۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۳۱
رهبرانقلاب در دیدار جمعی از کارگران:

هر قدر اراده کنیم نفت صادر می‌کنیم/ ملت ایران دشمنی دشمنان را بی‎جواب نمی‌گذارد/ دستگاه‎ها روش‌هایی شبیه بخت آزمایی را ترویج نکنند

به مناسبت هفته‌ی کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز (چهارشنبه) با حضور در حسینیه‌ی امام خمینی رحمه‌الله با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۲۱

سرلشکر جعفری: سپاه باید برای حفظ انقلاب شرایط نقش آفرینی مردم در جنگ نرم را فراهم کند

فرمانده قرارگاه فرهنگی-اجتماعی حضرت بقیه‌الله (عج) گفت: محور اصلی ما برای حفظ انقلاب مردم هستند و آن‌ها نقش تعیین کننده‌ای در مهار بحران‌ها داشته اند. سپاه باید برای حفظ انقلاب شرایط نقش آفرینی مردم به ویژه در جنگ نرم را فراهم کند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۱۸

سردار شیرازی: قرارگاه فرهنگی -اجتماعی حضرت بقیه الله (عج) باید بازتعریف شود

رئیس دفتر نظامی فرمانده کل قوا گفت: یکی از اوامر موکد رهبری در جابجایی و انتصابات، استفاده از نقاط قوت کار‌های انجام شده و برطرف کردن ضعف‌ها و اشکالات است.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۲:۰۶
دانشجوئیت |

بالاخره آب و صابون وعده داده شده توسط روحانی پیدا شد!

واکنش‌های جالب و البته عبرت آموز از حضور نیرو‌های بسیج برای امداد سیل زدگان در فضای مجازی منتشر شد که در نوع خود جذاب بود. در یکی از ویدئو‌هایی که در فضای مجازی از این دلاور مردان منتشر شد، تصویری از چند جوان بسیجی که لباس‌های شان غرق گل شده بود منتشر شد که بوسیله یک شلنگ آب در حال شستشو هستند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۸
سرلشکر سلامی:

دوران سردار جعفری دوران طلایی و باشکوه سپاه است/ باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم

فرمانده کل سپاه گفت: ما باید قلمرو اقتدارمان را از منطقه به جهان گسترش دهیم تا نقطه امنی برای دشمن در سراسر جهان وجود نداشته باشد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۱

سردار سلیمانی: سرلشکر جعفری را شهید زنده و سرلشکر سلامی را شبیه به شهید باکری می‌دانم

فرمانده نیروی قدس سپاه گفت: سردار سلامی به پاکی و سعه صدر در سپاه شهرت دارد. پاکی را به خوبی در او می‌بینیم و من او را در پاکی به شهید باکری تشبیه می‌کنم.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۷

اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری در دستورکار وزارت کشور

معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشوراز ارسال پیش نویس لایحه اصلاح ماده ۱۰۰ قانون شهرداری‌ها با رویکرد پیشگیری، جلوگیری و برخورد قاطع و بدون اغماض در حوزه تخلفات ساختمانی در حریم و محدوده شهر‌ها از سوی وزیر کشور به دولت خبر داد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۳۳

سرلشکر باقری: دوران سردار سلامی دوره شکست دشمن خواهد بود

ستاد کل نیرو‌های مسلح گفت: در این دوره که شاهد عصبانیت آمریکا و دور جدیدی از توطئه‌ها و تحریم‌ها از طرف آن‌ها هستیم، سپاه می‌تواند نقش اساسی در خنثی کردن آن‌ها داشته باشد و دوران سردار سلامی قطعا دوره شکست دشمن خواهد بود.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۶

ابلاغ قانون تفسیر جزء (۶) بند «ث» ماده (۸۸) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه

رئیس جمهور، قانون تفسیر جزء (۶) بند «ث» ماده (۸۸) قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران را برای اجرا به بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان امور اداری و استخدامی ابلاغ کرد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۲۰
گزارش|

آخرین تیر آمریکا در جنگ اقتصادی چگونه به سنگ خواهد خورد؟/ ۵ راهبرد مهم برای خنثی کردن توطئه تازه

با این تحریم می‌توان گفت دیگر تحریم مهم و خاصی نمانده است که آمریکا اعمال نکرده باشد؛ پس اگر از این تحریم نیز با موفقیت عبور نماییم، که شرایط پیش رو بعلاوه تجارب گذشته همین نوید را می‌دهد آمریکا دیگر گزینه‌ای روی میز خود برای جنگ اقتصادی با کشورمان نخواهد داشت.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۱:۱۶

دستور جلسه امروز مجمع تشخیص مصلحت نظام

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام دستور کار امروز مجمع را تشریح کرد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۳۸

امیر حاتمی: اجازه نمی‌دهیم ناامنی جدیدی به منطقه تحمیل شود

وزیر دفاع با مثبت ارزیابی کردن آمادگی‌های همه جانبه دولت‌ها و ملت‌های منطقه گفت: اجازه نخواهیم داد مجدداً ناامنی جدیدی توسط بیگانگان و متجاوزین به منطقه تحمیل شود.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۱
امروز

جمعی از کارگران با رهبر معظّم انقلاب دیدار می‌کنند

به مناسبت هفته کار و کارگر، جمعی از کارگران سراسر کشور، صبح امروز با حضور در حسینیه امام خمینی (ره) با رهبر انقلاب اسلامی دیدار می‌کنند.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۴

دیدار وزیر دفاع ایران با دبیرکل وزارت دفاع عراق

امیر حاتمی در مسکو با هیات اعزامی وزارت دفاع عراق دیدار کرد و درخصوص مسائل مختلف گفتگو کرد.
۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۱

ظریف: رفتار آمریکا از دزد‌های سرگردنه هم بدتر است

وزیر امور خارجه ایران با بیان اینکه رفتار آمریکا از دزد‌های سرگردنه هم بدتر است، گفت: آمریکا پلیس دنیا نیست که معافیت بدهد یا معافیت‌ها را لغو کند.