جام ملتهای آسیا 2019
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۹
بازیکن تیم ملی فوتبال ایران گفت: همه بازیکنان تیم ملی می‌دانند که فوتبال در ایران برای مردم فراتر از یک بازی است و یک برد می‌تواند تاثیر مثبتی در زندگی شان داشته باشد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۵۲
کی روش در نشست خبری:
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران ضمن تشریح آخرین وضعیت تیمش برای بازی با عمان در جام ملت‌های آسیا در خصوص احتمال تمدید قراردادش در صورت قهرمانی، گفت: اگر پیشنهادی باشد این امکان وجود دارد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۲
تیم ملی فردا در مرحله سه هشتم نهایی جام ملت‌ها به مصاف عمان خواهد رفت. سرمربی تیم ملی که در سه دیدار مرحله مقدماتی تیم خود را با سه تغییر به میدان فرستاده بود، برای این دیدار هم احتمالا با چند تغییر تیم خود را وارد زمین خواهد کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۸
سرمربی تیم ملی فوتبال ژاپن پیش از دیدار با عربستان در مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا، حریف کشورش را تیمی قوی دانست.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۰
تیم‌های مختلفی که در جام ملت‌های آسیا حضور دارند، با امکاناتی متفاوت پا به رقابت‌ها گذاشته‌اند. گروهی.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
کارلوس کی‌روش می‌گوید باعث افتخار است که کشور کلمبیا به او پیشنهاد همکاری داده است.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۲
سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا در یک نظرسنجی از هواداران فوتبال خواسته است تا از بین ۱۰ نفر، بهترین بازیکن مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا را با رای خود انتخاب کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۱
رئیس فدراسیون فوتبا عمان:
«سالم بن سعید الوهیبی» به دلیل توانایی‌های فردی ملی پوشان کشورمان، ایران را شانس اول قهرمانی جام ملت‌های آسیا معرفی کرد.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۰۲
سرمربی تیم ملی فوتبال عمان بازیکنان این تیم را بدون استراحت برای دیدار مقابل ملی پوشان ایران آماده می‌کند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۲:۱۰
مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با قدردانی از حمایت هوادارن از تیم ملی عنوان کرد همه به جای ایجاد انتظار قهرمانی، به تیم ملی کمک کنند.
۲۹ دی ۱۳۹۷ - ۰۰:۳۳
کی روش خطاب به AFP:
سرمربی تیم ملی فوتبال ایران گفت: تحریم‌های احساسی علیه ایران اعمال شده، اما شما اگر در کنار ایرانی‌ها باشید عاشق همین مردم می‌شوید.
۲۷ دی ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۵
جام ملت‌های آسیا
تیم ملی فوتبال قطر با شکست عربستان به عنوان صدرنشین گروه E. به مرحله یک هشتم نهایی جام ملت‌های آسیا ۲۰۱۹ صعود کرد و لبنان نیز با وجود شکست کره شمالی از راهیابی به مرحله بعدی این مسابقات بازماند.
پرطرفدارترین عناوین
آخرین اخبار