت فلسطین بیانیه‌ای مشترک صادر کردند.
۱۶ مهر ۱۴۰۲ - ۱۸:۵۱
مدیرعامل سازمان فرهنگی شهرداری قم خبر داد

برگزاری ۲۴ عنوان برنامه به مناسبت ورود حضرت معصومه(س) به قم

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری قم گفت: به مناسبت فرارسیدن سالروز ورود تاریخی حضرت معصومه(س) به شهر مقدس قم، ۲۴ عنوان رویداد و فعالیت گوناگون توسط شهرداری قم برنامه‌ریزی شده است.
۱۳ مهر ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۶
دانشجو گزارش می‌دهد؛

بوستان کودک قم بدون صدای بچه! / فعالیت کانون پرورش فکری معطل شهرداری و دولت

در نزدیکی هفته کودک یکی‌ از مطالبی که می توان به آن پرداخت فضای تفریح و نشاط برای کودکان است اما مهم تر از آن ایجاد فضایی برای رشد و بلوغ فکری کودکان و نوجوانان در‌کنار تفریح آنان است و به جد می توان این فضا را همان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان دانست.
۱۲ مهر ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۴
با حضور مدیر دفتر سلامت وزارت علوم؛

کلنگ‌زنی احداث مرکز مشاوره دانشگاه قم

مرکز مشاوره، سلامت و سبک زندگی دانشگاه قم در زمینی به مساحت ۴۰۰ متر و در ۵ طبقه و در مجموع ۲۰۰۰ مترمربع احداث می‌شود، هزینه احداث این مرکز ۴۰میلیارد تومان برآورد شده است که از محل منابع داخلی دانشگاه تامین اعتبار می‌شود.
۱۱ مهر ۱۴۰۲ - ۱۷:۵۳
یادداشت|

اولین روایت از شجاعت / برگزاری جشنواره فیلم ۱۷ در قم

جشنواره فیلم ۱۷ ذیل کنگره شهدای استان قم از سال ۱۴۰۰ آغاز و پاییز ۱۴۰۲ به ایستگاه اکران در شهر ۶۰۹۰ شهید رسید اما مهم ترین اقدام این‌ جشنواره روایتی بود که برای اولین بار از دلیر مردان و شجاعت های لشگر ۱۷ علی بن ابی طالب صورت گرفت.
۱۰ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۰
رئیس دانشگاه قم خطاب به رئیس جمهور:

علوم انسانی «روح» و تعیین‌کننده‌ «جهت» سایر دانش‌هاست

رئیس دانشگاه قم طی پیامی به رئیس جمهور ضمن تشکر از پیشنهاد سید ابراهیم رئیسی برای قرار گرفتن علوم انسانی در کنار علوم پایه و مهندسی در جشنواره «جایزه مصطفی» خواستار اقدام شورای عالی انقلاب فرهنگی در این زمینه شد.
۰۶ مهر ۱۴۰۲ - ۲۱:۱۳
فرمانده لشکر علی بن ابی طالب (ع) قم:

آثار جشنواره فیلم ۱۷ رویداد‌های دفاع مقدس را با زبانی شیوا به نسل جوان منتقل می‌کند

فرمانده لشکر عملیاتی ۱۷ علی بن ابی طالب (ع) قم در حاشیه بازدید از جشنواره فیلم ۱۷ عنوان کرد: آثار جشنواره فیلم ۱۷ رویداد‌های دفاع مقدس را با زبانی شیوا و تاثیر گذار به نسل جوان منتقل می‌کند
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۸
رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم مطرح کرد

اکران ۶۰ فیلم با موضوع ایثار و شهادت در کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید قم

رئیس ستاد کنگره ملی شهدای استان قم از اکران ۶۰ فیلم با موضوع ایثار و شهادت  توسط کنگره ملی ۶۰۹۰ شهید قم خبر داد.
۰۴ مهر ۱۴۰۲ - ۱۲:۳۰
گزارش|

ورزشگاه‌های بی‌سرپرست در قم / از برف دردسرساز تا بدقولی اداره ورزش و جوانان

ورزشگاه تختی و ورزشگاه ۴۵۰۰ نفره پردیسان مدت زیادی است که به حال خود رها شده و تنها وعده های تکمیل است که دل مردم را خوش کرده اما چیزی که مشخص است بدقولی های ورزش و جوانان به بانوان قمی است.
۳۰ شهريور ۱۴۰۲ - ۱۹:۴۵

انتصاب دبیر جدید قرارگاه احمدی روشن استان قم

علی اقبالی دبیر جدید قرارگاه احمدی روشن بسیج دانشجویی استان قم شد.
۲۷ شهريور ۱۴۰۲ - ۲۱:۳۹

دانشگاه قم بین‌المللی‌ترین دانشگاه ایران است

رئیس دانشگاه قم گفت: دانشگاه قم بر اساس آمار وزارت علوم، بین‌المللی‌ترین دانشگاه ایران است و در حال حاضر حدود ۴۰۰۰ دانشجو از ۱۹ کشور جهان در این دانشگاه در حال تحصیل هستند.