۲۲ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۰

عقده‌گشایی علیه روحانیت موساد فرمان داد، پادو‌ها به صف شدند

ارسال فیلم حمله فیزیکی و جنگ و جدل با یک روحانی به شبکه صهیونیستی اینترنشنال و انتشار آن در این رسانه تروریستی در روز شنبه، امتداد داخلی آمریکا و رژیم صهیونیستی را برای عقده‌گشایی علیه روحانیت به خط کرد. حمایت از بی‌حجابی و حمله به فریضه دینی امر به معروف و نهی از منکر نیز در دستور کار معارضان و مدعیان اصلاحات قرار گرفت. خط خبری که موساد فرمانش را داد و سپس پادو‌های داخلی اسرائیل برای اطاعت از موساد به صف شدند.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۰:۰۷
در جلسه علنی امروز صورت گرفت؛

مجوز مجلس به دولت برای برداشت علی‌الحساب از منابع بودجه

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مصوبه‌ای به دولت مجوز دادند تا به صورت علی‌الحساب از منابع بودجه برداشت کند.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۳

فریدمن: نیرو‌های آمریکا زیر ضرب متحدان ایران هستند

تحلیلگر آمریکایی می‌گوید نظامیان این کشور زیر ضرب متحدان ایران در خاورمیانه هستند و یمنی‌ها گفته‌اند تا زمانی که آتش بسی در غزه برقرار نشود، از هدف قرار دادن کشتی‌های آمریکا یا اسرائیل دست نخواهند کشید.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۰

رابرت گیتس: برای تضعیف ایران باید از مخالفان داخلی حمایت کنیم

رابرت گیتس رئیس اسبق سازمان سیا در دو دولت جمهوریخواه و دموکرات می‌گوید: من اگر مسئولیت داشتم، هر کاری که می‌توانستم، آشکار و پنهان برای تضعیف نظام ایران و قدرت بخشیدن به آنهائی که در داخل ایران با آن مخالف هستند، انجام می‌دادم.
۲۱ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۰

نشنال اینترست: پیوند عمیق حماس با ایران چالش بزرگ آمریکاست

نشریه آمریکایی نشنال اینترست تاکید کرد: نفوذ ایران در غزه باقی خواهد ماند و شُل کردن اتحاد میان حماس و ایران، بزرگ‌ترین چالش آمریکاست.
۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۲۹

جلسه علنی مجلس به ریاست محمدباقر قالیباف آغاز شد/ ادامه بررسی طرح اصلاح قانون نظام صنفی

دقایقی پیش جلسه علنی مجلس آغاز شد و ادامه بررسی جزییات طرح اصلاح قانون نظام صنفی کشور در دستورکار قرار گرفت.
۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۷

سنتکام: نتوانستیم انصار‌الله یمن را در دریای سرخ مهار کنیم

فرمانده سنتکام اذعان کرد: حملات آمریکا به مقاومت یمن، در توقف قدرت‌نمایی آن‌ها در دریای سرخ و تنگه باب‌المندب مؤثر نبوده است.
۲۰ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۰۴

خوش خدمتی المپیک به غرب؛ اسرائیل را تحریم نمی‌کنیم

کمیته بین‌المللی المپیک، در حالی که روسیه را تحریم و از حضور در المپیک امسال پاریس محروم کرده بود، اعلام کرد اسرائیل را تحریم نمی‌کند!
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۳۰

چراغ اول تلخ‌کامی سیاسی را تلویزیون روشن کرد

در روزی که رهبرانقلاب در سخنرانی خود تاکید کردند به راه افتادن دعوای سیاسی و اختلاف‌ها به ضرر مجلس دوازدهم است، فردی به گفت‌وگوی ویژه خبری دعوت می‌شود که یکی از افرادی است که برخی او را مصداق حرف‌های رهبرانقلاب می‌دانند.
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۱۱:۱۱

عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس: سفر رییس جمهور به الجزایر در راستای تداوم سیاست خارجی فعال دولت است

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، سفر رییس جمهور به الجزایر پس از ۱۴ سال را تداوم سیاست خارجی فعال دولت دانست و گفت: این سفر در ادامه تقویت همکاری‌ها با سازمان‌ها و اتحادیه‌های منطقه‌ای و بین‌المللی به ویژه کشور‌های مسلمان است.
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۵۵

آمریکا: ایران چهار سال قبل دنبال اثرگذاری بر انتخابات ما بود

وزارت خارجه آمریکا خواستار تعقیب کسانی شد که ادعا می‌کند چهار سال قبل از طریق سایبری در پی تاثیرگذاری در انتخابات آمریکا بوده‌اند. این نگرانی در حالی است که دولت آمریکا بیشترین تحرکات غیر قانونی را برای دخالت در اتخابات دیگر کشور‌ها از جمله انتخابات‌های ایران داشته است.
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۴۶

کارنامه وزیر سابق مایه عبرت نه تجربه‌اندوزی

وزیر نفت دولت روحانی اظهار داشت: برخی به دنبال این هستند با ظاهر خیرخواهانه در اذهان ما تاثیر بگذارند و روش‌هایی برای قرارداد‌ها پیشنهاد کنند که به جایگاه شرکت نفت خدشه وارد کنند و به فساد‌های بزرگی دامن بزنند. بنده نگرانم و باید تذکر دهیم که این اتفاق نیفتد.
۱۹ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۸:۳۸

بهبود شاخص اقتصادی ۹ ماه در نظرسنجی از فعالان اقتصادی

نظرسنجی اتاق بازرگانی از فعالان اقتصادی در بهمن‌ماه ۱۴۰۲، از رونق اقتصاد کشور در قله ۹ ماهه حکایت می‌کند.
۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۶

تحقیر و سرشکستگی تازه برای BBC فارسی

اعزام خبرنگار بی‌بی‌سی جهانی به تهران برای پوشش انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان، باعث ایجاد اختلافاتی در این رسانه بریتانیایی شده است.
۱۶ اسفند ۱۴۰۲ - ۰۹:۳۲

خودنمایی هنگام احتمال موفقیت فرافکنی هنگام ناکامی!

سخنان غیر‌مسئولانه از کسی که یک دیپلمات کارکشته محسوب شده و باید تعهد بیشتری نسبت به سخنان خود داشته باشد، غیرقابل قبول است.