۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۱۱

ونزوئلا ۴ برابر ایران تحریم است و نفت صادر می‌کند

ونزوئلا در شرایط تحریم ۸۰۰ هزار بشکه نفت صادر می‌کند و به اذعان کارشناسان، ایران نیز می تواند با اصلاح قیمت گذاری نفت در بورس، صادرات نفت را به مقدار قابل قبولی برساند.
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۸

رشد اقتصادی انگلیس منفی شد/ چشم‌اندازی در بلندمدت برای اقتصاد انگلیس نیست

تعطیلی برخی از سایت‌های تولید خودرو در انگلیس به دلیل مساله برگزیت تاثیر زیادی روی بخش تولید این کشور گذاشته است.
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۱۰:۰۶

۸۸۵ هزار بشکه بنزین اکتان ۸۷ صادر شد

۸۸۵ هزار بشکه بنزین اکتان ۸۷ معادل ۱۰۲٫۲۳۵ تن از این فرآورده با کیفیت ایرانی به ارزش ۵۶ میلیون و ۹۸۱ هزار و ۸۶۹ دلار به مقاصد دریایی خارجی صادر شد.
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۸:۰۵

شاکری: دولت نمی‌تواند به اندازه یک پیرزن از دارایی‌های ۱۸۰۰۰ هزار میلیارد تومانی خود سود کسب کند!

کارشناس اقتصادی گفت: چطور دولتی که خودش تمام قوانین و مقررات مربوط به دارایی و املاک را اعمال می‌کند نمی‌تواند به اندازه‌ی یک پیرزن در خیابان فردوس تهران که سالی ۷ درصد از دارایی خود (ROA) کسب می‌کند از دارایی‌هایش بازده کسب کند؟!
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۱:۲۱

همکاری قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیاء (ص) و سازمان اقتصادی کوثر / به دنبال خودکفایی گوشت قرمز

تفاهم‌نامه‌ی همکاری مشترک فی مابین سازمان اقتصادی کوثر و قرارگاه سازندگی خاتم الأنبیا (ص)، با هدف اجرای پروژه‌های زیرساختی، سرمایه‌گذاری و تبادل دانش و تجربیات در پنج حوزه کسب‌وکار عمرانی، خدمات فنی و مهندسی، سرمایه‌گذاری، کشاورزی و معادن امضا شد.
۲۵ دی ۱۳۹۸ - ۰۰:۵۶
سیل سیستان و بلوچستان و چند یادآوری؛

نگاه پیشرفت برای فردای سیستان و بلوچستان

سیل در سیستان و بلوچستان چند روزیست که ادامه دارد و باعث وارد آمدن بسیاری خسارات شده است، موج این سیل از رژیم صهیونیستی و اردن آغاز شده بود و امری دور از انتظار نبود.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۶

حمایت بنیاد برکت از باغداران و کشاورزان گیلانی

شرکت مشارکتی بنیاد برکت ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با خرید ۲۰ هزار تن از محصولات باغداران و کشاورزان گیلانی، از آن‌ها حمایت می‌کند.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳

خودرو‌های خوش‌شانس بازار ایران

بازار خودرو چند هفته‌ای است که به مدار افزایشی قدیم خود بازگشته است. پراید بار دیگر چهارچوب قیمتی خود را شکسته است و با سرعت به رکورد ۶۰ میلیون تومانی پیش می‌رود.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۱۳
نماینده سابق ایران در صندوق بین المللی پول:

مشکل ایران با FATF برسر تعریف از تروریسم است

نماینده سابق ایران در صندوق بین المللی پول با بیان اینکه مشکل ایران با FATF بر سر تعریف از تروریسم است،گفت:پیوستن بهCFTو پالرمو جز این‌که برای دشمن شفافیت بیشتری درست کند،سودی برای ما ندارد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۱۰

متقاضیان وام ازدواج بخوانند؛ دریافت و پرداخت وام ازدواج موبایلی می‌شود

صندوق قرض الحسنه بانک پارسیان تصمیم به ارائه خدمات بانکی(شناسایی متقاضی)، ثبت درخواست و واریز تسهیلات قرض‌الحسنه ازدواج از طریق اپلیکیشن موبایلی برای متقاضیان را دارد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۴

حداقل و حداکثر عیدی کارگران چقدر است؟

عضو هیئت مدیره کانون عالی شورای اسلامی کار با بیان اینکه در حال حاضر یک اختلاف دو میلیون تومانی میان خط فقر و تورم در دستمزد کارگران وجود دارد گفت: در چنین وضعیتی، حقوق یک کارگر کفاف ۱۰ روز از یک ماه را می‌دهد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۵۶

ضوابط جدید حمل و نقل مسافر برون‌شهری ابلاغ شد

معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: با هدف افزایش ایمنی سفرهای ناوگان اتوبوسی جاده‌ای، ارتقای سطح خدمات و افزایش توانمندی و مشارکت شرکت‌های حمل و نقل عمومی مسافربری، ضوابط جدید حمل و نقل مسافر برون‌شهری ابلاغ شد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۵۷

تعیین دستمزد سال آینده متناسب با افزایش هزینه‌ها باشد

نماینده کارگران در کمیته دستمزد شورای عالی کار با تشریح جزییات پنجمین جلسه کمیته دستمزد از ارائه گزارش نماینده مرکز آمار درباره اقلام پرهزینه سبد معیشت کارگران خبر داد و گفت: حداقل دستمزد سال ۱۳۹۹ باید متناسب با نرخ تورم و افزایش هزینه‌ها باشد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۶

چوب بزرگترین سازنده هواپیما لای چرخ اقتصاد آمریکا

برآوردها حاکیست که شرکت هواپیمایی بوئینگ تولید ناخالص داخلی آمریکا را پایین آورده و اقتصاد این کشور را با مشکل مواجه خواهد کرد.
۲۴ دی ۱۳۹۸ - ۰۹:۴۱

قیمت خانه‌های ویلایی در مناطق مختلف تهران +جدول

یک دستگاه واحد مسکونی ۲۰۰ متری واقع در منطقه تهرانپارس، فلکه سوم با عمر بنا ۲۱ به مبلغ ۴ میلیارد تومان به فروش می‌رسد.