۲۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۲۴
گزارش|

اتوبوس‌های دست دوم به معابر گرگان می‌آیند/ ترفندی برای کاهش ترافیک یا هدر رفت منابع

شهروندان گرگانی بر این باورند که پیشنهاد مدیریت شهری گرگان برای خرید اتوبوس دست دوم، راهکاری عجولانه و غیرمنطقی بوده که باید در خصوص مضرات و فواید احتمالی آن بررسی‌های کارشناسی بیشتری انجام شود.
۲۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۸
معاون جهاد کشاورزی گلستان مطرح کرد

شیوع بیماری زنگ گندم در مزارع گلستان / فنولوژی گیاهان جدی گرفته شود

معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: گزارش حاصل از بازدید‌های میدانی کارشناسان جهادکشاورزی حاکی از آن است که شیوع بیماری زنگ‌گندم در اکثر مزارع مشاهده و در حال زیادشدن است.
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۲۹
شهردار گرگان:

افزایش ۶ هکتاری فضای سبز در یکسال گذشته/ درختان گرگان ارزیابی سلامت می‌شوند

شهردار گرگان با اشاره به افزایش ۶ هکتاری فضای سبز شهری مرکز استان گلستان طی یکسال اخیر گفت: پروژه ارزیابی سلامت درختان یا توموگرافی در گرگان اجرایی شده است.
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۶
رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان:

ویزیت پزشکان فوق تخصص از اجرت سَلمانی هم کمتر است!

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمان گلستان با اشاره به ضرورت اصلاح تعرفه خدمات پزشکی و خروج بخشی از کادر درمان از بدنه این دانشگاه گفت: ویزیت پزشکان فوق تخصص از اجرت سلمانی هم کمتر است.
۱۸ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۰:۴۴

«تکل از پشت خودی‌ها» تله کابین گرگان را زمین‌گیر کرد/ سد نرمآب ۱۴۰۴ آبگیری می‌شود

 استاندار گلستان با اشاره به سنگ‌اندازی و طومارنویسی غیر واقعی برخی از مدعیان دوستدار طبیعت علیه تله کابین نهارخوران گفت: "تکل از پشت خودی‌ها" تله کابین گرگان را زمین‌گیر کرده است.
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۸:۴۹

هدر رفت منابع عمومی در شهرداری گرگان زیاد است

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان گلستان با اشاره به کشف فساد‌های مالی زیادی در مجموعه شهرداری این شهرگفت: هدر رفت منابع عمومی در شهرداری گرگان زیاد است.
۱۷ بهمن ۱۴۰۲ - ۰۹:۴۵
گزارش|

قطع درخت‌زار‌های گز حاشیه خلیج گرگان/ معرفی خاطیان به مراجع قضایی

ریشه‌کنی صد‌ها اصله نهال و درختچه «گز» در اراضی ملی ساحلی واقع در پیرامون خلیج گرگان در حالی اتفاق افتاد که همچنان خطر بروز ریزگرد مناطق ساحلی گلستان را تهدید می‌کند؛ موضوعی که نگرانی طیف گسترده‌ای از علاقمندان به طبیعت را به همراه داشته است.
۱۵ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۲۹
استاندار گلستان مطرح کرد

آیین بزرگداشت شهدای دوران انقلاب گلستان برگزار می‌شود/ رونمایی از کتاب شهید «روحانی‌فرد»

استاندار گلستان گفت: در آیینی بزرگ از تمام جان برکفان و شهدای انقلاب و بزرگانی که سابقه مبارزاتی همراه با مقام معظم رهبری داشتند؛ تجلیل خواهد شد.
۱۴ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۳:۳۰
مدیر آب منطقه‌ای گلستان خبرداد

کاهش ۳۱ درصدی منابع آب سطحی و زیرزمینی گلستان/ سد‌ها ۵۱میلیون مترمکعب آب دارند

مدیر عامل شرکت آب منطقه‌ای گلستان گفت: منابع آب سطحی و زیرزمینی این استان از ۲ هزار و ۴۸۵ میلیون مترمکعب در شرایط نرمال به یک هزار و ۷۰۰ میلیون متر مکعب کاهش یافت.
۱۳ بهمن ۱۴۰۲ - ۲۲:۳۳
در گفتگو با دانشجو؛

برف و کولاک‌راه‌های گلستان به سمنان و خراسان را بست

مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گلستان گفت که به علت بارش شدید برف و کولاک، جاده‌های ارتباطی توسکستان و خوش‌ییلاق به مقصد شاهرود و همچنین مسیر تنگراه گالیکش به مقصد بجنورد بسته است.
۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۱۱
عضو شورای شهر گرگان مدعی شد

ساخت وساز ارتش در معابر عمومی گرگان/ خانه‌های پادگان پروانه ندارند

عضو شورای شهر گرگان گفت: یکی از چند بلوک مسکونی احداثی توسط مجموعه ارتش در حوالی پادگان گرگان، بخشی از معابر عمومی شهر را اشغال و پر کرده و هنوز این واحد‌ها پروانه ساختمانی نگرفته اند.
۱۲ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۲:۰۳
گزارش|

تیمداری با چاشنی توهین! ما نیستیم/ بسکتبال از سبد مخارج شهرداری گرگان‌خارج می‌شود؟

شعار‌های تند و بی‌سابقه هزاران تماشاگر بسکتبال علیه مدیرعامل تیم شهرداری گرگان در آخرین بازی خانگی این تیم، موجب موضع‌گیری صریح و تهدید آشکار اعضای شورای شهر مبنی بر قطع حمایت چند ده میلیارد تومانی از این تیم شد موضوعی که آینده بسکتبال را در قلعه عقاب‌ها به خطر می‌اندازد.
۱۱ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۴:۱۸

خروج پادگان ارتش از داخل گرگان شتاب می‌گیرد/ تاییدیه بدوی برای ۳ زمین جایگزین

شهردار گرگان با اشاره به ضرورت اجرای قانون خروج پادگان‌ها از داخل شهر گفت: با تحصیل تاییدیه بدوی برای ۳ زمین جایگزین پادگان ارتش در گرگان، فرآیند انتقال خروج این مرکز نظامی شتاب می‌گیرد.
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۵۹
فرماندار مراوه تپه خبرداد

جابجایی روستا‌های کاسه سد «چایلی» گلستان در دهه فجر آغاز می‌شود

فرماندار شهرستان مراوه تپه گفت: عملیات اجرایی به منظور جابجایی ۶ روستای واقع کاسه سد چایلی با اعتبار مصوب یک هزار و ۲۰۰ میلیارد تومان در ایام دهه فجر آغاز می‌شود.
۱۰ بهمن ۱۴۰۲ - ۱۵:۲۰

پیش بینی ۱۱ پروژه حوزه آب با اعتبار ۷۶۰ میلیارد تومان در گلستان

مدیر عامل آب منطقه‌ای گلستان از افتتاح و کلنگ زنی ۱۱ پروژه مرتبط با حوزه آب در ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: ۷۶۰ میلیارد تومان اعتبار برای پروژه‌های آب منطقه‌ای پیش بینی شده است.